Kızlar evlenecek olsanız eşinizden maaş beklentiniz ne olurdu?

Bugün bir TV programında denk geldim. Erkek kadin birlikte yemek yiyorlar. Birbirlerini tanımak icin sorular soruyorlar vs. Erkek soruyor. ilerde evlensen eşinden maaş beklentin nedir? sence ne kadar kazanmalı?
Kız da 10 bin altında olmamalı diyince çocuk ben 4 bin alıyorum senin harcamalarina nasil yetişeyim dedi ve şok oldu 😁😅

Sizin de eşiniz olacak insandan bir gelir beklentiniz var mı? Varsa ne kadar? 😁

Güncellemeler:
20gün 10bin 100bin 😅

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bekarım 3000 yetmiyor. Evlenince ne halt yiceksek... Allah sonumuzu hayır etsin... :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benden az almasin. Benim icin sorun yok da sonra guru yapiyolar

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Ohaaaa ohaaa..

Az şükredin halinizeya derler adama..
    Asgari ücretle ev geçindirenler var..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • beklentilerle girişilen yuva kurma çabaları başarısızlığa ve dağılmaya mahkumdur binaenaleyh insanlar sevmeyi öğrenmelidir.

0|1
    2|0
    • 22gün

İlişkilerde sevmek değer vermek tabiki önemli. Ve bir yandan da sevgi karın doyurmaz dye bir lafi var atalarimizin. Burdan yola çıkarsak ne sevmek ne de para tek başına bir birliktelik icin yeterli olamaz. Yani sevgi aşk bir iliskinin %70-80iyse maddi durum da %20si gbi bir oneme sahip. Malesef.

• 22gün

Heh iste bahsettiğin durum aşk evliliği olur. Ve emin ol zaman onu da herseyi de çözer. Hayat boyu bahsettgn gbi yasamak insani yorar. Ve aşk bittiği zaman iliski de biter.

• 22gün

iletişim sağlıklı ve doğal olursa bitmez

• Guzel soru , kızların yalanlarına bakalım neler gorucez yorumlarda😊

1|0
    0|0
  • 100 bin Euro

1|0
    0|0
  • Kanki maddo evlilik buu paraya bakarvtabi :)

1|0
    0|0
  • Evlilik hayatın ortakliligidir kimin ne alacağının pekte önemi yok önemli olan anlaşmak yetinmek doymak mutlu olabilmek bu düşünceler bana saçma geliyor 10 bin lira alan adam esininde bir okadar almaisni bekler ben olsam sen ne kadar kazaniyorsunuz diye sorardim.

0|0
    0|0
  • maaslami oluyor artık evlilikler sevgiler ne hale dustu ah kapitalizm

1|0
    0|0
  • Erkeklerin kızlardan maaş beklentisi olamaz mıııı.. bence en az 5 almalı kız dediğin :/

0|0
    0|0
  • Türkiye nüfusunun kaçta kaçı 10bin ve üzeri alıyor anlamadım. Program yapışacaksa bile bu tür sözler kullanılıp genç kızların beyninin karıştırılmaması gerekir.

0|1
    0|0
    • 22gün

Katılıyorum ama prodüksiyon nerden bilsin ki o muhabbetin gececegni 😁 bir de hep zengin kizlar basvuruyo buraya da anlamiyorum. Tamamen ünlü olma arzusuyla sanirim.

• Kızdaki altından mı :D

0|0
    1|0
  • onlar hep oyun

0|0
    0|0
  • 5 bin ve yukarısı kazanmalı eşim

0|1
    0|0
  • koca bulunda beklentınız kalsın (:

0|0
    0|0
    • 22gün

Niye ya etraf koca dolu ki. Önemli olan nitelikli biri olabilmesi bence. Yani maaş anlamnda söylemiyorum. Ama ayni dünya görüşüne sahip olabilmek cok cok önemli.

• 22gün

Sen etrafda koca dolu dedın herkezın etrafı koca dolu degıl demekki ucuzsunkı alııcın cok güzelim (:

• 22gün

Hayır canım her yerdeki abazalardan bahsettim. Yani Türkiye'de her yerde olamayacagima göre. Tüm kızlar adına konuştum.

• olur ssk da yaparız artık

0|0
    0|0
  • Kadinin erkekten daha fazla kazanmasi kanisindayim.

0|0
    0|0
  • esimin maasi benden yuksek olmali en az 4 5 filan

0|0
    0|0
  • Bunu erkeklere sorsan daha güzel olurdu :D

0|0
    0|0
  • Benim yok bir beklentim

0|0
    0|0
  • A koyayım bu sadece aç gözlü türk kızlarında var başka ırkta yok böyle bir şey gtüme makyaj yapsam ondan daha güzel olur gelmiş bana 4 milyar maaşı beğenmiyor tipsiz kezo!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dediğin program "en iyi benim" sanırım. benım bır beklentım olmazdı ben kendım calısıp kendıme bakardım ya da kese bır olurdu

1|0
    0|0
  • bende çalisacagim icin o kadar onemli degil...

1|0
    0|0
  • Fazla Beklenti hakkim olmadini düşünüyorum eğer varsa gidip calişmaliyim.

0|1
    1|0
  • 2500-3000 memur maaşı yeterli. Bende çalışırım. Geçiniriz.

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim maaşı kaç olsun diye desem inanır mısın

0|1
    0|0
  • Evlendiğim için maaş mı verecek bana?

3bin 10bin kazanmaktan önce onu nasıl kazandığı önemli. Huzur yoksa aylık gelirin 30bin olsa neye yarar?

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir beklentim maddi olarak kimse kimseye bakmak zorunda değil saçmalık

1|0
    0|0
  • Maddi açıdan pek bir beklentim yok. Bende çalışıcam nasıl olsa.

1|0
    0|0
  • 10 000 ney lan mal yaa hakim bile o kadar almiyo

0|0
    0|0
    • 22gün

Zaten normal bir devlet memurunun hayatta alamayacağı bir rakam. Anca özel sektördeyse filan filan 😁

• 4 bin yetmiyor heee😱😱😱😱

0|0
    0|0
Yükleniyor...