Aşik oldum ne yapicam?

Ben namaz kilan tesetturlu bir bayanim. Benim bir dini instagram sayfam var ve bir gun dini sayfalari dolaşirken bir beyefendiye rasladim lâkin aldiriş etmedim ama sürekli onu gördum ve sonra sayfasina girdim dini sözler söylemişti bir videosunda ve dostlariyla şakalaşiyordu bende biraz sevdalandim imanina. Lâkin ben ona bakamam zira haram nasil ona veya ailesine dini aşmama kaidesi ile evlenme niyetimi açiklarim? Veya uygun mudur? Veya nasil onu bulurum? Rahatsiz olur mu?

Güncellemeler:
25gün Troll

0|0
2|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu kendisine belirt, uzun bir mesaj at.. Bakarsın o da seninle ilgilenir, finalde evlenirsin..

0|0
    0|0
    • 25gün

Olur mu? Uygun mu ona mesaj atmam? Kiz başima?

• 25gün

:) tesekkur ederim

• 25gün

hala gülebiliyorsun helal olsun sana

• Senin gibi düşünen kız pek kalmadı artık

0|0
    0|0
  • Ordan yürü işte

0|0
    0|0
  • yobazlardan haz etmem

0|0
    0|0
  • Benimle evlenir misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O paylaşımları uyguluyor mu acaba?

0|0
    0|0
  • evlenmek için durumun müsiat mi yani kısa bir süre içinde evelenebilecek durumda misin çünkü kişiler ne kadar dindar olursa olsun iş bir şekilde flört aşamasına gelince evlenme niyetiyle de olsa görüşmeye başladıklarında iş farklı boyutlara gider anlamazsın bile çünkü herkeste nefis var ve kim olursa olsun sevdiği insana yakın olmak ister. O yüzden bu anlamda mutasipligin varsa cidden evlenebilecegin yasa kadar uzak dur. Zamaninin geldiğine inandığın zaman şahsın doğrudan kendisine ulaşıp söylersin.

0|0
    0|0
    • 25gün

Hayir niyetim asla bunu yapmak değil nefis var diye zaten dikkat etmeye çalişiyorum evlenmek istiyorum ama korkuyorum haram sevda olmasini istemediğim için mesaj atmaya korkuyorum konu nun değişmesini istemiyorum

• 25gün

@myloverkitten açtim kardeşim

• 25gün

Troll

Yükleniyor...