İnsanlardan sogudum resmen. bir bakarmisiniz? uzun oldu.. okumak istemeyenler yazmayin uzun okumadim diye lutfen?

Ingilterede yasiyorum. Ve burada yalnizim. 3 -4senedir yalniz bir anneyim. Kotu bir ayrilik oldugundan baya zor donemler gecirdim. Burada yasamaktanda zevk almiyorum. Bayadirda calismiyorum dolayisiyla sıkıcı bir hayatim. var. Arkadas cevrem pek yok acikcasi kendimde istemiyorum. Kafam uyusmuyor ama boyle daha iyi
Simdi fikrinizi almak istiyorum. Haksizmiyim diye. Cok samimi oldugum bir arkadasim vardi ya da ben oyle saniyordum. Neyse bu arada tek iletisimimiz telefonlaydi yarim senedirde genelde whatsapp uzerinden. Bazen sesli mesaj cogu zamanda mesaj olarak. En son uc sene once girustuk ve ben onda ceketimi unuttum. Neyse hep bir bulisalim dedik olmadi. O arada ceketi getirecekti. bulusmadik. Hep bir bahane si oldu. demekki cokta istemediginden. ki ben bunu daha yarim sene once anladim. Artik ceketi bari alayim gorusecegimiz yok diye dusundum. Kardesimim isyerine birakiver diyeli yine uc dort ay oluyor. Tamam desede birakan eden yok. Artik kis geldi dedimki kilo aldim yine o ceketime ihtiyacim var. Resmen bugun yarin derken son 2 3 haftadir israrla ama nazikce istedim. Bugun enistesi ceketi kardesimin isyerine getirmis. bir torbaya bile koymadan. Ayrica kiziminda ceketi vardi onuda istedim. kiziminkini getirmemis enistesi. Bende ceketim gelmis fakat kiziminki yokmus. onuda bir zahmet posta ile gonder ben odeyim posta ucretini dedim. Birde ceketomin bir torbaya bile konmamis olmasini cok yadirgadim. neyse sagol yine.. yazdim.. Bana bircsey degil alla alla yazmis sadece. Yoruma gerek yok neyse diye yazdim. bir kadar.. artik arkadasligini falan istemiyorum. Zor donemlerimde cok destek oldu telefonda. Bende arada onun derdinoldugunda ona destek oldum. Ama ayip degilmi bunca zamandir insani adam yerine koymayip ceketi gondermemek. Ben gidip almadim cunku hep bir bulusucsz gibiydi. Ceket giyilmemis gordum zaten giymeyecegini biliyordum. Derdim cekette degil bu kadar adam yerinevkonulmamak ve benim bunu anca anlamis olmam. Tepkim de yazdigimda haksizmiyim? Sagolun

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunları bukadar düşünüp buraya yazdığınıza göre baya kötü hissediyorsunuz demekki. İstediğinizde sadece haklısın ya da haksızsın cevabını almak değil dertleşecek birini arıyorsunuz anlaşılan. Zorunuza gidende bu kadar kolaymı ya da bukadar değersizmiyim diye düşünüyorsunuz kafanıza takmayın derim. Zaman zaman insanlar böyle tuhaf hareketler sergiliyor boş verin bunlar hep oluyor. Hem şeylede bir gerçek var. Dini inancınız nedir bilmem ama peygamberler bile Allah ın koruması altındaki insanlar bile yok sayılıp ihanete uğraya biliyor. Hatta tarihi büyük şahıslar bile onların yaptığı gibi yapıp yolumuza devam etmeliyiz yoksa bu stres bunalımla dahada artar. Kendinize bir hobi edinin onunla uğraşın ve insanları fazla takmayın.😊

0|0
    0|0
    • 20gün

Simdiye kadar yorumlari okuyup pes dedim. Millet ceket saniyor derdimi. bir tek siz ve baska bir arkadas anlamis. Aynen oyle. Cok iyi anlamissiniz. Haklodugumu biliyorum bende azicik sabir ve minnet duygusu olmasa cok daha agir yazardim ona. Afedersiniz onca zaman sonra zar zor getirip bide torbaya bile koymamak al b. k bohcani der gibi afedersiniz.. cocugumun ceketini hangi sebeple gondermedoginide aciklamamakta cabasi. Sagolun. Inancliyim ve onu beni bu kadar gerdigi icin Allah a havale ediyirum

