Arkadaslar sizce bu yüzden mi?

Geçen cumartesi günü pazara gittim annemin arkadaşı kocasına kazak falan almaya gidicekti herneyse bende gittim onunla çok kalabalıktı arkadan birinin dokunduğunu hissettim :( sonra arama baktım hep kız vardı ama sadece orta 45 yaşlarda bir adam vardı o değildir diye umursamadim yanında da kadın vardı karısının yanında dokunucak değildir diye onemesemedim sonra durduk kazak satan yerde kafamı bir kaldırdım o adam durmuş beni izliyor gizliden gizliden bakmaya başladım onun bakmadigi zamanları yakalayarak bir yandan da korkuyorum herneyse aldık kazaklari tam gidicez bu adam bizden önce ilerlemeye başladı sonra arkasına bakarak durdu bizim önüne geçmemizi bekledi gördüm oan görür görmez kendimi sol yana attım oda sola geçmiş meğersem avucladi ya bildiginiz avucladi ben daha sevgilimle sadece el ele tutusmus bir insanim ağlamaya başladım şerefsiz falan diye bağırmaya başladım kaçtı ortadan kayboldu gitti adamlar yakalamaya çalıştı yakalayamadilar çok utanç vericiydi kendimi namusum gitmiş gibi bir hisle yaşıyorum eksik yasiyorum o derece tiksindim igrendim erkeklerden midem bulanıyor artık bir erkek gördüğümde isinamiyorum bu yüzden mi sizce ve her aklıma geldiğinde Ağlıyorum sinirden biz bu dışı güzel ama içinde şerefsiz pislik adii insan kılığında dolaşan gavatlar yüzünden ne taciz nede tecavüz den kurtulamicaz yeter artık bir son bulsun nedir bu ya

1|0
2|14

Erkekler Ne Diyor 14

• bak erkeğim diye demıyorum. Erjkek cok serefsizdir cogu % 90 ı abartısız hemde serefsiz namussuz Alcak anasız babasız terbıyesı eksık. anası babasının terbıyesıde olduğu muamma. beyınlerı seylerıne bağlı karaktersizlerdir. valla haklısın sen keısnlıkle. erkekler namussuz serefsizdir bir çoğu ıyısını bulmak zor

0|0
    0|0
  • bunu üşenmeden okuyan özelden bir isteğini yazsın bana.

0|0
    0|0
  • Turkiyeye hoş geldin en acısı da ne biliyormusun olanları içine atıp yasamak başka çarem yok diye düşünmek ama sen öyle yapma

0|0
    0|0
  • Hanfendi şu saatlerde uyudunuz sanırım uyanınca okursunuz muhtemel psikoloğa görünmeyi düşündünüz mu ki bu öneri de ne kadar zamandır psikoloğa gitmesi gereken sen değilsin aslında o canı herif insan olmak niyetinde ise şayet

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun evet durumunun nedeni bu kendini bu olayın etkisinden kurtarmaya çalış olmuyorsa uzman yardımı almaya çalış

0|0
    0|0
  • Eee arada bir boyle cig sut emmis serefizler cikiyo ama yani herkeste bir olacak degil insanlar simdi kime nasil guvenecegini sasirmis

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler öyle şerefsiz değildir. ama bir erkek sana bunları yaşattıysa bu biz erkeklerin suçudur. içimizdeki pisliklere hakettikleri seyleri yapmamamızdandır. bunun için özür dilerim.

0|0
    0|0
  • erkekliğimden utandım lan yeter artık harbi bir son bulsun abi benimde kız kardeşim var lan nasıl adi itler bunlar

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Dövmek lazımmış onu yakalayıp

0|0
    0|0
  • Profilinde ki resmin ile anlattıklarını çok çelişkili bana biraz hikaye gibi geldi

0|0
    0|0
    • 24gün

Kendi resmim olmadığını alamayacak kadar safmisin yabancı o kiz

• 24gün

Kendi Resmimi koydum şimdi ama

• 24gün

Hayır sabahın köründe gittik siyah hafif bol pantolon vardı hatta bide mont vardı düşün yani bende ona şaşırıyorum zaten haketmedim o kadar o soğukta mini etekle gezen kızlar da vardı ben niye? Zoruma giden o ve hala far açık giyersen yapar eder zihniyetinde insan oldugunuz sürece şerefsiz damgasini yiceksiniz

• yemin olsun erkekligimden utanıyorum. ..

0|0
    0|0
  • canım uzme kendini ama eşi var miydı yanında

0|0
    1|0
    • 24gün

Yok yanindaki başka biriymış tekti 😔😔

• 24gün

45 yaşında adam ve ben daha küçüğüm öyle taciz ederek hoşlanma mi olur Allah aşkına

• 24gün

canım haklısın ama yanlışın buyuğunu yapmış konuşsaydı yaşın kac xnm

• Toplumun igrenc yüzüyle tanismissin.. gecmis olsun dikkat et kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belki sevgilin vücuduna dokunsa bu kadar zorlamazdı seni ama orda aciz durumda olmak kötü etkilemiş. bu or*spu çocuklarını müsait yerlerinden asmak vardı ama yaşasın demokrasimiz canım sistem izin vermiyor.

0|0
    0|0
  • Artık kanıksanmış bir durum bu malesef çoğu böyle şerefsiz karaktersizler

0|0
    0|0
Yükleniyor...