Artık Bıktım Kendimi Atasım Var bir Yerlerden?

Valla ne yapacagimi bilmiyorum siz bana akıl verin nolur ben anlatayım bir ;
- Evliyim. Kaynanam Kaynım Kaynanamin Kaynanasi eşim ve ben aynı evin içinde yaşıyoruz 2+1 evimiz.
-Kaynım banyo yapar traş olur kıllarını temizlemeden çıkar pis pis ve tuvalete girer sigara içer küller ortada temizlemeden çıkar sinir oldum. Her hafta aynıyız.
-Kaynanam yemek yapar içinden saç- arı- sinek ne varsa çıkar kaynanasi küt düşer gidip bakıyım demez.4 aylık bebeğim var onu alır kucağına oturur bir tarafı yolunmus tavuk gibi.
-Babannem sürekli altına bez kullanır onlarda malum idrar hep çıkarır atar birisi kaloriferin üzerinde birisi koridorda diğeri başka biryerde heryer iğrenç kokuyor evim köy evine döndü ankaradayim. banyo yapar çıplak şekilde balkona cikar orda giyinir :-(((( çıldıracam
-Eşimi sorarsanız ben ne yapayım gülüm ben mi söyleyim hepsine der annesinin yaptigi böcek çıkan yemeği yer gider kusar sonra beni hic anlamaz surekli kopek gibi azarliyor ben artik biktim kendimi atasim geliyor biyerlerden bebeğim hiç hijyenik ortamda değil ne yapcam ben :-(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel kardeşim eşini al karşına otur konuş. Beraber çalışıp kendi hayatınızı kurun. Bunca sıkıntıyla mücadele etmek seni mahveder. Bak gebeymişsin de. Sağlığına dikkat etmelisin. Hijyenik olmalı her şeyin.

0|0
    0|0
    • 19gün

Konuştum esek gibi bakacaksın hepsine de deDi ;:'(

• 19gün

Kardeşim tekrar git. 4-5 ay sabret derse de ben ailemin yanında sabredecem dersin. Biliyorum söylediğim doğru bir şey değil, yuva yıkmayla ilgili şeyler söylüyorum ama başka çaren yok. :(

• 19gün

Yine gelip alacak değişen bişey olmayacak bide hasta zaten kıyamıyorum eşime dövsün sövsün ama onarım göndersin evden istemiyorum ;-(

• oha bu ne ya sende bir iş bul çalış. kiraya farklı bir eve çıkın

0|0
    0|0
    • 19gün

Yok ne çalıştırıyor beni nede evden gitmelerini istiyor herkes burda sıkıldım cook :-(

• 19gün

Yok olmaz seviyorum eşimi hemde çok bebeğim De var ve bir daha gelcek hamileyim :-(

• 19gün

Ve hamile olduğumdan haberi bile yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...