Her seferinde bunu nasıl başarıyorum?

kalabalık bir ortam, insanlar olsa bile ben bir şekilde yalnızlaşıyorum. Sevgilim yok arkadaşım da yok. son sevgilim geçen seneydi. arkadaşım hiç olmadı. bir şekilde yalnız kalmak kader olabilir mi?

0|0
5|9

Erkekler Ne Diyor 9

• 8 aydır sevgilim yok. kalabalık ortamlarda da kendimi pek rahat hissedemem. Sosyalleşebilen bir insanım ancak tercih etmiyorum gibi bir şey. Çok fazla insan beni boğuyor. Ve yalnız kalmak kader olabilir evet. Ama kader demeyi sevmiyorum. Tercih.

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmak kaderin değil de, sende bir sorun var yani çekiniyor olabilirsin güvensizlikte olabilir bunun üzerine uzun uzun konuşabilirim 🙏😄

1|0
    0|0
    • 23gün

eskiden çekinirdim eskisi gibi değilim ne alaka ya çekingen insanlar var ama çevreleri var güvenmemek olur da zaten herkes güvenmiyo sorun ne ki

• 23gün

Bende bazen çekingen davranıyorum ona bakarsan benim de çevrem var ama benim demek istediğim şey, sen içine kapanık davranıyorsun bu da karşı taraftaki kişilere hoş gelmeyen birşey yani seninle yakınlaşmaktan korkuyorlar o yüzden yalnızlığı kendine bağlayan sensin başka kişiler değil yani.

• her insan yalnız aslında biliyo musun

1|0
    0|0
  • Arkadaşın niye yok

1|0
    0|0
  • Nerde yasiyorsun

1|0
    0|0
  • kalabalıkta yalnız kalmayı başarmakta güzel bir başarı bencee

1|0
    0|0