Kapat

Sizce de bu devirde erkekten cok kızlara güvenmemek daha mantıklı değil mi?

Sizcede bu devirde erkekten cok kızlara güvenmemek daha mantıklı değil mi? Aslında insanlara güvenmek zor diyip genellemekte mantıklı ama bence bakıyorum da kesinlikle kızlara güvenmek cok cok daha zor kendileri bile kendilerine güvenilemeyeceğini söyleyebiliyorken hemde.!

Güncellemeler:
guncel

1|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• bencede kadınlara güvenme :D erkekler yalan söylediğinde eline yüzüne bulaştırır ortaya çıkar hepsi.. kadın yalan söylese ruhunuz duymaz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Degisiyor. Guvenmenin cinsiyeti yoktur. Buradaki noksanlik karaktersiz insanlarin zamanla giderek cogaldigi icin bir genellemeyle tedavi etmeye calisiriz kendimizi. Bu yuzden objektif yaklasarak insanlara mesafeli yaklasmani tavsiye etmek gerekir

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben genel olarak cinsiyet fark etmeden kimseye güvenmiyorum. Güven altından daha değerli bu zamanda :)

0|1
    0|0
  • Cinsiyetle alakali degil ama oncekine gore kadinlara olan guven de azaldi tabi erkeklere hic girmiyorum

0|1
    0|0
  • Aynen evet ondan

0|1
    0|0
  • Bu devirde kimseye güvenilmiyor. Kadın veya erkek diye bişey yok.

0|1
    0|0
  • Yoo bence kızlar daha guvenilir. Gerci iki taraf birbirinden kazık yiyip duruyo

0|1
    0|0
  • bence genelleme yapmak en iyisi kadına da erkeğe de zor güvenilir

0|1
    0|0
  • Yaşadıklarımı biliyosun o yüzden cevabımı da biliyosun 😔

0|1
    0|0
  • erkeğe hangi çağda güvenildi. whahahaha pisagor bile kadından çaldı fikirlerini ahhaha

0|1
    0|0
  • hangi kıza güvendiğine göre değişir

0|1
    0|0
  • Dogrudur...

0|1
    0|0
  • Doğru. .

0|1
    0|0
  • Evlenıcem sevıyorum dıye kandırıp sevgılı olan sonrada genelde terkedenler erkekler oluyor. Kızlara guvenmemek ne alaka

0|0
    0|0
    • O ayri yani o tip seyler tabi oluyor herkes ayni degil ama genel olarak kizlarda ki hava erkeklerinden daha gaddarca bence erkekler dhaa masum

• Valla dındar zannedıp konustuklarım bıle ne bk cıktı cevresı falanda bunun ıc yuzunu bılmıyor. Yanı kusura bakmada dısarıdan anlasılmıyor ıste. Zamanla cıkıyor

• Ya dur ben kizlaea olan sinirimi ataym bi:D

• Bu konudaki genelleme hem çok doğru hem de çok yanlış. Aslında söyleyecek o kadar şeyim var ki ama söyleyemem...

0|1
    0|0
    • söyle bir bakalım?

• Bir şey yaşadığımdan değil ama ben yıllardır kimseye güvenmiyorum yani cinsiyet farksız. Çoğu kız iyi saklanabildiğini için güvenilmez gibi Fakat erkeklerin bazıları akıllarından daha çok başka şeylerle yönetiyorlar kendilerini ve bence bu da güvenilmemeleri için en temel sebep. Fakat aldatılma mesela, hem kızlar hem erkekler. Nasıl yapabiliyorlar bilmiyorum ama cinsiyet farkı olmadan bu insanlar... bilmiyorum güvenilmiyor İşte. Dünyaya güvenim Yok...

• yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...