Yaşadiniz mi boyle seyler?

Size atilan mesajlarda cevap vermediginizde olmayacak laflar okudunuz mu?(egoist o*ospu vs)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle insanlara inat uyuz edeceksin kufur edince boyle bir gozkirpacaksin uyuz edeceksin serefsizleri , maymun edeceksin , hatta ben kiz olsam surundururdum ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu sitede evet. mesajlaşmayı sevmiyorum istemiyorum kimse umrumda değil. kimseyle de özelim yok. mesaj atıp duran tiplerin genel özelliği ben herkes değilim mantığı alçak dağları ben yarattım havası. evet arkadaşım sen de herkessin.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Cok kez. C2 de konusma sayimdan oturu bazilarina cevap vermeyimce kuduruyorlardi o yuzden laf soylerlerdi halbuki gec gormustum 🤔

1|0
    0|0
  • Okumadim cunki hep cevap verdim

1|0
    0|0
  • herifteki egoya bak , sen sallamiyorsun beni yani tipsiz herif , birde cevap vermeyince dahami havali oluyorsun? bunlar... halbuki mesajlari gec gordum sadece 😒

1|0
    0|0
  • Evet olmuştu

1|0
    0|0
  • Mesaj atan olmadığı için bır sıkıntı olmuyor ☺️😝

1|0
    0|0
  • hayir herkez cwvap verir bana

1|0
    0|0
  • Evet neler neler söyledi bakmıyorum diyeee : (((

1|0
    0|0
  • cevap versen senden iyisi olmaz ama

1|0
    0|0
  • sen okumuş gibisin..

1|0
    0|0
  • Sevişlem gibimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayir yasamadim bana atilan mesaj bilgim dahilindedir 😉

1|0
    0|0
  • o lafları söyleyecek tarzda insanlarla muhattap olmam.

1|0
    0|0
    • 19gün

Muhattap olmamak icin mesajlara cevap vermiyorum cevap vermeyincede o tip seyler soyluyorlar

• 19gün

zaten bir insan küfür ediyorsa kişiliğinde bir sorun vardır. argo kelımeler kullanan insanlar bile iticiyken öyle insanları her türlü engellemelisin.

• Cevap vermediğim olmuştur çok ama böyle bir tepki almadım

1|0
    0|0
  • Evet cokk

1|0
    0|0
Yükleniyor...