Annem bana neden derdini anlatmıyorsun diye yakındı bugün haklı mı :/ ?

Annem bana neden derdini anlatmıyorsun diye yakındı bugün haklı mı? Hayatta hep güclü durcam diye içine atıp durma cok ciddi bir ayrılık yaşadın ama bize hiçbirşeyden bahsetmedin ağlamadın acını içine attın herkesin oglu kızı annesine anlatıyor günlerce aglıyorlarmıs falan diyorlar sen niye bana hiçbirşey anlatmıyorsun güclü durcam diye dedi. Bende anneme şunu dedim = anne zaten sizin sorunlarınız oluyor ben kendı ıcımde sorunları çözmeye calısıyorum birilerine anlatmakta çözüm getirmiyor kendı içimde arıyorum çözümleri falan dedim. Hakkaten de annemle hiç kınusmadım ki arkadaşlarımla bile bu konuları konusmadım bir burda sizlere anlatmıştım işte bir kaç soruyla. Sizce konuşmalı mıyım annemle biraz çekiniyorum konusursam dengemi kaybedirim diye korkuyorum cok dolu ıcım ama aradan uzun zaman geçti acıyı kaldırabiliyorum da artık işte gerekte yok gibi...

Güncellemeler:
22gün ,.,.,.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Keske annem sağ olsaydi da sabaha kadar dert anlatsaydim. Baskalarina dert anlaticagina annenle dertles. En azindan senin iyiligini dusunerek yorum getirir teselli verir. Elalemin fitne fesat dolu akil vermelerine gerek duymazsin

0|1
    0|0
  • Konuş kurtul

0|1
    0|0
    • 22gün

öylede çözüm gelmez ki artık olanlar oldu hep... yalnızlığada alıştım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...