Azerbeycan ve G. Kore dışında bizi kardeş ülke kabul eden, bildiğiniz başka bir ülke var mı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Japonya bizi seviyor.

Endonezya'da Türkleri çok severler, arkadaşlarım var oradan bilirim.

Fas'da kardeş ülke olarak kabul etmez ama oraya gittiğinizde bizi seven nadir topluluklardan birisidir.

Pakistan bizi kardeş ülke olarak görür.

Moğolistan da dost ülke olarak görüyor. Sınır uzaklığı olmasına rağmen komşu ülke olarak gördüklerini duymuştum.

Bunun dışında Kazakistan bizi seviyor, hemen hemen kardeş ülke olarak görüyorlar (tatsız olaylar yaşanmıştı ama orada Türk işçiler biraz suçluydu, bu konuyu araştırdım)

Zaten Azeribeycan ve Güney Kore'yi yazmışsın :) bu iki devlet gerçekten çok sever bizi.

Bosna Hersek'de bizi seven nadir ülkelerden birisidir...

Aklıma gelenler bunlar :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkmenistan, Pakistan

0|1
    0|0
  • Japonya diye biliyorum

0|1
    0|0
  • Suriye :D

0|0
    0|0
    • 23gün

düşündürücü.. :D :D

• 23gün

Adamların ikinci ülkesi olduk resmen dağ taş Suriyeli dolu

• 23gün

ülkeleri bir düzene girerse eminim çoğu topraklarına geri dönecektir. umudum bu yönde. şimdilik sahip çıkmaktan başka alternatifimiz yok malesef

• Kazakistan

0|1
    0|0
  • Kazakistan

0|0
    0|0
  • sadece kktc o kadar

0|0
    0|0
  • Koreliler Türkiyeyi kardeş ülke olarak görmezler siz öyle sanın, tam bir tipik amerikan olmuşlardır. Kore Dili okuyorum içlerindeyim neden diye sorarsanız.

0|0
    0|0
    • 23gün

video ve röportajlardan yola çıkıyoruz efenim. Türk'ler hakkın da saygı ile bahsediyorlar geçmişte yaptığımız yardımdan dolayı.

• 23gün

Aslında yen nesil Türkleri doğru düzgün bilmez bile. Olsa olsa amerikalılardır tek bildikleri. Eğer ingilizce biliyorsan ve sarışınsan senin üstüne düşerler. Bende ikisi de var ingilizce bildigimi söyemiştim hepsi birden Woooaaaaaw yaptılar böyle sanki çok mühimmiş gibi. Kısaca onları sadece ABD ve batı ilgilendiriyorlar söze gelince 2-3 süslü söz ederler Türkiye hakkında o kadar

• 23gün

Bunu kıbrıs'ın gençlerine de sorsan pek bilmezler, yapılan çıkartmayı, fedakarlıkları pek önemsemezler. bu normaldir efenim. yine de genel olarak bir minnet duygusu besledikleri çok aşikar. Bu bile güzel bir şey, amerikalılara karşı bir hayranlıkları olabilir elbette, fakat Türklere karşı bakış açıları izlediğim tüm röportajlara ve siyasi ilişkilere bakıcak olursam çok olumlu. 2-3 söz etmeleri bile çok hoş bir olaydır

• Japonya ve Türkmenistan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...