Psikolojim Bozuldu, Bu Nasıl Birşey?

Merhaba KS üyeleri misafirleri. Ben sizin bir erkek kardeşiniz olarak soruyorum ben bu olaydan önce çok sert cesur atılgan bir insandım

Bundan iki gün önce arkadaşım evime davet ettim kendisi geldi aradan 5 dakika geçti ve ben geliyorum dedi aradan bir 5-10 dakika geçince geldi bilgisayarda bir şeyler araştırırken önümde bir anda yamulmaya geçici felç ve geçici körlük olduğunu anladım etrafa saldırıyor ve bağırıyordu ve sonra fark ettim ki Bonzai içmiş ilk defa önümde bu hareketi yapan birisi gördüğüm için tek bir tokatla o anlık endişe ile suratına vurdum kaşı ve dudağı patladı ambulansı aradım evde kimse yok sadce ben ve o sonrasında ambulans geldi tespiti yaptı ve ailesi şu an bana düşman benim yaptığıma inanıyorlar ailesinin benim hakkımda düşündükleri umrumda değil halbuki kendisi içip geldi o günden beri çok endişeliyim bildiğiniz süt çocuğu gibi oldum artık ne yapacağımı şaşırdım hayatımda bu kadar korkmadım ölseydi sorumlusu ben olacaktım korkusu ile soğuk terler boşaldım bu düzeltilebilir mi eski cesaretimi geri kazanabilir miyim?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ailesiyle konuşmaya git doğru olduğuna inandir sozlerinin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Vicdanın rahatsa takma kardeşim

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok kardeşim olan olmuş senin bir suçun yok biraz zaman alır atlatman ustunde durma konunun ailesiyle de muhattap olma daha kötu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...