İç Savaşa mi gidiyor TR?

ic savasa mi gidiyoruz? ülkede huzursuzluk var hergün devlet büyükleri asker polis sivil ölüyor. trafik terörü. terör örgütler siyasi anlasmazlik ve insan haklari nin hic sayildigi bir ülke bence ic savasa az kaldi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynen kesinlikle biz gorecegiz savasi haberlerde heryerde cesetler gorecegiz bombalar yagacak ustumuze halk sokaklarda ailesinin cenazesini ariyacak gidecek ulkede yok icsavas cikarsa felaketler birbirni kovalar pkk devlet kurar isid girer turkiyeye dehset sacar diger ulkeler madenleri somurur intihar eden gencler heryerde internet erisimi yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gitmeyiz sanmıyorum hükümet bizden güçlülerle ciddi bir savaşa girmez şu an olan tartışmalar bile halka göstermelik yapılıyor hani ülkede olan çoğu üzücü şey onların belli planları doğrultusunda oluyor. hani sanmıyorum eğer savaş olursa da uzun sürmez ve ölenler fakirler olur. En son yiğitlerimizi çanakkalede sarıkamışta 80 darbesinde ideolojileri uğruna ölümü göze alanlarla kaybettik.

0|1
    0|0
  • Daha önce farklı mıydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gidiyor derken?

0|0
    0|0
  • O zaman sivil silahlanmaya davet ediyorum senide

0|0
    0|0
    • 18gün

maalesef ama ülke nin durumu öyle hergün bomba almanya da böyle seyler yasamadik hic

• 18gün

Bence sen diğer ülkelerdeki olayları görmüyorsun bizim ülkemizde yaşamam kötü bir durum yok herşey stabil şu an

• azını hayra poponu bayra aç ne savaşı atlatacagiz inşallah millet olarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...