Amerikada Dünya'yı ayağa kaldıracak skandal çocuk tacizi iddiaları Pedeofilininde ötesinde #PizzaGate?

Amerika'da bir Hillary Clınton ve Barak Obamanın Çocuk istismarı yaptığı tespit edilen pizzacı işleten bir iş adamının çocuk istismarı yaptığı partilere katıldıkları artık delilleri ile gündeme gelmeye başladı siz ne düşünüyorsunuz eğer haberdar değilseniz konudan araştırmaya başlayın hemen bu haber asparagas komplo teorisi felan değil arkadaşlar bilinçlenin ne kadar adi oldukların farkına varın diye sordum mantıklı yorum ve cevaplar bekliyorum Ha ben senelerdir söylerim bunlar hasta ruhlu siyonist satanist ruhu şeytana satmış m*nyaklar bunları daha çok pislikleri çıkacak #Pizzagate kız çocukları pizza erkek çocukları makarna diye kodlamışlar sapuklar?

Güncellemeler:
21gün Evet #PizzaGate çok kötü patlayacak gibi Amerika'da siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sapıklığın, adıliğin, şerefsizliğim adını kibarlaştırıp pedeofil diyorlar 😤
    Çok hasta ruhlu insanlar var ne yazıkki
    Bir anne olarak asla yapmaz diye çocuğumu birilerine emanet etmiyorum , çocuğunu konuşamaya başladığı andan itibaren özel alan kuralını öğretip kendisine asla dokunulmasına izin vermemesi konusunda hep bilgi verdim
    Evde sürekli çığlık alıştırmaları yaptık bu kendini koruması için bir tedbir sadece..
    Böyle adi karakterli insanların infazı için bir meydan kurulup herkesin gözü önünde öldürülmelerini çok isterim
    Bu denli merhametsizleşiylrum bu itler yüzünden

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Demin niye kalktı bu soru anlamadım. Kaynım bana atladı hamile kalır mıyım diye sorulsa günün sorusu olurdu.

2|2
    0|0
    • 22gün

Aynen öyle ben buna benzer çok sorular sordum hemen paket edip kaldırıyorlar bakalım bu NE olacak...

• 22gün

Ekşi'de yazıyorum da. Konu orada patladı zaten :)

• 22gün

Tamam takipteyiz👍

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey diyemiyorum artık..😢

0|1
    0|0
  • Bunlardan olmayan başa geçemiyor zaten. Sadece istismarla kalmıyormus. Cocukları canlı canlı kesiyorlarmış ve sonra rituel olarak yiyorlarmış. Hala aklım almıyor. Bu nasıl canilik bu nasıl ikiyüzlülük. Gerci niye şaşırıyorum ki. Milyonlarca insan bunlarin yaptıgı savaşlar nedeniyle ölüyor ve kılları kıpırdamıyor. Böyle böyle insaniyetten zerre kalmıyor...

0|1
    0|0
    • 22gün

Aynen öyle ensest ilişkilerde tut çocuk p*rnosundan çık bütün sapkın ritüeller bunlarda!..

• 22gün

Zaten zengin olmayıncada yapamıyosun bu işleri. O yüzdende istedikleri kadar delil bulsunlar bu "insanlar" cezalandırılmicak.! Zaten delilden cok hicbirsey yok. Yaptıkları herşeyi video olarak cekiyorlarmış. Ama ceza yok hakimler ve bütün system bunlara calışıyor cünkü

Erkekler Ne Diyor 3

• Adi serefsiz bunlar ya allah tez zamanda belalarini versin

0|1
    0|0
  • inanırım, bakacam şimdi

0|1
    0|0
  • İlginç çok kötü bişey

0|1
    0|0
Yükleniyor...