Erkeklerin Bakmasından Neden Rahatsız Olursunuz?

Öncelikle , bir kız neden dar pantolon, tayt, mini etek, göbeği açık tişört gibi toplumda dikkat çeken kıyafetler giyer? Bunun nedeni güzel görünmek istemesi veya sexy görünmek istemesi değil midir? Sonuç olarak toplumda dikkati üzerine çekmek, farklı olmak istemesi değil midir? Sanıyorum öyle. Peki madem dikkat çekmek istiyor, karşı cinsin yani erkeğin bakışları onu neden rahatsız eder? Bu ortamı yaratan kendisi değil midir? Cinsel anlamda dikkat çeken, erkeği etkileyen kıyafetleri giyen kadın sapık değilde, içgüdüsel olarak tahrik olmuş bir erkeğin ona bakması mıdır sapıklık?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arzulanmanın tatminini yaşamak.. Bir kadının bu haz uğruna 9'da yetişmesi gereken işine/okuluna 6'da uyanıp makyaj yaptıran, saç yaptıran, ellerini boyatan, parfüm şişesini üstüne boşaltan, daracık kotun içine girmek için uzun çabalar sarfettiren, mütemadiyen cinsel objeye çeviren faaliyetleri gerçekleştirmesine sebep olan hazdır.. Tek gayeleri karşı cinslerinin ilgilerini çekmekten ziyade, hemcinslerine "bak herkes bana bakıyor, size bakmıyorlar, ben daha bakımlı ve güzelim, çatlayın" mesajını vermektir.. Bir erkeğin onlara bakmaları, onların yaşam kaynağıdır.. Erkeklerden ilgi görmedikleri bir dünyada onlar da var olamazlardı.. Bu denli aşağılık bir bilinçaltına sahip insan sınıfını adam yerine koyan da, en az bunlar kadar aşağılıktır. Bakmayın, ilgilenmeyin, istediklerini vermeyin. Bunları yapmayın ki daha fazla ilgi görmek adına daha fazla soyunmasınlar, olay erkeklerde bitiyor..

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendinizi bu laflarla aklamaya çalışmayın. Hiçbir şekilde hatlarımın belli olmadığı kış günlerinde giydiğim uzun kabana rağmen rahatsız edecek şekilde bakanlar var. Kadınların örtünmesi değil, erkeklerin gelişmesi gerek. Yoksa burkasının altından görünen ayak bileğine tahrik olan adamlardan yine farkınız kalmayacak

2|1
    0|3
    • 24gün

😄😄😄😄 ayak bileginden tahrik he okadar sapiklarida var yani

• 24gün

😄😄😄 oda biseymi gecen biyerde okudum. adam tavuga hallenirken oldurmus valla hakkisin bu millet azmis kudurmus ne yapacagini sasirmiz nerede o eski zamanlar ar vardi hic yoktan

• 24gün

bence isin guzel tarafindan bakm nekadar guzelsen gizleyemiyosun.

• Eskiden mrc vardi bilenler bilir
    Smdikinin periscopu diyelim
    Smdi sen bir hesabi aciyosun online giryosun
    Ama online giriyosun hesabin var diye bu herkese cam acabilceğn anlamina gelmiyo
    Kiz o tayti giyo
    O g. tu ortaya koyuyo ama sen bak diyemi noowwwww
    Yahuşuhlu delüganlular baksin diye
    Malum kizlarmiz ortalama 160 boyla ugg ve mont giyip tursu bidonu gbi gezdkleri icin prenslere layiklar

0|0
    0|0
  • Bir kadın dar giyiniyor diye, toplumdan ilgi çekmek istemek zorunda değil. Kendisi beğenirdir kendisi için giyinirdir.

1|0
    0|2
    • 24gün

Geç bunları kardesim herkes herkesi biliyor tanıyor artik

• 24gün

@keremçakıcı yazdığın şeyi iyi oku.. yeri geldiğinde TÜM kızlar yazmışsın.. neyse uzamasın ya :)

• 24gün

Orada kelime hatsi yapmisim kizlar tum erkekleree demek istemistim aynen uzatmaya gerek yok

• Bu bakan erkeğin yakışıklı olup olmamasına bağlıdır.!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya hepsi de bakılsın istiyor kendilerine. Bakınca da abaza diyorlar hemen. Benim anlamadığım, neden erkekten bekleniyor? Giyme o zaman. Giyme özgürlüğü diyor. Özgürlük böyle göt baş meydanda gezmekle falan olmaz.

1|2
    1|1
    • 24gün

Giymek özgürlükse bakmak da özgürlüktür.

• 24gün

Yanlış felan degil aga. Ben açarsa bakarım laf ederse de rezil ederim. Ki yapmadigim sey degil. Yok öyle dünya

• 24gün

Istediginiz gibi yorumlayin. Bazen öylebir bakiyoki erkekler gercekten dikkat cekmek icin giyinse bile kadin bundan rahatsiz oluyor. Kimsenin kendinin gözle dahi tecavüze uğradıgı hoşuna gitmez

• Abi erkeklerde bakmıyorki yiyor mk

1|1
    0|1
  • Hayvan gibi agizdan sular akan bakislar, takip edilmeler ve laf atilmalar rahatsiz ediyor bence. Oyle normal bir bakistan rahatsizsa o kiz kendi ne istedigine de bilmiyor.

1|0
    0|1
  • kızlardan dislike yiyecem ama ks üyesi haklı

0|0
    0|0
  • Senide biri dikecek gibi baksa bence sende rahatsız olursun 😀

#Tengriciyazar

0|0
    0|1
  • Sorun bakilmasi degil zaten.. rahatsizlik verici yaklasimdan huzursuz olmalari..

0|0
    0|0
  • ya gel boynuma dola gel dola adamsin

0|0
    0|1
Yükleniyor...