"Bazi" erkeklerin davranışları okadar rahatsız edici ki?

Gerçekten bazı erkeklerin bu kadar saygısız ve utanmaz olmaları beni çok rahatsız ediyor amacım erkekler şöyle böyle demek değil ama cidden bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum. çünkü devir ortada kızlarda aynı şekil ancak ben kız olarak bazi erkeklerin davranışlarından rahatsızım. tam olarak yazamıyorum nedir diye ama siz biliyorsunuz zaten neden bahsettiğimi herkes neden böyle oldu anlayamadım nereye gidiyoruz böyle

1|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• batiya uycaz diye dinden cikicaz tobe yarabbi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendini sevmeyen, kendine saygısı olmayan bireyler haline geliyoruz maalesef. Bunda sanal ortamlar yüzünden asosyalleşen bir dünyada yaşıyor olmamızın payının çok büyük olduğunu düşünüyorum.

Smiley'ler kullanarak yaşıyoruz arkadaşlıklarımızı, ilişkilerimizi ve yine smiley'ler kullanarak bitiriyoruz.

Maç yaparken cam kırmanın, para birleştirip birşeyler almanın, aynı küllahtan dondurma yemenin, yaramazlık yapıp suçu birbirinin üstüne atmanın, birdirbir oynamanın, topaç çevirmenin, kendi yaptığı kaydıraklarla kaymanın, kendi yaptığı uçurtmaları uçurmanın doğallığını, sosyalliğini yaşamayan, yaşayamayan nesiller var artık.

Gelecek nesiller şimdikileri de bulamayacak, emin olun. Oyun konsolları bile online oldu. Evde tek başına (yani yalnızken) dünyanın herhangi yerindeki biri ile oynayabiliyorsunuz.

Ama bu sizin yalnızlığınızı yok etmiyor, edemiyor, edemez de. Gün geçtikçe daha yalnızlaşıyoruz. Bu asosyal yalnızlık, sadece ikili ilişkilerde değil tüm ilişkilerde, hayatın her yerinde kendini hoyratça gösteriyor.

İnsanoğlunun bu engelleyemediği daha doğrusu engellemek istemediği dibe vuruşta üstlendiği görev ise robot teknolojisi ile sanal arkadaşlar hatta eşler yaratmak.

Ne olmasını umuyor ya da bekliyoruz ki?

0|0
    0|0
  • sonumuz hayrola

1|0
    0|0
  • Eskiden erkek dediğin zaman yiğit adam akla gelirdi. Çünkü yiğit adam sadece evindekilerle meşgul olurdu. Lakin şimdiye bakıyoruz da bırak bekarları evliler bile işin haddini aştılar. Bunu toplum olarak hepimiz yaptık. Çünkü bizler batıya uyalım derken kendi kimliklerimizi unuttuk. Allah da bizi işte böyle cezalandırdı: Yozlaşmış, cahilleşmiş, ahlaksızlaşmış bir nesil, toplum haline geldik...

2|0
    0|0
    • 22gün

Evet artık öyle insanlar göremiyorum ben bu üzücü bir şey

• 22gün

Rabbime hamdolsun kendi çevrem de ahlak ve zühd de ileri boyutta can dostlarım var. Her birisi şerefli ve ahlaklı gençler. Kişi arkadaşının dini üzerinedir diyor Nebi (asm). Kim edepsiz ile otursa namussuz olur. Lakin kim de Allah dostlarıyla bir olursa o vakit evliya olur...

• Devir değişiyor insanlar kötüleşiyor, kötü olanında gücü yükseliyor... İyi olmak bu devirde cok zor ama oda kötünün iyisi oluyor üzücü bir dünyada sistemde yaşıyoruz zamanı geriye alabilsek keşke...

0|0
    0|0
    • 22gün

Keşke alabilsek ama tekrar buraya geleceğimizi bile bile yaşamak...

• 22gün

Evet valla bak ben anlatamam hiç hissettiklerimi ama böyle ne biçim sinirlenip buanlıyorum anlatamam düşününce bile

• 22gün

ya söyleyecek çok şey var da söyleyincede birşey değişmiyor

• Ahir zaman yapacak bir şey yok. Olabildiğince kendimizi bu tarz şeylerden korumalıyız ve dünyaya fazla meyil etmemeliyiz

0|0
    0|0
  • Bilirim hepsi anca kızları kotu amaçlı kullanıyorlar ama Tanrı bizleri kötülük yapması için degil kızları korumak onları sevmek sevinç ve özlem vb duygularımızı paylasmak için yarattı

1|0
    0|0
  • valla kendime dikkat ediyorum kadinlara davranislarima dikkat ediyorum etmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Valla onu bende soruyorum nereye gidiyoruz bize ne oluyor ben cevap bulamadım bulursan banada söyle ama bu saatten sonra dahada kötüye gidiyor

0|0
    0|0
  • valla nere gidiyoruz bilmiyorumda boktan bir yere gittiğimiz kesin. yapacak bişey yok.

1|0
    0|0
  • Nereye gittigimiz belli iyice bozulmaya artik

0|0
    0|0
  • Düzen bozuldu

0|0
    0|0
  • Kıyamete gidiyoruz koşar adım oh mis 😀

0|0
    0|0
  • Kızların ayagına boyle

0|0
    0|0
  • Ne gibi?

0|0
    0|0
    • 22gün

Ne gibi olduğunu bilip bile bile sorduğunu düşünüyorum mesela şu an belki kizacaksin ama o derece değişti bakış açım

• 22gün

Ki zaten öyle yapıyorum

• 22gün

Anladim görüşmek. uzede

• var var çok

0|0
    0|0
  • kaba kaba dağdan inme ama ole bayanlarda var malesef

0|0
    0|0
  • sonumuz çok kötü onu biliyorum sadece

0|0
    0|0
  • ne gibi davranış mesela onu anlamadım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sonumuz hiç iyi değil. bu nesil böyleyse gelecek olanları hiç düşünemiyorum

0|0
    0|0
    • 22gün

Cidden iki karşı cins arasında ben sevgi olabileceğine artık inanmıyorum bu iğrenç bir durum

• neden hep kızlar böylesiniz erkeklerin konuşma tarzları kötü ama niyetleri iyi yağni

0|1
    0|0
  • genel sorun bu zaten erkeklerde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...