Ölmüşüm ama sadece nefes alabiliyorum gibi?

Hayatta yasama amacim yok gibi. Kimseyle arkadas olmuyorum istesem olurum ama kimseyle konusucak ne halim nede mecalim var. Useniyorum. Bu yuzden yalniz kaliyorum herkes bana aciyor gibi bakiyor sanki ya da ben oyle hissesiyorum bilmiyorum. Biri bana laf soksa ezmeye kalksa bana emir verse oracikta haddini bikdirip susturabilme potansiyelim var. Kendime ait cok guzel duusncelerim var ama susuyorum. Surekli susuyorum. Kendi icime kapaniyorum. Biri bana bisey sorunca cok sacmaliyorum. Gecen biri bana bisey dedi ingilizcem iyi oldugi halde ingilizcem iyi degil dedim. Kendimi bir asalak gibi hissediyorum. Nasil cikarim bu yogun salakliktan?

0|1
2|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Selam kıç atan eşekle dövüşen kız

Kardeş kendi içinde savaşıyorsun hayırdır?
    Neler yaşadın dinlemek lazım. Kesin seni yarıyolda koyup giden o melepe'nin yüzündendir.

Anlat biraz tanıyalım seni. Neden böyle oldun

0|0
    0|0
    • 18gün

Biir kac kisi yuzunden kendime guvenimi kaybetmis durumdayim diyelim

• 18gün

18.

• 18gün

Yaşadıkların herşeyi yaşına ver, ilim öğrenmeye bak

• Kendine fazla yüklenmek yerine doğal ve sakin kalıp kendi yapabildiklerinin farkına varman lazım biran önce
    bu anlatığın kişi sen değilsin çünkü :)

0|0
    0|0
  • Bazen olur öyle

0|0
    0|0
  • Seni bu hale getirenler oysa ne kadar şen şakraklar değil mi? Peki sen onlardan daha üstün değil misin? Neyin eksik?

0|0
    0|0
    • 18gün

Evet? Hatta biriyle hala arkadasim. Benim kendime olan guvenimi o 2 kisi kirdi. Yapabileceklerim seylerin onune gecerek. Beni surekli yonetmeye calistilar. Bu durumdan sonra boyle oldum. Normalde cok gulen bir insandim.
      Bir zaman sonra onlarsizda olamadim. Bende psikolijik baski olusturdular onlar olmadanda toparlanamiyorum artik. Herseyden nefret ediyorum.

• 18gün

O 2 kişiden kurtulmakla işe başlayabilirsin.. Kurtulamam falan deme. Şimdiye kadar geride kaç kişi bıraktın onları düşün. Yine yapabilirsin. Yeni dostlar edin, yeni ortalara girmeye çalış. Sendeki mutluluğu onlar gördükçe yine peşine takılmak isteyeceklerdir ama yüz verme. Hep bir bahane bul ve uzaklaş onlardan.. Bir işe girerek başla mesela. Nerde çalıştığını da söyleme

• 18gün

Kurtuldum zaten. Kurtulmuştum. Ama onlarin yasattigi seyler yuzinden yine ayniydim.

• Tipik panda sendromu. Tembelsin sen kardeşim başka birşeyin yok.

0|0
    0|0
  • Bendensin bende öyleyim malesef ilk defa KPSS ye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Aramızdaki tek fark cinsiyet.. bir yolunu bulursan banada anlat

0|0
    0|0
  • Evlen çocuk yap bir amaç edin

0|0
    0|0
  • hadi ya bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini öldüren sensin. Biraz can kat kendine.

0|0
    0|0
    • 18gün

Evet. Sanirim kendime olan ozguvendende kaynaklaniyor

• Evet bende öyleyim ama hayatım sıkıcı olduğu için öyle olduğunun farkına vardım ve bir amaç edindim o amaca ulaştığım an hem sosyalleşmemi sağlayacak hemde bana enerji vericek diye umuyorum

0|0
    0|0
    • 18gün

Sanirim benimki kendime olan ozguvendende kaynaklaniyor

Yükleniyor...