Hiç arkadaşım yok?

abartmıyorum. hiç arkadaşım yok. kimsem kalmadı. dertlesecegim kimse yok. bir aydır iyi değilim. depresyona girdim galiba. sürekli ağlıyorum. sevgilimle de aramız kötü. yani onunla da pek konuşmuyorum. hepsinden kötüsü. dışarı oturmaya cagiracagim tek bir arkadaşım yok. kız da yok. erkek arkadaşta yok. delircem ya. ayrıca kimseyle de konuşmak istemiyorum. eski halimi özledim. oraya buraya gitsem. O da olmaz. ne kadar kavgalı bile olsam. O şu an uzakta bile olsa sevgilimden habersiz bişey yapmak çok zoruma gidiyo. ama yeter bende bıktım. iyi gün dostu olup kötü günde beni yalnız bırakan dost görünümlü serefsizlerden çok sıkıldım ve çok yoruldum.

0|1
5|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Fazla kafana takıosun bea bk bizler varız dertleşcegın arkadas olarak üstelikte hiç tanımadığın bilmediğin hiç görmüceğin biriyle fikşr alışverişi yapıosun daha ne yok bni ispiyonlarmı yok yanlış anlarmı derdi yok dimii amaa ayrıca dünyaya bida gelmicen takma bu kadar kafaya bk bnde son 5 yılda 3 yıllık ciddi ilişkimi kaybettim üstelik bu tipe karsılık manken gbi hatundu yetmedi arka arkaya agır trafık kazaları gecirdm 3 arabm hurdaya cıktı yetmedi bide motorla kaza yaptm aylarca hastane ew süründüm oda yetmedi tek malvarlığım kafemide -140 bin borçla kapadm iflas ettim peki pişmanmıyım hiçte bile herseyden tecrübe edindim gercek dost kimmiş gördüm bundan sonra ne adım atcagımı daha iyi biliyorum yani üstelik şu an nerdeyse çalıştıgm yerdeki arkadaslarmdan baska arkadasm yok sayılır hiç görüşemez olduk nie bnde para bittii hehe 😂 😂 takılma basit şeylere hayat bu heran hersey olabilio daha kötüsü ne olabilirki diosun bir bakıosun yatalak olmakta varmış aman napıo bu engelli arkadaslar nasıl yasıo bn 6 zor dayandım dıyıp hııı dıe bı dusunuosun snra

0|0
    0|0
  • Onlar şerefsiz değildi sen erkek arkadaşın için hepsini sattın şimdide erkek arkadaşınla aran kötü olunca onlara muhtaç kaldın...

1|1
    0|0
  • Aynı bende öyle. Yıllardır aynı evde büyüdüğüm kardeş gibi çok yakın iki arkadaşım vardı yalnızca başka kimse yoktu. O ikiside sırayla bıraktı beni şimdi yalnızım. Emekli amcalar gibi evde vakit geçirecek uğraş arıyorum. Hayat işte bir gün düzelmesini umut ederek yaşamaya devam ediyorsun...

0|1
    0|0
  • Şu durumu bir türlü anlayabilmiş değilim 🤔 Oysa çözümü çok basit ve bilinen şeyler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • git kendini kopruden asagi at gereksiz herif seni

0|0
    0|0
  • istersen arkadaş olabiliriz. benim arkadaşlarım var ama çok uzaktalar göremiyorum onları. benimde konuşack birilerine ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • valla benimde yok sokağa çıkıyorum dolasacagim kimse yok arayip soracağım kimse yok gidiyorum 1 saat sonra eve dönüyorum birseyler alıp evde yiyorum pasta kek yapıyorum oturuyorum şimdide arkadaş çevresi yapamıyorum istersen arkadaş olalım :)

0|0
    0|0
  • insanoglu nankör derler bunu bilmelisin iyi seylerde yanındadılar senden bir parca alırlar kötü anında uzaktadırlar tüm yükü sana bırakırlar..

0|0
    0|0
  • aynen ya millet mesaj yazmaktan parmaklaro yorulur bizde bos bos faceye bakariz

0|0
    0|0
  • neden yoklar..

