Otobüste metroda kızlara yer vermek mi gerekir? Kızlar erkekler size yer vermeyince ne hissediyor sunuz?

Yorumlar gelsin

Güncellemeler:
24gün Güncel

0|0
4|10

Kızlar Ne Diyor 4

• gerek olduğunu düşünmüyorum ama yaşlılara yer vermeliyiz..

0|1
    0|0
  • Nezaketen veren verir.

0|0
    0|2
  • Bana gereksiz geliyor yer bulan otursun işte, ha bir erkek bana yer verdiğinde evet çok kibar olduğunu düşünüyorum ama yer vermezse de hakkıdır yani o da tonlarca yol gidiyor.

0|1
    0|0
  • onlarinda cani var yer vermek zorunda degiller

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mesela 4 kişilik oturacak yer var, adamın teki en köşede, bende diğer köşedeyim. 2 kız gelip tam ortamıza oturacakken rahat etsinler diye adamın yanına geçiyorum. Çok nadiren de eğer ikimizde ayaktaysak, bir kişilik boş yer olunca buyurun diyebilirim ama her zaman değil tabi ki :))) Onun dışında kalkıp yer verme gibi bir alışkanlığım yoktur, kulaklığı takıp giderim :)

0|0
    0|0
  • Niye yer verilsin saçma

0|0
    0|0
  • Kızın birini görüyorum tam yer vereyim diyorum sonra içimden kim bilir bu kız hangi erkeğin canını yakmıştır diye geçiyor yer vermekten vazgeçiyorum :o

0|0
    0|0
  • Bence grrekmez

0|0
    0|0
  • genç ve sağlıklı olan kimseye yer vermem. işlerine gelince eşitlik var işlerine gelmeyince biz kadiniz derler.

0|0
    0|0
  • ayakta duramiycak kisilere veririm yer, bazen cok kalabalik olur kiz arada kalir cagiririm oturur, istisnai durumlar da yani:)

0|0
    0|0
  • yaşlı, hamile, çocuklu, engelli , gördüğüm gibi yer veriyorum zaten kızlara da nezaketen verilebilir vermesen de olur 😁

0|0
    0|0
  • Gerekmez ben onlar ayakta durmuyorum şahsen yaşlı biri gelir oturur diye yoksa genç veya iyi görünen birine yer vermem

0|0
    0|0
  • Ben yaşlılara bile yer vermiyorum.
    Sadece hamilelere ve engellilere veririm yer.

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...