Aldatdinizmi aldatiltinizmi?

lutfen Samimi bir şekilde cevap verin aldatdinizmi aldatildinizmi neden aldatdiniz acaba niye aldatildiniz insan neden aldatılır ya da neden aldatilmistir ( askere gitdigim de ben aldatilmistim)

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• ben 2 bucuk kez aldatildim. ilki kardesim dedi kiz icin sonra cikmaya baslamislar. gecen ayda evlendiler. ikinciside ayni sekilde oldu ama onlar ayrildi. bucuk olanida hayatında baska kizlar oldugunu bana söyledi ama flört asamasinda oldugumuz icin cokta aldatma sayilmadi gibi 😂😂 henuz aldatmadim kimseyi dusunmuyorumda 😂😂

0|1
    0|0
  • Asla aldatmadım ama aldatıldım. Nedenine gelince... Birini aşırı sevdiğinden dolayı kendinden ödün veriyorsan aldatılırsın. Çok sevsen bile gerektiğinde acımasız olmalısın. Gurur aşktan önemli bu bir gerçek

2|1
    0|0
  • Üvey kız kardeşim ve Yen'i çikmaya başladiğim güzel kardeşim. Halbuki kardeşim olacak o orospuya ömrümü vermişdim

0|1
    0|0
    • 25gün

:( bende ömrümü vermiştim sonra verdiğime pişman oldum fakat şöyle düşünsene sen onu değil. o seni kaybet ona verilen bir ömür u kaybetdi

• 25gün

Hiç bir şey kayıp vermedi benim bütün hayatım tepe taklak gitdi

• aldatma diyince şarterlerim atıyo bide askerlik diyon ya deliriyom abi ya şerefsiz insanlar niye bukadar çok ben anlamıyorum

0|1
    0|0
    • 25gün

gidene yanmam aslında kendime yanarım verilen değerin yersiz olduğuna dusuncelerin aldandigina yanarım sıkıntı değil gerçi baktın ki değmiyor bu sefer hiç biseye yanmiyorsun ztn 4 sene geçmiş üstünden ama o şerefsizler olacakki şerefli olduğumuz belli olsun

• 25gün

Etme bulma dünyası herkes yaptığını bulacaktır sen gönlünü ferah tut..

• Aldatmadım aldatılmadım

0|1
    0|0
  • aldattim da aldatildim da.

0|0
    0|0
    • 25gün

neden aldatdinki sevgili sevgiliye yetmiyormu madem yetmiyor niye hayatında yer verdin ki

• 25gün

yadirgasan ne olacak? utanip pisman olacagim falan mi saniyosun 😄

• 25gün

pardon

• Hayatımda hiç bir konuda ihanete yer yok

0|1
    0|0
  • Aldatmadim aldatilmadim.

0|1
    0|0
  • Aldatmadim bildigim kadariyla da aldatilmadim

0|1
    0|0
  • aldatmadım aldatmamda aldatıldım işte bunu bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Aldatmadim, aldatilmadim ya da ben bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • aldatmak kötüdür ama birde askerde olan sevdiğini aldatmak dahada bir kötü. Allah beni o duruma düşecek kadar şerefsiz yapmasın.

0|0
    0|0
    • 25gün

askerlik biteli 4 senemi 5 senemi ne oldu geldiğimde öğrenmiş zaten

• Şu güzelim Dünya 'da aldatilmayan insan yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ayrıldığım kız ardından en yakın arkadaşımla ilişkisi başladı, buda benim sızım a*

0|1
    0|0
    • 25gün

offff o nasıl bir yakın arkadaş fazla yakınmış sana çıktığın kıza bile gözünü kestiyse

• 25gün

yok yok dök içini 😂😂😂 hadi kızların huyunu suyunu bilmem de erkeklerin böyle bisi yaptığını anlamıyorum heleki kendi arkadaşına senin ki çok acı be

• 25gün

Evime gelip kardeşim ben oros. u çoğcuğumuyum öyle şey yapacam beni hiç mi tanımıyorsun diyerek gelip özür dilemesi, 2 gün sonra gerçeklerin canımı yakmasımı herkes aşk acısı yaşar arkadaş kurbanı olur bu nedir, ya bitmiyor acısı sindiremiyor insan.

• Swinger olup ikisini aynı anda yapanlar var kanka 😀

0|1
    0|0
  • İkiside olmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...