MHP'ye Küsenler Kime Oy Verir?

MHP'nin çok oy kaybettiği ve baraj altında kalacağı söyleniyor. Bu ne kadar doğru? Sizce MHP'ye küsenler kime oy verir?
MHP'ye daha önce oy vermiş olan arkadaşlar özellikle belirtirse sevinirim.

• AKP
    70% (14)50% (9)61% (23)Oy Ver
  • CHP
    20% (4)28% (5)24% (9)Oy Ver
  • HDP (yok artık)
    5% (1)11% (2)8% (3)Oy Ver
  • Diğer (lütfen parti adı yazın)
    5% (1)11% (2)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

Kızlar Ne Diyor 9

• MHP ye vermeye devam.

1|1
    1|0
  • İhtiyacı yok MHP nin kimseye AKP yeter onlara. Ama chp nin hiç baraj altına bile giremiyecegi aşikar çünkü pkk destekçilerini açık açık savunuyor

0|0
    0|0
    • 21gün

arkadaşım mesnetsiz iddilarda bulunmadan önce bir durum değerlendirmesi yap. yorumlarına yansımasa bile belki biraz utanırsın. akk pkk ile gizli başkanlık pazarlıkları yaparken chp buna karşı çıktı. şimdi mhp pkk ile hem gizli başkanlık pazarlığı yapmış, hem de pkknın ayağına kadar gidip mgeri megri söylemiş olan partiyle sarmaş dolaş. bütün bunlar ortada. bırakın pkk destekçilerini pkknın kendisini açıkça desteklemiş partiler dururken chp ye ne diyorsun? kimi desteklemiş? uranma ar duygusu herkeste olacak diye birşey yok. o yüzden daha fazlasını söylemiyorum.

• 21gün

kendi üslubunla cevap alınca zoruna gitmiş. iyi olmuş.

• 21gün

Kimin nelerin zoruna gittiği apaçık ortada gizlibey

• Darbeden sonra benden Mhp'ye oy yok. Chp'ye vereceğim. Ama çoğu Mhp'li benim gibi değil kankası Akp'ye verirler.

0|0
    1|1
    • 22gün

milliyetçiliği ayakalar altına alırım diyen akp'ye oy vermenin mantığı nedir? ben çözemedim.

• 22gün

onu akpye oy veren mhp lilere sor

• 22gün

bir kere bahçeli kendini sattı şimdiye kadar başkanlık sistemine olumsuz bakan bahçeli şu aralar öyle değil kendini satıyorsan sen arap yalakasının önünde eğiliyorsan ben ona türk demem. erdoğanla bahçeli kapalı kapılar ardında anlaşma yaptılar. bahçeli akşeneri kendisinin başından atması karşılığında başkanlığa evet diyecek erdoğan ona öyle teklif yaptı o da kabul etti.. Garibim akşeneri de bitirdiler

• İkiz kardeşi AKP ye

1|0
    0|1
  • Kesin hdp sgxjsh

0|0
    0|1
  • HEPAR

0|2
    0|0
  • akp.

0|0
    0|0
  • Akp.

0|0
    0|0
  • Mhp'ye küsülmez. Ama eğer Mhp biterse olay vatan ve bu ülke olduğu için Akp'ye veririm.

0|1
    0|1
    • 22gün

hem vatan millet deyip hem de AKP'ye veririm diyorsun. birşey anlamadım valla.

• 22gün

@Burackxx'in dediklerine ne diyorsun?

• 22gün

@Burcakxx

Erkekler Ne Diyor 11

• MHP'ye küsmeyin, artık bizim kardeşimizsiniz sizler. Gerekirse ailemde 4 kişi yerine 2 kişiye adalet ve kalkınma partisine, 2 kişiye milliyetçi harekete oy verdirir, yine sahip çıkarız. Milliyetçi harekete bugünlerde daha fazla bağlanmanız icap eder, yanınızdayız..

1|0
    1|1
    • 22gün

Ben bu işten birşey anlamadım. MHP'ye AKP'nin arkasına takıldı diye küsenler gidip AKP'ye mi oy verecek? Bu nasıl mantık?

• 22gün

bu yönelim de önemli. akp parti seçmeni mhp düşmesin diye oy verecek. bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim.

• 22gün

Vatana katre hizmet etmiş kimseyi unutmadık, unutmayız.. Ben teşekkür ettim..

• Mhpyede bir başkasınada vermez

0|0
    0|0
  • BBP ye oy veririm öyle bir durum olsa

0|1
    0|1
  • tanidigim butun akp liler mhp oy vermeyi bekliyor sen neyin kafasini yasiyon

0|0
    0|0
    • 22gün

akp lilerin mhp ye oy vermeyi beklediğini hiç duymamıştım. bu yönde de bir çalışma duymadım. bu bilgi gerçek mi? neden mhp ye oy vermek istiyorlar? gerçekten oy verecekler mi? büyük bir kesim mi? yoksa 3-5 kişi mi?

• 22gün

bu tartışmanın ortasında bu söylediklerinin nasıl bir anlamı var anlayamadım. elinde bir bilgi olduğunu iddia ediyorsun. kulak kabartıyor ve dinliyorum. sonunda elindeki bilgiyi bir yere bağlayamıyor slogan atıyorsun. oldu mu böyle?

• 22gün

sen akıllı bir adamsın
      elimdeki bilgi bir yere baglanirsa bilginin bir onemi vehameti kalmaz.
      slogan atmiyorum beyime selam ettim
      hepsi bu ins senenin sonuna kazasiz belasiz girelim allahin izniyle onumuz acik. bu ulkenin muhtesem tarih ve siyaset bilimcileri butun varliklariyla gorevlerinin basinda. bu hucreler varoldugu muddetce yukselisimizi allahtan baska hic bir guc durduramaz. en iyi ogrenme metodu yasam dir ins hepbirlikte mevlanin verdigi ömurle yasayacagiz saygilar iyi aksamlar

• Yine AKP ye verir kime verecekler Çinli diye Koreli kadinlara saldıranlar CHP ya da HDP ye vermeyip kurtarıcı diye AKP ye gider

0|0
    2|0
  • Aksine böyle devam ederse oyunu arttırır

0|0
    0|0
  • AKP...

0|0
    0|0
  • Hepar

0|0
    0|0
  • MHP'li partisine küsmez.

0|0
    1|0
    • 22gün

çok oy kaybettiği söyleniyor. nasıl küsmez?
      bir de merak ettim. ne yaparsa yapsın yine de mi küsmez?

• 22gün

biz küsmedik, başka partiye de oy vermedik vermeyiz de

• 22gün

birşey sordum cevap vermemişsiniz. ne yaparsa yapsın mı küsmez? mesela şu anda pkk ile başkanlık pazarlığı yapmış olan partinin peşine takılmış bir mhp var. buna da mı evet diyorsunuz?

• Biz davamızı satmayız.

0|0
    0|0
  • Devlet bahçeli giderse iktidara oynar mhp çok açık ve net !

0|0
    0|0
    • 22gün

ama gitmeyeceği belli. öyle değil mi?

• 22gün

yarına cıkacagımız belli degilken bahçelinin gitmeyecegine nasıl emin olalım abi kısmet zaman gösterir herşeyi

• 22gün

yahu biraz da öngörülü olmak lazım. görünen köy kılavuz istemez.

Yükleniyor...