Sizce de bu devirde erkekten cok kızlara güvenmemek daha mantıklı değil mi?

Sizcede bu devirde erkekten cok kızlara güvenmemek daha mantıklı değil mi? Aslında insanlara güvenmek zor diyip genellemekte mantıklı ama bence bakıyorum da kesinlikle kızlara güvenmek cok cok daha zor kendileri bile kendilerine güvenilemeyeceğini söyleyebiliyorken hemde.!

Güncellemeler:
16gün guncel

1|0
14|8

Kızlar Ne Diyor 14

• bencede kadınlara güvenme :D erkekler yalan söylediğinde eline yüzüne bulaştırır ortaya çıkar hepsi.. kadın yalan söylese ruhunuz duymaz

0|1
    0|0
  • Yaşadıklarımı biliyosun o yüzden cevabımı da biliyosun 😔

0|1
    0|0
  • Cinsiyetle alakali degil ama oncekine gore kadinlara olan guven de azaldi tabi erkeklere hic girmiyorum

0|1
    0|0
  • erkeğe hangi çağda güvenildi. whahahaha pisagor bile kadından çaldı fikirlerini ahhaha

0|1
    0|0
    • 17gün

Bu devirdeki kadinlara güvenmek akillica mi sence

• 16gün

Eminim Şu an ondan daha fazla güldün :D

• Aynen evet ondan

0|1
    0|0
  • Doğru. .

0|1
    0|0
  • Ben genel olarak cinsiyet fark etmeden kimseye güvenmiyorum. Güven altından daha değerli bu zamanda :)

0|1
    0|0
  • Bu devirde kimseye güvenilmiyor. Kadın veya erkek diye bişey yok.

0|1
    0|0
  • Yoo bence kızlar daha guvenilir. Gerci iki taraf birbirinden kazık yiyip duruyo

0|1
    0|0
  • bence genelleme yapmak en iyisi kadına da erkeğe de zor güvenilir

0|1
    0|0
  • Dogrudur...

0|1
    0|0
  • Evlenıcem sevıyorum dıye kandırıp sevgılı olan sonrada genelde terkedenler erkekler oluyor. Kızlara guvenmemek ne alaka

0|0
    0|0
    • 17gün

O ayri yani o tip seyler tabi oluyor herkes ayni degil ama genel olarak kizlarda ki hava erkeklerinden daha gaddarca bence erkekler dhaa masum

• 17gün

Valla dındar zannedıp konustuklarım bıle ne bk cıktı cevresı falanda bunun ıc yuzunu bılmıyor. Yanı kusura bakmada dısarıdan anlasılmıyor ıste. Zamanla cıkıyor

• 16gün

Ya dur ben kizlaea olan sinirimi ataym bi:D

• hangi kıza güvendiğine göre değişir

0|1
    0|0
  • Bu konudaki genelleme hem çok doğru hem de çok yanlış. Aslında söyleyecek o kadar şeyim var ki ama söyleyemem...

0|1
    0|0
    • 15gün

söyle bir bakalım?

• 15gün

Bir şey yaşadığımdan değil ama ben yıllardır kimseye güvenmiyorum yani cinsiyet farksız. Çoğu kız iyi saklanabildiğini için güvenilmez gibi Fakat erkeklerin bazıları akıllarından daha çok başka şeylerle yönetiyorlar kendilerini ve bence bu da güvenilmemeleri için en temel sebep. Fakat aldatılma mesela, hem kızlar hem erkekler. Nasıl yapabiliyorlar bilmiyorum ama cinsiyet farkı olmadan bu insanlar... bilmiyorum güvenilmiyor İşte. Dünyaya güvenim Yok...

• 15gün

yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlara güvenmek IQ seviyenin 50 olduğu ile eş değerdir akıllı biriysen sakın kızlara güvenme hatta ve hatta sevme nefret et beddua oku

0|1
    0|0
  • Bir erkek olarak soyluyorum. Bizden daha fenalari var. Kizlara guvenebiliriz ama egosuz ve karakterli olanlara

0|1
    0|0
  • Degisiyor. Guvenmenin cinsiyeti yoktur. Buradaki noksanlik karaktersiz insanlarin zamanla giderek cogaldigi icin bir genellemeyle tedavi etmeye calisiriz kendimizi. Bu yuzden objektif yaklasarak insanlara mesafeli yaklasmani tavsiye etmek gerekir

0|1
    0|0
    • 16gün

Muhakak oyle ama kendi realiteme gore degerlendirdim birazda kizlar laf vurmak istedim hocam:)

• 16gün

aynen öyle ya...

• 16gün

😏😏

• Kadinlara güvenmeyeceksin kardeşim sadece annelerimiz hariç

0|1
    0|0
  • Kimseye güvenme :D

0|1
    0|0
  • Kızlar şeytandır hacii korkcann

0|1