Neden hep yalnizim. neden hic arkadasim yok. neden insanlarla iletisim olmuyor?

Neden hep yalnizim. neden hic arkadasim yok. neden insanlarla iletisim olmuyor

hiç bilmiyorum. 10 senedir şehrimde uzakta hastanede memur çalışıyom. rabbime bin sükrediyorum ki maasim var saglıgım yerinde. ama yalnız yasamaktan sıkıldım. sadece meraba diyip geçen arkadaşlarım oldu. kimsenin bir seyine karismamisim. öyle cok konusan gevezede degilim. daha bir gün halısahaya bile çagirmadilar. kahveye kagit oynamaya bile cagırmıyolar. kızlar desen bana hiç bakmazlar. çirkin felan değilim. öyle yakisiklyım güzelim felan demiyom ama rabbimin her kulu gibiyim iste anlayın yani. 176 boyum var fiziki problemim yokki. galiba insanlarla iletisim kuramıyorum. ama ben girisken deilim diye insanlar niye beni arasına almıyo neden kacıyo benden. ukala zevsek biri olsam anliycam. ama deilim. aklı basinda biri oldugum söylenir hep bana. üstelik bir sürü artis ukala serseri insan cevre ediniyo.

10 senedir evden iişe işten eve gidiyom, elhamdüllilah dinimin gereklerini yerine getirmesem huzur felan bulamayacam hayatta. cok sikildim yalnız yasamaktan. film izlemekten. haftasonu gelmesin diye allahıma dua ediyorum. haftasonu geldiginde evden dısari cikamiyom. bazen tek basina fifa oynamaya gidiyorum. tek basina cafelere kahve icmeye gidiyorum. moralim daha cok bozuluyo. daha bozuluyo. insanlar arkadasiyla sevgilisiyle dostuyla esiyle kızıyla geliyor, kahroluyorum. neden ben diyorum. kendime "salih senin neyin eksik. neyin fazla. nerede yanlıs yapıyorsun, cok mu uzak duruyorsun insanlardan" diyorum hep.

aynalara bakıyorum. kendimde bir kusur bulamiyorum. nedenn artık helalim diyeceğim bir kız bulamiyorum. neden hiç bir kızla tanışıklıgım olmadı. neden hic bir arkadasim beni sevmiyo. neden gezilere halısahalara kahveye cafelere davet edilmiyorum.

kendimle konusmaktan sıkıldım. aynı dizileri filmleri oyunları izlemekten oynamaktan sıkildim. aynalarla konusmaktan sıkıldım.

32 yasindayim. daha bir gün birisi "yawu bu adam öldümü kaldimi ne yiyor ne yasıyor" demedi. bitek annem derdi o da yed

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• sen kalbi çok güzel bir adamsın salih ağabey. senin kalbini farkedemeyenler utansın ama dua etmeye devam et allah bir gün mutlaka karşına sana her şeyi unutturacak bir insan çıkaracaktır

0|1
    0|0
Yükleniyor...