Insanlar niye bu kadar burun sokarlar?

Insanlar kilomu benden çok dert ediyorlar. Zayıfla spora git diyet yap falan diyorlar. Kendimle barisamiyorum. Kilo da veremiyorum. Arkadaşlarıma da saçını değiştir gözlüğünu değiştir falan diyorlarmis. Niye bu kadar ilgilenirler bizle? Ben halimden memnunum belki? Fikir de sormadım.

0|0
8|6

Erkekler Ne Diyor 6

• onlarada aynısını söyle ben kendim ile barışıgım böyle iyi de anlamazsalar ozaman uyar hoşuma gitmiyor böyle söylemeleriniz de anlarlar ozaman

1|0
    0|0
  • Karışmazlarsa olur mu boş beyinler konuşacak bir şeyleri yok sana takmışlar

1|0
    0|0
  • sevdiklerinden olsa gerek.. sende pozitif ol bre

1|0
    0|0
    • 18gün

Ne sevgisi Allah aşkına başka bişeyde umurlarinda değiliz dış görünüşte mi umurlarindayiz

• 18gün

ahahaha takma bre boş ver sen yinede

• burunları büyük ondan ;)

1|0
    0|0
  • Malesef her osimize karisiliyo
    Bu hayat senin istedigin gini yasa kimseye aldanma ki hayatin tadini yasa (tabiki nasihat onemli ama nasihat onemli. Karisip asagilamak degil. Bende bikac durumdan dolayi elestirilirim burda yazmiyim ama seni gayet iyi anliyorum :) . Yani kisaca kendin ol :) )

0|0
    0|0
  • İyiligini istiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ahah insanlar isdee gereksiz elestiri 😁 takmayacan sizene dicen gccen bn boyle mtlumyum mtluyum abi 😀😮bukadar

1|0
    0|0
    • 18gün

Herkes FIT olmak zorunda değil ki. Hem çok kilolu olsam bile onlara ne? Başlıyorlar bir halt bilir gibi akil vermeye

• 18gün

Kiz bosver mankenmi olcn fit olsan vaa 😀

• 18gün

Valla ya :D

• bir zayıflar biliyo sanki nasıl kilo verileceğini
    nefret ediyorum bende
    bana da diyorlar
    ben hemen lafı ağızlarına tıkıyorum

1|0
    0|0
  • aman takma ya cok kolaydı sanki kilo vermek ya

1|0
    0|0
  • benim derdim seni mi gerdi diye cevap ver😁 sonuçta kilo sen görünuş senin onlara ne

1|0
    0|0
  • canı öyle istemiştir

0|0
    0|0
  • kafa skme kardes de gec

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum 😐

0|0
    0|0
  • Ama bence iyiliğin için söylüyolarsa dinle sıkıntı olmaz gıcık etmek için söyleyenleride takma

1|0
    0|0
Yükleniyor...