Anneyle görüşmeyi kesmek?

Babam babaannemle görüşmeyi 5-6 yıl önce kesti, çünkü kocasının ölümüne babamın sebep olduğunu söyledi -üzdüğünü düşünüyor- babam da bu yüzden görüşmeyi kesti ve bende görüşmüyorum o olaydan beri. Hakkını helal etmiyor babaannem babama. Ana baba hakkını almadan ölmek çok günahmış. Babamın öteki tarafta bu yüzden azap çekmesini istemiyorum sizce barıştırmalı mıyım yoksa karışmamak mı en iyisi? Sıla-i rahmi kesmekte çok günahmış, sonuçta babaannem ve bende onunla görüşmüyorum. Bende günaha giriyorum değil mi? Ne yapayım ben şimdi.. Lütfen akıl verin.

Güncellemeler:
24gün Güncel

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• barıştırma şansın varsa barıştır

1|0
    0|0
    • 25gün

Şu an nerede oturduğunu bile bilmiyorum. Taşınmış dediler. Babam da yanaşmaz, çok şey yaşandı.. Ama korkuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• barıştırmalısın tabiki büyükler hata yapabilir bize düşen onların hatalarını kapatmak.

1|0
    0|0
    • 25gün

Babaannem çok çirkef birisi yalnız annemi de hiç sevmezdi zaten, anneme yapmadığı da kalmamış eskiden şimdi onları barıştırmak baya güç. Korkuyorum

• 25gün

Oğlunu affeder ama annemi boşamak kaydıyla anca. Başka türlü yanaşmaz

• 25gün

bence elinden geleni yap ikisi içinde kötü birşey sadece bir bayram gidin elini öpün

• barıştır barıştırabiliyorsun tabi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...