Neden kimse karşılık beklemeden yardım yapmaz?

hiç kimse karşılığını almadan yardım yapmazz oldu hayır yani neden böyle sanki karşılıksız bişey yapınca öleceksiniz.

0|0
2|14

Erkekler Ne Diyor 14

• ben yapıyorum genelleme yapmayınız.

1|0
    0|0
    • 22gün

şehitleriniz karşılık beklemiyor, herkes yardımsever olmalıdır o çocuklar sizin için ölüyor

• Toplum psikolojisi milattan önce de takas vardı kimse bir esyayı kimseye karsılıksız vermezdi... insanoğlu bu hem üsengec hem de bir eksiklik hisseder... iyi guzel ben bise yaptım sonra dusunur eee ama ona yaradı bana yarayan birsey yok ben aynıyım hala der... (tabi istisnalar kaide bozmaz)...

0|0
    0|0
  • Dünyanın geldiği hal bu. Çıkar için hareket etmeye başladı insanlar. Çünkü çok fazla insan çıkarı için hareket ediyo ve kendi çıkarını düşünmeden hareket edersen geriye düşüyosun.

0|0
    0|0
    • 22gün

yoldan gecen bir teyze mesela elinde agır poşetleri var sende onun gittiği yoldan gideceksin yardım et ne olur niye cıkar düşünüyosun ya

• ben yaparım 😋

0|0
    0|0
  • Kapitalist insan bunlar. Yapıcak bişe yok.

0|0
    0|0
  • Bu insanlara uymayan bir ben varım

0|1
    0|0
  • Çünkü insanlar menfatçi bugün arkadaşıma rakı ısmarla dedim karşılıgında hafta sonu araç bnde kalır dedi

0|0
    0|0
  • Karsilik beklemem kimseden ne istiyorsam onu yaparim

0|0
    0|0
  • insanoglunun dogasinda var nankorluk menfaatcilik

0|0
    0|0
  • sevap, hayır, iyilik vs. gibi kavramlar mazi oldu artık.

0|0
    0|0
  • Maddi konular asar herkesi sunu yapiver bunu yapiver farkli bisey

0|0
    0|0
  • Dunya menfaat uzerine kurulmus

0|0
    0|0
  • bazilari ise karsiligini alir ama yardım etmez

0|0
    0|0
  • bir elin parmakları nasıl bir değilse herkeste öyle bir değildir herkesi bir tutma güzelim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yaparım.

0|0
    0|0
  • Nankörlük yaptiginiz icin olabilirmi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...