Arkadaslar sizce bu yüzden mi?

Geçen cumartesi günü pazara gittim annemin arkadaşı kocasına kazak falan almaya gidicekti herneyse bende gittim onunla çok kalabalıktı arkadan birinin dokunduğunu hissettim :( sonra arama baktım hep kız vardı ama sadece orta 45 yaşlarda bir adam vardı o değildir diye umursamadim yanında da kadın vardı karısının yanında dokunucak değildir diye onemesemedim sonra durduk kazak satan yerde kafamı bir kaldırdım o adam durmuş beni izliyor gizliden gizliden bakmaya başladım onun bakmadigi zamanları yakalayarak bir yandan da korkuyorum herneyse aldık kazaklari tam gidicez bu adam bizden önce ilerlemeye başladı sonra arkasına bakarak durdu bizim önüne geçmemizi bekledi gördüm oan görür görmez kendimi sol yana attım oda sola geçmiş meğersem avucladi ya bildiginiz avucladi ben daha sevgilimle sadece el ele tutusmus bir insanim ağlamaya başladım şerefsiz falan diye bağırmaya başladım kaçtı ortadan kayboldu gitti adamlar yakalamaya çalıştı yakalayamadilar çok utanç vericiydi kendimi namusum gitmiş gibi bir hisle yaşıyorum eksik yasiyorum o derece tiksindim igrendim erkeklerden midem bulanıyor artık bir erkek gördüğümde isinamiyorum bu yüzden mi sizce ve her aklıma geldiğinde Ağlıyorum sinirden biz bu dışı güzel ama içinde şerefsiz pislik adii insan kılığında dolaşan gavatlar yüzünden ne taciz nede tecavüz den kurtulamicaz yeter artık bir son bulsun nedir bu ya

1|0
214

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...