Kaç yaşındasınız cebinizde kaç lira var?

ben 36 yaşındayım cebimde 22 tl var kendime acıyorum sizin durum lar nasıl?

0|0
9|12

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 12

• Yaş 23 lise 2 ye giderken miktar vermeyeyim çok yüksek miktarda gelirim vardı şu an cebimde 30 lira kaldı heralde

0|0
    0|0
  • cok sukur bın sukur yarabbı sukur.. dogru bulmuyorum belırtmeyı

0|0
    0|0
  • 32 yaşındayım cebimde hiç para yok şu an. İş kıyafetleri içindeyim. Çalışıyorum

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım cepte para yok

0|0
    0|0
  • Yas 30 pek nakit tasimam. Kart tasirim daha hafif daha guvenli 👍

0|0
    0|0
  • Yaş 26 48 bin var ama cebimde 400 TL var

0|0
    1|0
  • 24 yasindayim muhasebecime sormam lazim

0|0
    0|0
  • 37 olmuşum işim var ailem yok

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım cebimde para yok

0|0
    0|0
  • 22 380

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım ve cebimde 1684 tl para var

0|0
    0|0
  • Ve yorumları okuyunca genelde herkes tıkır bu ülkede anlaşılıyor ama halen haline şükür diye diye aç aç gidiyor. Bende ekonomik durumu kötü olan biri olarak halen bekarim. Yok gelişen ülkeyiz. Yok istikrarla bizi soyuyorlar gören yok... Yüksek vergiler bize. Bedava muayene suriyelilere. Birçok vergi yok telsiz kullanım sanki otv kdv yetmiyor gibi. Köylü aç. İşçi aç. Kendi memuruna 3bin verirken halkına asgari ücretle günlük 10.5 saat mesai süresi. Denetim yok. Bu ülkede gelen yemiş giden yemiş zübük misali... Yok anlayacagin yok

0|0
    0|0
    • 23gün

bir atasözü vardır bilader tok açın halinden anlamaz diye çok doğru bir söz bakıyorsun kimi sırtını devlete dayamış jiplerle geziyor ne iş yaptığı belli değil sanatlar insanlara bakıyorsun üç kuruş kazanıcam diye puştlarla uğraşıp çalışmaya çalışıyolar ne desek boş

Yükleniyor...