ALLAH İÇİN Yardım EDİN?

SelaM Millet! Size ÖNEMLİ bir soru soracağım! Ben llise 1e yeni başladığımda Melike adında en yakınım herşeyim ve herşeyimi bilen bir kız vardı ve birbirimizi çok seviyorduk. Sonra lise 2 deyken Hatice adında bir kız geldi. Bu Hatice'nin Melikeyle ablası liseden arkadaş babaları da üniversiteden. Neyse bu Hatice geçen sene Melike'ye çevirmediği iş kalmadı ama Melike hepsini affetti. Ve geçen sene benim kötü günümde de iyi günümde de yanımda olan kız bu sene hiç bir günümde yanımda değil. Yine kankayız ama artık eskisi gibi değil. Beni dışlıyolar. Her gün ağlıyorum. Onları kaybetmektende çok korkuyorum. Yardım edin ALLAH Rızası İÇİN!!

Güncellemeler:
Şimdi bu Hatice'nin 6 senelik bir Canan adında kankası vardı onla küstü sildiler birbirlerini. Sonra ben Canana bir şey sorsam küsüyolar. Trip atıyolar. AmA Melike gitsin Kahkahalar atsın hiç bir şekilde küsmüyolar. Vee Canan bana diyoki se gitme en çok seni seviyorum vs vs.
Dışlama Sebepleri
En sonunda intihar edicem valla :(

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım sen Melike ile dost iken Hatice geldi ve Melike ile iyi arkadaş oldu, şimdi de seni dışlıyorlar. Öyle mi?
    Öyleyse üzülmeye değmez. Onlar seni silmeyi başarabiliyorlarsa ki bunu yaparken birbirinden destek alıyorlar. O halde sen de onları silmelisin. Kendini ezdirme. Onları yüceltme. Koy_götüne_rahvan_gitsin. Tek başına bunun üstesinden gelemiyorsan Canan ile arkadaşlık yaparak üstesinden gel.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Canını sıkma sana yardımcı olacağız.
    Şimdi, sen kaç yaşındasın, onlar kaç yaşında?

1|0
    0|0
    • Şöyle diyim ben aslında yazmadım bunu bunu benim kardeşim yazmış zaten şifremi değiştirdim :D ama kardeşime destek amaçlı o 12 yaşında onlarda 12 yaşında baya bunalıma girmiş durumda intihar felan diyo

• Sen kaç yaşındasın, kardeşin kaç yaşında niye ona ablalık etmiyorsun :)

• Tabiiki kardeşimi koruyorum. Kızlarla konuşuyorum tamam diyolar 1 gün iyiler diğer gün kız ağlıyo annelerine söylesemde akıllanmazlar bu seferde kardeşime ispiyoncu der rezil ederler ben 19 o 12 yaşında

• Ne gerek var böyle şeylere hayatınızdaki gereksiz pürüzleri silmeyi canınız yanmadan öğrenemiyormusunuz çok gerekli bir insansa o gelir seni bulur zaten senin irdelemene gerek yok

1|0
    0|0
  • lise değil uni kalicidir ortam bakimindan. ergen muhabbeti bunlar. aglama

1|0
    0|0
  • Kardeşim hadi ordan et yaaaa ne sıkıyon güzel canını ☺️

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni neden dışladılar onu anlamadım

1|0
    0|0
    • Şimdi bu Hatice'nin 6 senelik bir Canan adında kankası vardı onla küstü sildiler birbirlerini. Sonra ben Canana bir şey sorsam küsüyolar. Trip atıyolar. AmA Melike gitsin Kahkahalar atsın hiç bir şekilde küsmüyolar. Vee Canan bana diyoki se gitme en çok seni seviyorum vs vs.

• Sende baska kankalar yap şart mı onlara bosver

• haklısın kardeşim <3

Yükleniyor...