Neden kimse karşılık beklemeden yardım yapmaz?

hiç kimse karşılığını almadan yardım yapmazz oldu hayır yani neden böyle sanki karşılıksız bişey yapınca öleceksiniz.

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• ben yapıyorum genelleme yapmayınız.

1|0
    0|0
    • şehitleriniz karşılık beklemiyor, herkes yardımsever olmalıdır o çocuklar sizin için ölüyor

En İyi Kız Görüşü

• ben yaparım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Toplum psikolojisi milattan önce de takas vardı kimse bir esyayı kimseye karsılıksız vermezdi... insanoğlu bu hem üsengec hem de bir eksiklik hisseder... iyi guzel ben bise yaptım sonra dusunur eee ama ona yaradı bana yarayan birsey yok ben aynıyım hala der... (tabi istisnalar kaide bozmaz)...

0|0
    0|0
  • Dünyanın geldiği hal bu. Çıkar için hareket etmeye başladı insanlar. Çünkü çok fazla insan çıkarı için hareket ediyo ve kendi çıkarını düşünmeden hareket edersen geriye düşüyosun.

0|0
    0|0
    • yoldan gecen bir teyze mesela elinde agır poşetleri var sende onun gittiği yoldan gideceksin yardım et ne olur niye cıkar düşünüyosun ya

• Bu insanlara uymayan bir ben varım

0|1
    0|0
  • Karsilik beklemem kimseden ne istiyorsam onu yaparim

0|0
    0|0
  • Maddi konular asar herkesi sunu yapiver bunu yapiver farkli bisey

0|0
    0|0
  • insanoglunun dogasinda var nankorluk menfaatcilik

0|0
    0|0
  • sevap, hayır, iyilik vs. gibi kavramlar mazi oldu artık.

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar menfatçi bugün arkadaşıma rakı ısmarla dedim karşılıgında hafta sonu araç bnde kalır dedi

0|0
    0|0
  • bir elin parmakları nasıl bir değilse herkeste öyle bir değildir herkesi bir tutma güzelim..

0|0
    0|0
  • ben yaparım 😋

0|0
    0|0
  • Dunya menfaat uzerine kurulmus

0|0
    0|0
  • Kapitalist insan bunlar. Yapıcak bişe yok.

0|0
    0|0
  • bazilari ise karsiligini alir ama yardım etmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...