Sizce dershane veya kurs şartmı?

Dershaneye gitmeden hazırlanıyorum mezuna kalırsam işe girip çalışarakmı hazırlanıyım yoksa dershaneye giderekmi? ikilemdeyim yardımcı olun 😁

0|0
6|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Sorumluluk sahibiysen düzenli ders çalışacaksan sıkılmadan gitme. Ama biri beni zorlamasa ben ders çalışmam diyorsan git

1|0
    0|0
  • kesinlikle değil. kendi eksiklerini internetten video ile tamamlayabilirsin. bol soru çözüp çözemediğin sorularla uğraşarak o konuyu ogrenirsin

1|0
    0|0
  • dersaneye vereceğin paraya al kitapları kendin çalış daha az maliyet olur zaten adam olacak çocuk belli olur dersane filan bahane

1|0
    0|0
    • 21gün

Evet bende öyle yapıyorum ama mezuna kalırsam işe girmeyide düşünüyorum zormu olur öyle derse çalışmak

• 21gün

ben eskiden hem okurdum hem çalışırdım biraz zor tabi ama hayat işte şartlar

• DEĞİL TABİKİ DÜZENLİ ÇALIŞABİLİYORSAN

1|0
    0|0
  • sen bilin yıvrım

0|0
    0|0
  • sence imamhatipler kapatılmalı mı

0|0
    0|0
    • 21gün

Çok pardonda ne alakası var?

• 21gün

Banane benim problemim o değil şu an.

• 21gün

taam len bağırma milletin içinde

• yardımları çok olur şart değil ama unıye hazırlıkta şart sanırım
    hedefın daga yuksekse şart

0|0
    0|0
  • En azından çalışma disiplini kazanıyorsun.

0|0
    0|0
  • Dershaneye gidince en azından bir programın oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dersaneye gitmeden de yapılabilir ama işe girersen zor.

1|0
    0|0
    • 21gün

Part-time çalışsam yinemi zor olurkii evde insan kaç saat çalışabilirki zaten sabahtan akşama kadar çalışılabiliyormu baygınlık geçirmeden

• 21gün

Hedefi tıp olup 15 saat çalışan arkadaşlarım vardı yani hedefine göre değişebilir bu durum.

• Gerek yok bence

1|0
    0|0
  • Dershaneşart

0|1
    1|0
  • bence degl para ve zamn israfi

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 2014 te kpss dershanesine gittim ve 75 aldım bu sene kendi kendime kütüphanede sabahten akşama kadar çalıştım ve 85 aldım önemli olan nasıl çalıştığın bence dershaneye para verme yazık olur kendin çalış farklı kaynaklar al daha yararlı olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...