Bir diktatör olsaydınız nasıl bir diktatör olurdunuz?

Sadece sizdeki diktatörlük kavramının ne olduğunu bilmek istediğim için soruyorum teşekkürler :)

0|1
8|37

Erkekler Ne Diyor 37

• bütün kürtleri öldürürdüm mesela.

0|4
    0|0
    • 21gün

bir hitler cilik sezdim ama neyssseeee

• 21gün

Kimseyi örnek almam , milyonlarca insan öldürdüğü için saygı duyuyorum sadece Hitler'e. Daha fazlasını öldüren bir lider çıkarsa ona daha fazla saygı duyarım. İnsanlardan pek haz etmiyorum.

• Timur Han gibi olurdum.

Tîmûr Han Türk için İslâmiyetin ne demek olduğunu da
    bugünkü Türkçülere bundan 600 yıl önce şöyle söylemektedir:

"Tecrübe bana gösterdi ki, din ve yasalar üzerine kurulmayan bir devlet, uzun zaman yaşayamaz.
    Böyle devlet, çırılçıplak olup kendisini gören herkese karşı gözlerini yere dikmiş ve herkesin yanında
    saygı ve değerini yitirmiş adama benzer. Bu durumda böyle devlet, tavanı, kapısı, avlu duvarları
    olmayan ve her önüne gelenin içine daldığı eve benzetilebilir. Bunun içindir ki, ben devletimin
    çatısını İslâmiyet üzerine kurdum. Devletimi idâre için yasalar düzenledim. Bu yasalar uygulandığı
    sürece onlara aykırı hareket etmekten sakındım."

0|1
    0|0
  • Seri katil olsan nasıl bir seri katil olurdun veya tecavüzcü olsan nasıl bir tecavüzcü olurdun gibi bir konudan bahsetmişsin.

Arkadaşım dikata rejiminin ne olduğuna dair pek çok kişinin fikri yok gibi... 1930'ların Almanyası, İtalyasını falan biraz araştırın, o diktatörleri destekleyenlerin bile kendi ülkesinde nasıl beşinci sınıf insan gibi nasıl korkunç şartlarda yaşadığını biraz öğrenin.

0|0
    0|0
  • ben adil bir diktatör olurdum. benim felsefem güçlü devlet eşit halk, yani devlet herşeyin sahibi olur, halk kendine düşen pastayı paylaşır yani kişi başına düşen aylık gelir ne ise arada ucurum olmaz.

1|0
    0|0
  • Iyilik diktatörü. Ama ne olursan ol her zaman seni eleştirecek insanlar olacak o yüzden insan kafasına göre takılmalı, kimin ne dediğini önemsememeli.

0|0
    0|0
  • Sürekli tatil yapardım ha

1|0
    0|0
  • tüm yaptıklarımı güzelce reklam vererek yapar, her yaptığımı kabul etmelerini sağlayacak ikna yöntemleri kullanır, eğitim sistemini baştan yaratarak ben öldükten sonra ülkeyi emanet edebileceğim bir nesil bırakmaya çalışırdım, gerisi de güçler arasında denge kurmakla ve iktidarı korumakla geçiyor zaten

0|0
    0|0
  • Gerekli hedefleri bilgileri vermeden kimsenin canını yakmazdım. Toplumu eğitir, uzlaştırır ve hak yemez yedirtmezdim. Hak yemek isteyenlere karşı öyle sert olurdum ki akıllarına bile getiremezlerdi korkudan bir daha bunu yapmayı.

0|0
    0|0
    • 21gün

ne kadar güzel diktatör o öyle

• 21gün

Teşekkürler.. Sertliğimin sebebi ancak ezilenleri , ülkemi korumak yüceltmek için olabilir.

• Attıkları adıma kadar karışırdım :)

0|0
    0|0
  • herkes akıllı olacak derdim mallara seçme ve seçilme hakkı tanımazdım

0|0
    0|0
  • https://youtu.be/KjU-UXhLEqs
    Hahahaha işte böyle

0|1
    0|0
  • Doğruyu dikte ederdim ama yine kendini daha doğru düşünen bir grup olursa onları da etkisiz hale getirirdim. Şekil bu 😂

0|0
    0|0
  • Bir insanın beğenisine hoşgörüsüne ve adaletine kalınınca neler oluyor görüyoruz. İzlediğinden tut , yemene içmene, oturup kalkmana bile karışırlar. O yüzden vicdan sahibi hiç kimse diktatör olamaz.

0|1
    0|0
  • kanlı..

0|0
    0|0
  • Putin gibi diktatör ama kendi ülkesine yararlı diktatör

0|0
    0|0
  • Şuanki gibi olmazdım

0|0
    0|0
  • Dikdator olmazdim olamazdim cunku ben milyonlarca insani kulummus gibi goremem. Acikcasi halki kucaklayan ve onlarin dertlerini dinleyen bir lider olurdum. Ayrica beni elestirenlere de kin beslemez hatami duzeltmeye calisirdim

0|0
    0|0
  • Merhametli olurdum

0|0
    0|0
  • ulkede patlama filan olunca yayin yasagi getirirdim, boyum uzun degilse boyumu uzatirim, insanlarin ozgurlugunu kisitlardim. ne bileyim, icki satis saatlerini 10'dan sonra yasaklardim, istedigim siteye erisimi istedigim zaman kapatirdim filan.

0|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=-HOk37o4Z-I
    Saygıyla ve özlemle anıyoruz 😄

0|0
    0|0
  • kemal kılıçdaroğlu gibi olmazdim herhalde

0|0
    0|0
  • Hitler gibi

0|0
    0|0
  • mussolini.. hem diktatör hemde iyi bir politikacıydı 👍

0|0
    0|0
    • 21gün

mussolini :) hatırladığım bir şey var gazetecileri kendi seçiyordu :D evet teşekkür ederim

• 21gün

rica ederim. o herşeye bizzat kendi karar verirdi 😊

• olamam ben öyle şeyler annem kızar :)

0|0
    0|0
  • Cehenneme çeviririm dikdatör olduğum yeri

0|0
    0|0
  • acımasız zalim

0|0
    0|0
  • Kaddafi gibi olurdum 😊

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Çok feci olurdum sanırım. Herkes Hermoniye itaat edecek asdefsdgs :D

0|0
    0|0
  • ben diktatör olamam ki.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşünemiyorum bile...

1|0
    0|0
  • Baya fena.

0|0
    0|0
  • Hitler'in bir üst modeli olurdum

0|0
    0|0
  • Otoriter

1|0
    0|0
  • Kan çıplık bağırsak ve pembe, kedi, pamuk arasında bir skalası var benim diktatörlüğümün...

1|0
    0|0
  • Olmazdım. İşim olmaz adaletli bir lider olurdum. Korkması gereken herkes korkardı ama

0|0
    0|0
  • Hitler gibi olurdum muhtemelen yok etmek istedigim insanlar var bir de yuceltmek istediklerim

0|0
    0|0
  • Müşfik diktatör olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...