Neden kimse hayatından memnun değildir?

Hep bir fazlasını isteme, daha iyisine sahip olmak veya popülarite yarışı mevcut gördüğüm kadarıyla. Sizce neden olduğumuz insandan veya yaşadığımız hayattan memnun değiliz?

Güncellemeler:
18gün Gncl

0|0
4|6

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz tekonoloji ile baglayacagim bu durumu. Sosyal medya vs insanlarin ihtisamli hayatlarini görüp "niye ben bu kadar zengin degilim, gezemiyorum" kompleksi olusuyor. Sükretmeyi unuttuk. Ihtiyacimiz olmayan seyleri bilincaltimiza ihtiyacmis gibi gösterilen reklamlar vs, tüketimi arttirmak icin bir strateji ve biz ihtiyacimiz olmayan seyleri istiyor ve daha cok istiyoruz. Sonuc= isyan.. sahip oldugum her seye sükürler olsun🙏

0|1
    0|0
  • Doyumsuzluk ve nefis biz insanlara özgü bir davranıştır da buyüzden.

Ayakkabilarım olmadığı için üzülürdüm, ta ki sokakta ayakları olmayan adamı görene kadar.

Honoré de Balzac

0|1
    0|0
  • benim hayatim mukemmel değil belkide iyi bile hic değil ama ben yinede memmunum sagligim yerinde allaha cok sukur 2 uc densiz insani takip depresyona girip hayattan memmun olmmak cok bencilce

0|1
    0|0
  • Fıtratımız gereği. İnsan oğlunun gözü doymaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kendimizden düşük insanların yaşamlarına bakıp şükretmedigimiz için olabilir

0|1
    0|0
  • İnsanoğlu nankördür ondan

0|1
    0|0
  • Çünki hiçkimse suriyede annesinin vuruldugunu babasının işkenceye mağruz kaldıgını görmedi. Hayat bize göre en zoru en çok acıyı biz çekiyoruz oysaki serçe parmagımız bir yere vursak yarım saat kıvranırız

0|0
    0|0
  • Cogu insan hayalini kurdugu iste ve mevkide degil bence oyuzden

0|1
    0|0
  • insanoğlu hep fazlasını ister

0|1
    0|0
  • genlerimizde var bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...