Bir arkadaş ortamının aranan elemanı olmak için ne yapmak lazım?

Siz olmadan bir şey yapmak istemesinler, sürekli "ah şimdi o da burda olsa" muhabbeti falan geçse? Bu nasıl mümkün?

Güncellemeler:
15gün Güncel

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin ol yeter doganda boyle bisey varsa olur zaten yoksa eger yapicak bisey yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dezavantajlarıda var bak iyi düşün , sürekli aloo kanka nerdesin çık gel takılalım gülelim eğlenelim :D

0|1
    1|0
    • 18gün

Ben aranan adam değilim demedim ki. :D Biliyorum zor :)

• o ortama girdiğinde konuşmanla dikkat çekmen lazım hatta ortamdakileri güldürmen lazım ki senin yokluğun belli olsun. ama bunu abartıp her halta saçma salak espriler yapanlar var ki onlar daha çok iyi ki gelmedi diye anılır.

0|1
    0|0
  • kımseyı umursamaman arayıp sormaman + muhabbetinin iyi olması lazım

0|2
    1|0
  • samimi ve içten olmak yetiyor sonra sizsiz hic bisey olmuyor :)

0|1
    1|0
  • Cool ol fazla sağ a sol a bakma

0|1
    0|0
  • Cool olmak gerek. Çok aramayacaksın herkesi msjlaşmayı uzatmayacaksın sanki işin varmış gibi. Çok konuşmayacaksın ama sohbetin güzel olacak. Herkese tavsiye nasihat vermiceksin. Eleştirilirsin. Tabi bunları yaparken yapmacık olmayacaksın. En önemlisi bu. Bide başarılı bir insan olmak gerek

0|2
    1|0
    • 18gün

Yapmacık olmamak ve başarı olmak tamamdır.

• 18gün

Yani bu dediklerim gibi davranırsanız kısmen cool olabilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 24

• Kanka sen sen ol kızlar hakkında en son tavsiyeyi kızlardan iste çünkü hepsi efendi olsun benim olsun kuul olsun vesaire der ama kollarında kimi dolastirir bunun cevabını biliyorsun şimdi kızların yazdıklarını umut bu şerefsiz karakter yoksunu kardeşini dinle :D öncelikle kitap Kanka kitap kere kitap tüm samimiyetimle söylüyorum erkeklerin zaten yüzde 2bini falan kitap okumaz o yüzden cumlelerinde bir anlam derinliği olmaz kızların sorularina cevaplar klasiktir ama kitap okuyan bilgili kültürlü biri kızın bir sorusuna öyle bir cevap verir ki o cevap işi bitirir ortam konusunda da sen hemen sivrilirsin istesen de istemesen de çünkü senin konuşmaların esprilerin olaya bakış açın hepsinden geniştir

0|1
    0|0
    • 18gün

Zaten çok kitap okuyorum da kızları tavlamak için sormamıştım :) Ben erkeli bir ortamda nasıl aranan eleman olurum diye merak ediyorum. :)

• 18gün

Evet cidden öyle sanırım biraz adamına göre şerbet vermek lazım

• 18gün

Evet bir arkadaş grubu şart

• Samimi olmak çok önemli. Genelde yapmacık insanlar içinde kendini kasan ortama göre şekil alan adam sevilmez neyse o olsun yeter.

0|1
    0|0
  • Böyle anlamsız şeylerle niye zaman kaybediyorsun ki. Hem kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Ama sorunun cvbı espri kabiliyetin olsun eğlenceli ol birde hesabı öde yeter

0|1
    0|0
    • 18gün

Haklısın sanırım :)

• 18gün

Fazla takma. Çok iyi bir şey değil. O ortama hep katıl iki defa gelmiyorum de yok sayarlar. Onun yerine gerçek dostlar edin zor zamanında yanında olan derdini anlatabileceğin dostluklar. Hem kendi kendine yetmeyi öğrenmelisin bu herşeyden önemli

• 18gün

Doğru diyosun

• İyi muhabbet.

0|1
    0|0
  • Öncelikle o arkadaş ortamında gerçekten yıllarını verdiğin dostun gibi gördüğün arkadaşlarının olması çok önemli. Samimi olmadıktan sonra önemi olmuyor.

0|1
    0|0
  • herseye gulmuceksin bikere durup durup patlaticaksin espirileri tabi kotu olmucak hersey zamaninda guzel

0|1
    0|0
  • Kendin ol yeter.

0|1
    0|0
  • beni cima eden yok mu diye bağır

0|2
    0|0
  • Herkese birşeyler ısmarla süreklş aranan olursun

0|1
    0|0
  • Ortamına göre değişir. Eğer o bar senin bu club benim gibi bir ortamın varsa sağlam içki içmen aranan eleman olmana yardımcı olabilir

0|0
    0|0
    • 18gün

Yok hiç öyle bir ortamım yok orta üstü gelir düzeyi olan alkolsüz basit bir Türk erkeği topluluğu

• Kendin ol gerisi gelir

0|1
    0|0
  • Hep ısmarla senden ayrılmazlar

0|1
    0|0
    • 18gün

:) Çok samimi olmak istediğim bir arkadşaım var ısmarlamak için yalvarıyorum bazen hatta ama kabul etmiyor çok hak hukuk bilen biri ve çok sağlam bir iletişimim yok sırf o seviyor diye sevdiği konuları araştırıyorum o derece olmuyor bazen elektrik uyuşmuyor :)

• Hiç kimseye benzememek lazım dışardan bakıldığında.

0|1
    0|0
  • Popüler

0|1
    0|0
  • Bir çok yolu vardır bunun. Bir tanesini'de sana ben söyliyim. Diksiyon ve arkütelasyon

0|1
    0|0
  • Popüler olmak mı istiyorsun yani?

0|1
    0|0
  • bir şaklabanlık yapmak var bide cool olmak var sen hangisini seçerdin
    bence cool yakışır sana

0|1
    0|0
  • samimi ol, güldür, vizyonun olmalı, yani farklı olmalısın, ama mizah anlayışın kesin olmalı

0|1
    0|0
  • Bunun için asla çabalama eline ne geçecek? Üzgün oldun mu hepsi toz olurlar

0|0
    0|0
  • samimi olmak. içi dışı bir olmak

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Kardeş hesabı oduycek gibi duran kişi olsan o sana yeter