Annem benim sorunlarimdan bıktıgını soyledi?

bir insan cocugundan sikilma bunalma hakki varmi? varsada ben kime anlaticam. kimle dertlesicem. annemlenuzun uzun konusmak istemem sucmu?

0|0
7|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim annem beni evden kovmuştu :D 2 gün parkta yattığımı bilirim 😝😝 O yüzden aileden veya dışardan veya herhangi birine güvenmem ☺️

1|0
    0|0
  • Sorunsuz ol

0|1
    1|0
  • annne bile haddinden fazla güven me :)

1|0
    0|0
  • ne soruyorsun mesela neden bıktı?

0|0
    0|0
  • Konuşma uzun süre yüzlerine bile bakma zaten sonra gelip kendileri sorucak 😉

0|0
    0|0
  • Doğurmasaymış o zaman

0|0
    0|0
  • Normal sürekli sorun biktirir

1|0
    0|0
  • Onun da bazen kafasını dinlemeye ihtiyacı var. Bazen de sen onu dinle.

0|0
    0|0
  • İnsanlar bir yerden sonra doyuyor artık sorun dert keder çekemiyor en sevdiği de olsa artık kaldıramıyor ne halin varsa gör modunda olabiliyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hergün dert yaniyorsan kim olsa bikar.. senin en sevdiğin arkadasin sana sürekli dert yansa en mutlu olduğun anlarda enerjini emse ya da en mutsuz olduğun zaman kendinle baş başa kalmak istediğin bir an hep kendi sorunlarını anlatsa daralmaz miydin birde annen olduğu için yaşça fikirler ayrı senin dert ettiğin şeyler belki ona basit geliyor seni doğurdu diye ona Güzin abla muamelesi yapman haksızlık o da bir insan onun da dertleri olabilir.. benim şahsen annemle böyle dertlesme diyologum yok arada yapabilseydim keşke arkadaşlarımla bile çok dertlesmem herkesin sorunu kendine yetiyor zaten sıkıcı olmak istemem..

0|0
    0|0
    • 21gün

Annelik bu degil. gercek dost gercej anne cocugunun sorunlariyla ilgilenmesi gerekir. ha cok kotu olaylar olur. o zaman susarsin annenin iyi olmasini beklersin
      Onun disinda anneeme anlqtmayacagimda kime anlatacagim? Arkadasim dinlemez. o el cunu
      Ama benim kanim canim beni dinlemek zorunda.

• 21gün

sen yine anlata anlata biktirmissin ben kimseye anlatamıyorum ki ne arkadaş ne anne derdimi anlatacak kadar diyaloğum yok kimsemle..

• Anlatsam anlamayacak bu yüzden gerek duymuyorum fazla içimde tutuyorum her şeyi
    İçine kapan demem ama günlük tutmayı dene her şeyi yaz belki rahatlatır

1|0
    0|0
  • Sen derdini annene anlatmak istediğinde annen seni başından mı savıyor? Yoksa herşeyden şikayetçi olduğunu sürekli dile mi getiriyorsun?

0|0
    0|0
  • Doğurmasaymış o zaman mk

2|0
    1|0
  • sana bunu diyosa ona bişeyler anlatman sana pek iyi gelmiyordur. insan anlattığında önemsenmek ister.

0|0
    0|0
  • ben şu zamana kadar derdimi kimseye anlatmadım, anlatamadım biliyorum çünkü anlaşılmayacağımı, lakin bir süre sonra zoruna gidiyor

0|0
    0|0
  • biri bana hergun dert anlatsa bende sıkılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...