Hic kimsem yok, nefes alamiyorum?

Var mi biri dicem simdi mesaj gelcek ben varim diye sonra ozelden anlaticam sonrada cevap vermeyeceksiniz. a pardon ya da cinsel icerikli sorular sorcaksinjz biliyorum.

Hic kimsem yok nefes alamiyorum. hem ailevi hemde sosyal ortamda okulumda vs. sorunlar yasiyorum. hep yalnizim. kotu biri degilkm bni taniyanlar cok iyisin cok safsin diyolar. ama neden benimle gorusmuyorlar bilmiyorum?

0|0
4|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Kimseye ihtiyacın olmasın. Onların sana ihtiyacı olsun. Bakış açını değiştirmek hayatını değiştirebilir.

0|1
    0|0
  • Maykıl anlat derdini cinsel bir şey sormam merak etme o ihtiyaçlarımı burdan karşılamıcak kadar akıllıyım anlat derdini be kardeşim

0|0
    0|0
  • İlk satırların da zaten kimin ne bok olduğunu çözmüşsün :D :D :D Çok şey etme istersen :D

0|0
    0|0
  • yalnızlığa alışamadın mı hala

0|0
    0|0
  • Kendine bir çeki düzen ver biraz bayanlara dikkat et nasıl konuşuyorlar muhabbet nasıl yapıyorlar düzelir hepsi

0|0
    0|0
  • belki hiç kimseye ihtiyacın da yoktur? yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Var 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bende yalnızım. Alışırsın zamanla.

0|0
    0|0
  • Asosyalsindir

0|0
    0|0
  • istersen anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • At mesaj

0|0
    0|0
  • seni kullanamayacaklarindan ilgilenmiyorlar demekki cunku saf insanlara boyleler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasın kaç?

0|0
    0|0
  • Kimseye ihtiyacın yok. Beklentilerinden vazgeç ve kimseye bağlı olma. Anlaşabildiğin insanlar da çıkar karşına, boşuna üzme kendini.

0|0
    0|0
  • çok takılma bunlara herkes çıkar için bu hayatta düşenin dostu olmaz diye boşa demiyorlar...

0|0
    0|0
  • Regl mi oldun bebeğim a kıyamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...