Özel harekatçı sevgili?

Polis olan hemde özel harekat polisi olan bir erkek ile sevgili olmam gibi bir önyargınız var mı? Pöh olan bir erkek sizin için dezavantajlımı avantajlı mı yoksa normal bir erkekten farkı yok mu mesleğinin? Dürüst olun lütfen?

Güncellemeler:
23gün Sevgili arkadaşlar, ilginize çok teşekkürler fakat ben hayatımda var olan bana aşık olan kişi özel harekatı seçersem ne tepki verir demiyorum hayatımda kimse yok ve geldim içinizden biri ile tanıştım flört amaçlı konuşmaya başladık ve ben size mesleğimi söyledim. O zaman kafanızda benim için olumsuz ya da olumlu ekstra bir düşünce oluşur mu yoksa nötr mü bu durum sizin için?

0|0
23

Kızlar Ne Diyor 23

• Vatanını seven bir insan, ancak onun gibi kutsanmış bir yüreğe yakışır. Eşim olsun isterdim öyle biri..

3|1
    0|0
    • 23gün

teşekkürler..

• 23gün

Meslek benim çocukluktan beri aşık olduğum ve istediğim bir meslek. Allah razı olsun ailem arkamda, öz olmasada manevi bir ablam var oda özel harekatçı oda yanımda. Destekler sonucu başvurmayı düşünüyorum. Asla kıdemleri için yapılacak bir meslek değil. Bizim sülalede polis çok ordan biliyorum. Öyle şerefli insanların yanında bulunmak büyük şans. Cennet Yiğit 15 temmuzda Şehid oldu bilirsiniz. O bizim hem köylümüzdü hemde sülalemizden biriydi. Yani kısacası delikanlı insanların yapacağı meslek..

Parası için yapılacak meslek değilsin be Özel Harekat :) :)

• Kendi kisiliginden önce cesaretine aşık olurdum. Özel harekatcilara karsi zaafim var. Çok büyük saygi duyuyorum onlara. İyiki varlar vatan evlatlari!

0|1
    0|0
    • 23gün

teşekkürler :)

• 23gün

Polis olmak icin 2 ya da 4 sene okumak gerekiyor degil mi? Bir de yüzümde cocukluktan kalan cok küçük biz iz var yok denecek derecede. Su cicegi midir nedir onun kalintisi galiba. Bunu sorun ederler mi? Ve mülakat... Asıl olay orda. Ne tip sorular sorabiliyorlar?

• 23gün

yüzündeki iz sorun olmaz, onun haricinde mülakat vs. hepsi ayrı ben pöh için giriyorum diğerleri için hiç girmedim netten araştırıp bilgi edinebilirsin ama illada benden öğrenmek istiyosan senin için araştırırm müsait olduğumda

• Seven kadın için bir fark yoktur..

1|1
    0|0
    • 23gün

iyi ama sevmeyen bir kadın için? yani senle yeni tanıştık flört edicez mesleğimi söyledim dşüncen ne olur?

• 23gün

orasi oyle ama insan uzulmekten korkar iste...

• 22gün

korkmaktan korkmak...

• Onlarda insan onlarında sevmeye sevilmeye hakkı var.
    ortada aşk sevgi varsa böyle mesleği bahane edecek olanların sayısı azdır.
    Aslında bana sorarsan kimse böyle bir soru sormamalı, sonuçta vatanı koruyorsun yaptığın iş kötü birşey değil.
    Seven sever sevmeyen bunu bahane edip yol verir.

2|0
    0|0
    • 23gün

değişik atatlı bir düşünce :)

• 23gün

Benim durumum çok farklı.
      Maalesef bu sorana net bir cevap veremeyeceğim.
      iyi akşamlar.

• 23gün

peki iyi geceler

• Hayir yok

0|1
    0|0
  • Öyle bir on yargım yok aksine gurur verici.

0|1
    0|0
    • 23gün

senin gibi ince düşünen bir hanımefendinin böyle bir kullanıcı adı seçme sebebi ne ola ki?

• 23gün

😊☺ teşekkür ederim.

• 23gün

rica ettim

• Polislerden hoşlanmıyorum. Bu yüzden polis bir eş istemezdim.

0|0
    0|0
    • 23gün

neden hoşlanmıyosun

• 23gün

Haklısınız buna itirazım yok zaten. Eşimin polis veya asker olmasını istemem. Her gün acaba şehit mi olacak, gazi mi diye düşünemem. Alah'ın yazdığı ömrü elbette bilemeyiz ama göz göre göre de riskli meslek gurubundan bir eş istemem.

• 23gün

he bak böyle de canımı ye riskli de can güvenliği yok de göçebe hayat istemem de ama polisleri sevmem diyince kötü oluyo insan sonuçta

• Vala benim için var ne yalan solyim. Polis veya asker eşi olmak istemem. Hele pöh onlardan da beter. Belki biraz bencillik denecek ama herkes gibi ben de eşimi yanımda isterim yahu. Doğru dürüst izin yok doğru dürüst evinde bile duramiyosun sürekli doğudasın en azndan 3 5 yıl. Zor yani çok zor.. en zor meslekler zaten.. Allah yardımcınız olsun..

