Voleybol hocam bacağıma şaplak attı, lütfen detaya bakıp yorum yapar mısınız?

Lise son sınıf öğrencisiyim yaşım 18 voleybol takımındayım, beden hocamız 50lerin sonunda soğuk ruhsuz biraz da kaba bir adamdır ama bir askıntılığını hatta süzdüğünü falan görmemişimdir. Yalnız derste şöyle bir şey oldu açma germe yapıyorduk hareketin birinde normal ayakta duruyordum hoca arkamda duruyordu kızım ayır bacaklarını dedi ben azıcık açınca arkamdan temas etmeden ellerini öne doğru uzattı sarılır gibi, aç kız iyice bacakları dedi, bacaklarıma bir iki kere şap diye vurdu. Ben utandım biraz, taciz eder gibi değildi ama garip geldi sizce normal mi yaptığı?

Güncellemeler:
24gün Lütfen yorum yapın arkadaslar

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• yok beee kızımm kurcalama şimdi içinde bu durumu normal hoca taktikleri bu neticede başka somut böyle hani nasıl desem buna kimse taciz demez anladın mı? ama uzatırsa bu işleri ağzını yüzünü kıralım ayıpsın :) :) ben kafanda kurcalıcağın bir durum görmedim ancak her antremanda sana bunu hep yaparsa artniyet olabilir o zaman. veya herkese sürekli yaparsa.

0|0
    0|0
    • 24gün

haklısın daha once bir yanlısı olmadı hocamızın ama birden bacaklarıma saplak atınca ne bileyim beklemiyodumda neyse teşekkür ederim yorumun icin

• 24gün

rica ederim...

• "sen ne tatlı şeysin" deyip bir çocuğun başını okşadığı için ceza verilen bir ülkede buna ne yaparlar sen düşün

0|0
    0|0
  • Taciz bildiğin adres ver dalalım

0|1
    0|0
  • ulan her hareketi taciz diye yorumlaya yorumlaya erkeğin nefes alması bile suç sayıldı bu ülkede o dediğin adam bir eğitmen yahu nie sana bişey öğretmeye çalıştığını düşünmek yerine gidip taciz ettiğini kafanda yoruyosun ki?

0|0
    0|0
    • 24gün

sakin olurmusun lutfen taciz etti demedim zaten ama ne bileyim yaptıgı da cok normal değil bence abartılacak bir sey degil daha once bir anlısı olmadı hocanın ama garip geldi

• 24gün

garip gelmesin işte tatlım daha 18 yaşındasın senin abin yaşındayım insanlara ön yargılı yaklaşmayın sadece onu anlatmaya çalışıyorum torunu yaşındasın ya yolda geçen birisi durdurup yapmamış ki ders sırasında olan bişey ve muhtemelen etrafında sınıf arkadaşların vardır.

• 24gün

tamam haklısın bişey demedim sadece beklemiyodum birden bacakalrıma saplagı atınca sadece biraz farklı geldi yorum yaptıgın icin tesekkur ederim sadece merak ettigim icin sordum tartışmak istiyosan ama ozelden yazabilirsin bana lutfen burda tartışmalyalım rica ederim

• Gerekli olanj yapmalisin

0|0
    0|0
  • Normal birsey. Benimde erkek halune gotume saplak atardi universitede iken

0|0
    0|0
  • çaktırmadan ellemiş seni, bakimlı yane bu vericilerdenmi değilm diye!

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyleme sakın yoksa hocan için iyi olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgılın olsam doverım onu

0|0
    0|0
  • Normaldir ya

0|0
    0|0
  • Ama erkek sonuçta illa ki tahrik olmuştur