• 20gün

Anladım ben sizin derdinizide. Siz biraz bunalmışsınız. Hem insanları bu kadar takmayın. Yaşınızda benden büyük biraz olsun insanları tanımış olmanız lazım. Zaman zaman bınalımlar bu tür olayları gözümüzde büyütüyor
      Biraz sakin olun ve önünüze bakın kızınızla mutlu olmaya çalışın. Bu kadar hassas olmanız sizi daha çok üzer yorumlar bile canınızı sıkmıştır. Fazla aldırış etmeyin. Üzülmeye değmez 😊

• 20gün

cok haklisiniz. Ben ince dusunceli bir insanimbelki bu yuzden benim yapmayacagim bir durumu bir baskasi yapinca etkileniyor anlayamiyorum. Bazen yaşa bakmiyor iste. Bunalinca hersey cok geliyor ustune. Cok sagol kardesim. Cok olgun dusunuyorsun Allah yolunu acik etsin

• iyide millete niye öfkeleniyosun burda kendine kızman gerek karsı taraf deyer vermiyor 3 sene gecmiş kimbilir nerde sen ceketinin döndügüne şükret baktınki verdigin deyeri görmüyorsun demekki o arkadalıkta bir eksiklik var karsı taraf kırılmanı istememiş sadece bu

0|0
    0|0
  • Çok dertlisin. Merak ettiğim konu altı üstü bir ceket salla gitsin. Esas konu onunla sohbet etmek için ceketin bahane edşlmesi mi. Yoksa cekete gerçekten ihtiyacın var mı, veya ne ceket ne sohbet hiçbiri umrunda değil mi? bir ceket için bunca eziyet niye. Belliki adam seni iplemiyo umrunda bile değilsin. Bu ısrar neden?

0|0
    0|0
  • haklisin buluşmaya gelmez arti ceketini öğlene pasede koymadan göndermekte ney ya

1|0
    0|0
    • 20gün

aynen oyle kardesim. Allah a havale ettim. Zaten zor bir hayatim var birde boyle bir gerginlige sacma sapan insanlara ihtiyacim yok

• 20gün

Aynen kardes

• Ya sence hayat bunlardan mı ibaret? Belki oda buluşucaz diye getirmedi? Her insan farklıdır insanları oldugu gibi kabul etmek gerek

0|0
    0|0
    • 20gün

hayat bundan ibaret degil. Bakinbenim icinceket onemli olsa gider kac kere kendim alirdim. Saygi dan bahsediyorum. Hep bir bahane uyduracagina gel al dese gider alirdimda. Kaldiki uc sene sonra ceketi torbaya bile koymamak terbiyesizlik seni saymiyorum demektir. Ustelik uc sene olmus cocugumun ceketini gondermemis. Pes ogrenmis oldum ahlakini

• 20gün

Bu kadar ya takılma onu tanımış oldun ya onu oyle kabul edersin ya da bir daha görüşmezsin demekki gercekten dost değilmiş

• konuda 50 tane ceket kelimesi geçiyor. ceket aşağı ceket yukarı ceket geldi ceket gitti :D

0|0
    0|0
  • Çeketsiz de yaşarsın ya arkadaşlığına sahip çık

0|0
    0|0
    • 20gün

derdim ceket degilki. Oyle olsa coktan alirdim okumadinizmi 3 senedir onda. Kaldiki sirf telefonla arkadaslik olursa ortada deger var mı yok mu insam sorguluyor 2 3 yil sonra olsada

• 20gün

aynen. zaten buna benzer bir soz soylemisti bana. ben konduramamistim. Benim safligim kabul ediyorum

• 20gün

Evet biraz öyle yeni arkadaşlıklar şart. yoksa yalnızlık kaçınılmaz olabiliyor

• bir ceket için hayatımın 5 dksını çaldın kahretsin

0|1
    0|0
    • 20gün

güzeldi bro : ))

• 20gün

sagol. iyi geceler

• 20gün

teşekkür ederim =_=

• Bir çeket yüzünden 5 dakikam gitti sağol

0|0
    0|1
    • 20gün

bir ceket degilkonu anlamamissin

• 20gün

Demekki bir yalnışını görmüşki umursamamış

• 20gün

ne alaka. Oyle olsa hala bana en onemli sirlarini anltirmiydi. Bence o onun becilligi. Zaten baska oyle gorustugu dostuda yoktu. Arkadasliga verdigi onem bu demekki. Benim ondan baska bir cocukluk arkadasimvar ama ona da cok deger verirdim. Kendi kaybeder bu tarz insanlar

• Haklısın tabi. Sana saygısı yoksa arkadaşlığını bırak

0|0
    0|0
  • ilginc bir hikaye

0|0
    0|0
  • Okumadım
    Özet lütfen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.