Paraya ihtiyacım var?

babam borç içinde hep gelecek olan paramız erteleniyor ben bu sene staj yaptıgım yerden parada alamıyorum özel okul oldugum için bide babam bu parasızşıkta beni özelde okutuyor Allahtan son senem şu an buzdolabımızı görseniz bomboş 3 4 yumurta fallan var zeytin falan var keşke verseler stajyer maaşımı haftayadoktor gidicem malzeme istiyor nasıl alıcam ben annemden para nasıl isticem of hayat çok zoor çookk benim bir şşekilde para kazanmam lazım çok ihtiyacımız var nasıl kazanabilirim? ve lütfen bana dua edin zor durumdayızz

0|0
4|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Dualarımız seninle

1|0
    0|0
  • Hımmm allah yarımcın olsun yardımcı oluruz ama nası bir iş istiyorsun bizim yaptığımız iş yaparmısın bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Vala yaz bana yapabilen bir iş bakarız ya da mutfak için bişeyler yapabilirim

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin. İşin zor. Part time iş mecburen.

0|0
    0|0
  • Gel evlenelim kurtul

0|0
    0|0
  • Kaç kıişi buzdolabını doldurururz sorun deıl

0|0
    0|0
  • Çalışma imkanın YÖK mu

0|0
    0|0
  • allah yardimciniz olsun.. zor zamanlar yaşayan herkesin..

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, umarım güzel bir iş bulursun.

0|0
    0|0
  • allah yardımcınız olsun rabbım yanınızda olsun

1|0
    0|0
  • kaymakamlıkla görüş bişeyler yapacaklardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• part time iş arayabilirsin bende üniversitedeyken çalışmıştım bunda kötü birşey yok kendi harcadığını en azından karşılar, ev alışverişine de ufak da olsa katkıda bulunabilirsin

0|0
    0|0
  • Part-time işte çalışabilirsin Allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
  • anketörlük falan dene... hem serbest olursun. arkadaşlarına yapsan sırf yeter...

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz canim ya anliyorum durumunu o yuzden insallah Allah yardimcimiz olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...