İnsanlar eğer sevgiyle şarj ediliyor olsaydı?

İnsanın sosyal bir canlı olduğu gerçeğiyle bakarsak İnsanı var eden şeylerden birisi de sevgi.

Evet sevgisiz büyüyen insanlar asosyal, sosyopat insanlar oluyorlar, depresif oluyor filan ama sonuçta bir şekilde biyolojik olarak yaşamlarını sürdürüyorlar.
İnsanlar eğer sevgiyle şarj ediliyor olsaydı?

Peki eğer insanlar biyolojik olarak yaşamlarını sürdürebilmek için oksijen gibi sevgiye ihtiyaç duysalardı en çok kimi severdiniz?

Ya da biraz daha zorlaştırsam soruyu:
İnsanların sevgi şarj durumunu gösteren özelliği olsaydı. Yolda sevgisi bitmek üzere olan hiç tanımadığınız birine sevgi gösterir miydiniz?

Konuyla alakası yok ama eğer cevabınız evet ise koşulsuz sevgiye inanıyor musınuz? O zaman koşulsuz sevginin göstergesi olarak düzenli kan bağışı yaparak tanımadığınız insanları ölümden kurtarmayı düşünür müsünüz?

Eğer tüm sorulara cevabınız Evet ise o zaman kizlarsoruyor olarak neden bir kan bağışı kampanyasına imza atmıyoruz?

Soru aslında bu şekilde değildi ama yazarken yazarken buraya kadar geldim. Malum ben yazmaya başlayınca duramıyorum. Organ nakline kadar gitmeden ben soruyu şimdilik burada sonlandırayım.

Toparlayacak olursak:
1. Sevgi şarjlı edilmek zorunda olan bir şey olsa en çok kimleri seversiniz
2. İnsanların sevgi seviye göstergesi olsa yolda sevgisi biten tanımadığınız bir insana sevgi gösterir misiniz?
3. Koşulsuz sevgi için kan vermeyi düşünür müsünüz
4. KS olarak Kızılay'la kan bağışı kampanyasına var mısınız?

Not: Sizin gösterdiğiniz sevgi kendi şarjınızı düşürmüyor.

Güncellemeler:
18gün 1. Sevgi şarjlı edilmek zorunda olan bir şey olsa en çok kimleri seversiniz
2. İnsanların sevgi seviye göstergesi olsa yolda sevgisi biten tanımadığınız bir insana sevgi gösterir misiniz?
3. Koşulsuz sevgi için kan vermeyi düşünür müsünüz?
4. KS olarak Kızılay'la kan bağışı kampanyasına var mısınız?
16gün Gösterdiğiniz sevgi sizin şarjınızı düşürmüyor

1|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel olmuş :)) Annemi babamı severdim. Tanımadıgım bir kişiye özellikle kızsa sevgi gösteririm ama erkekse biraz tereddüt ederim. tab her erkekte değil. kan bağışı ne zamandır istiyorum ama gidelim dediğim zaman da korkuyorum. Ama Hep beraber gidersek olur :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...