1|0
    0|0
  • Cokta pöhhh

0|0
    0|1
  • Benim en yakın erkek arkadaşım da pöh olmak istiyo, geçen bana sordu kocan pöh olsa evlenir miydin dedi, dedim ki dağda çalışacaksın sürekli karına yazık değil mi, ömrü seni sürekli merak etmekle mi geçsin dedim, yani ben istemezdim dedim.

0|0
    0|0
    • 23gün

e iyide arkadaşım vatana hizmet eden bir adamın evlenmeye çoluk çocuk sahibi olmaya hakkı yok mu? sevmeye sevilmeye hakkı yokmu? sırtını okşayan sıcak bir ten sıcak bir el olmasın dağda çayırda sırtını hep taş toprakmı sıvazlasın? bu mu vatan için kelle koltukta savaşan adamın hakkı?

• 23gün

ya tabiki hakkı var, bu benim fikrim tabiki vatan herşeyden önce gelir ama tekrar diyorum bu benim fikrim ve evlenmek istemezdim

• 23gün

tamam pekala

• Avantajlıdır ama açıkçası psikolojik sorunları daha çok oluyor. Jandarma bir arkadaş var yani tuhaf bir çocuk :D

0|0
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
    • 23gün

niye?

• 23gün

Aşırı derece de severim ben eşimi. Çünkü kimseyle çıkmamıştım şimdiye kadar sevmemiştim. uzak kalmaya dayanamam orada nasıl ne yapıyor ne yiyip içiyor diye düşünmekten kafayı yerim. Yoksa hep istemişimdir eşimin asker olmasını

• 23gün

anladımm

• önyargı değil seversem olur ama özellikle tercih sebebim değil tabi

0|0
    0|0
  • İstemezdim. düşünsene her dakika başına bişe geldimi diye düşünceksin..

0|0
    0|0
    • 23gün

hee diyosunki gitsin onu dağ taş toprak sevsin anca

• 23gün

Hayır öyle değil tabiki. Türkiye şartlarında durumun en açık hali bu. tabiki dualarımız tüm asker ve polislerle ama benim eşim polis olsa uyuyamazdım ben

• 23gün

pekala

• Meslekle mi evleniyoruz? Beni de kimse tercih etmeyecek o zaman.. Komiksiniz :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir şey bence asker , polis eş. herkes guru duyar böyle bir eşle

0|0
    0|0
    • 23gün

çoğunluk istemiyor ne gurur duyması

• 22gün

Anladım dediğim gibi bence güzel bir şey. Sizde başkasına göre değil isteğinize göre hareket edin. 10 kiz istemez belki ama biri ister en hayırlısı da odur belki

• 22gün

haklısın

• Ben istemem 👎👎

0|0
    0|0
  • Adam olsun yeter polis asker olması ya da normal bir işte işçi memur ne fark eder ki 😀

0|0
    0|0
    • 23gün

orası tabi öyle mesleki risk ve yerleşik hayatın uzun vadeli olmaması anlamında dedim istermisiniz diye?

• Zor bir meslek ama sevdikten sonra alışıyor insan.
    Ben de bir ara bu mesleğe kafayı taktım o zamanlar kadın özel harekatçı alıyorlardı. sonra eğitimler gözümü korkuttu vazgeçtim. Normal çocuk şubedeyim şimdi.

0|0
    0|0
    • 23gün

ne mutlu sana :) yalnız herkes sevdikten sonra demiş ben sevmekten önce diyorum? yani hayatımda kimse yok biriyle tanıştım mesleğimi söyledim o an olumsuz bir izlenim olurmu anlamında?

• 22gün

çoğunluk reddeder gibi duruyo ama neyse hayırlısı olsun artık

• 22gün

Senin gibi düşünmüyorum.
      Sen iyi ol eminim tanışacağın kişide sana net olur hoşlanırsa senden sana bir şans verecektir.

• benim sevgilim ozel harekatci 9 aydir gormuyorum. basta zordu ama insan alisiyo su an iliskim normal ilerliyomis gibi hissediyorum.

3|0
    0|0
    • 23gün

Allah yardımcınız olsun ikinizinde

• 22gün

Amin Allah senin de karsina sana ve isine saygi duyacak, gurur duyacak bir sevgili, es nasip etsin

• 22gün

aminn sağolasın

• İstemem

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum polislerden kafayi tozutup evdeki kariyi vuruyolar hic sevmiyorum evlenmeyi birak selam vermem

0|0
    0|0
    • 23gün

1 meslekten 1 kişi hata yaptığı zaman o meslekten nefret etmek, bir tane şehirden kötü insan çıkınca o şehiden adam çıkmaz demek..

• cooook seksi ama tehlike dolu insan ne bicim korkar geri dönmez die ama havasi baskadr tbi

0|0
    0|0
    • 23gün

e iyide bir ömür birleştirmekten bahsediyoruz hava civa boş işler

• 23gün

olsun o da önemli bnce

Yükleniyor...