0|0
    0|0
    • 24gün

iyi gün dostu çıktı hepsi tek sebep bu

• 24gün

kardeş proje ödevi var gazete cikarcaz. haber peşindeyim hergün. çalışmaya vaktim yok. liseden beri çalışıyorum. Ama bu sene çalışmaya bile fırsat bırakmadı serefsizler.

• 24gün

anladım.. az insan çok huzur. bunu dene. .. para konusunda çalışıp sabir etmek lazim bizim gibi.. serefsiz cok saymakla bitmez.. o yüzden sakin ol biraz derim

• sıkıntı etme bende öleyim öğretmenlerin hepsi bu konuda destek veriyor olmadı bana bir yollu ulaş ben sana destek olurum anlıyorum seni

0|0
    0|0
  • Bende okul dısında hep yatıyorum dertlesmek istersen yazabilirsin...

0|0
    0|0
  • Benimde yok kim ne etsin o riyakar çip leri

0|0
    0|0
  • Benim gibi sende asiysen:)

1|0
    0|0
    • 24gün

şu an tek istediğim bir araba ve o arabayı istediğim gibi kullanmak.

• 24gün

aynı cevaptan yoruldum. ben liseden beri çalışıyorum. bana zor gelir mi. ama dersler bu sene çok zorluyo. çalışmaya vaktim yok.

• 24gün

Ailen den biraz daha işte gerçi onlar da müsait olsa gönderir lardi zatn Allah yardimcin olsun

• aynı durumdayız sevgilimde yok

0|0
    0|0
  • Vay be kanka

0|0
    0|0
  • insanoğlu ışte alış yalnızlığa, saçma dostluklardansa yalnızlık daha makul

0|0
    0|0
    • 24gün

demesi kolay. sende üç hafta boyunca evde kal. cebinde tek kuruş olmasın. ben o zaman görürüm seni.

• 24gün

senin durum benimle aynı değil o zaman senin kafa başka

• 24gün

benim kafa cooook başka=) bence sen yine de fazla düşünme kendine uğraş bul insanlari arkadaslarini her gununde yaninda olmalilar diye dusunme.

• seçici ol herkesle sırrını paylaşma

0|0
    0|0
  • Yaz bana o halde. Nediyeyim

0|0
    0|0
  • artık var

0|0
    0|0
  • psikiyatrisim sosyalleş diyor bense sırtım yeterice bıçaklandı diyorum anlasamiyoruz öyle bir didişme boşver yalniz olmak iyidir diğerlerinden farkli tutar

1|0
    0|0
    • 24gün

neresi iyi delircem şu an tek istediğim bir araba ve o arabayı istediğim gibi kullanmak.

• 24gün

insan tek başına da eğlenebilir bahsettiğin bir araba istediğin gibi kullanmak ayrica kendine aktiviteler de uğraş verebilirsin cesitli farkli sporlarla ilgileniyorum mesela bunlar gibi

• 24gün

malesef imkanım yok. şöyle diyeyim sana. okuyorum ogrenciyim. okula yürüyerek gidip geliyorum. dolmuşa verecek tek kurusum yok. ah av buz gibi. kapalı yer olmasa nasıl spor yapayım. imkan yok ki.

• takibe aliyorum mesaj at dertleselim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsan tek başına olunca görüyor tüm gerçekleri sahtelikleri.. Samimiyetsiz samimiyetlerle kalabalık olucana sen sana yet daha iyi inan.. Çok da düşünme.. Kendni dinleme.. Biz varız bak ks ailesi olarak :D Geçi burdakilerde yalan da neyse :D Sen benmle dertleşeblirsin anlatabiilirsin unutma :)

0|0
    0|0
  • kimseyle konuşmak istemiyorsan neden hiç arkadaşım yok diye üzülüyorsun ki ibrahim tatlısesin yalnızım dostlarım yalnızıma döndü

0|0
    0|0
  • Yanlizlik iyidir yormaz

0|0
    0|0
    • 24gün

sen hiç yalnız kalmamissin gibi bana öyle geldi

• 24gün

Arkadas dost dan ziyade aile on planda bende arkadaslarim yok evet ama ailem oldugu icin yalniz deilm Şu an ama yalnz kaldigim cok oldu

• Burdan konuşmak istersen arkadaşın olabilirim

0|0
    0|0
    • 24gün

• benimde hiç arkadaşım yok:)

0|0
    0|0
    • 24gün

Yükleniyor...