Başkanlık sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkcası ben pek olumlu bakmıyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Teroru bitirecek mi hayir. Ekonomiye cozum olacak mi hayir. Peki neye cozum olacak? Yonetimdeki kisilerin servetine servet katip koltuklarini saglamlastiracak. Kadina siddete cozum olacak mi tacizlere? Bunlara da hayir...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Olumsuz düşünebilmem için herhangi bir nedeni yok.. Başkanlık, koalisyon hükumetlerinden kurtulmak adına şarttır.. Tam demokrasi için başkanlığı destekliyoruz..

0|1
    1|2
  • Bir kelime ile yorumlamak hiç uygun değil yeterince düşünüp araştırdıktan sonra mantıklı olduğu çıkıyor ortaya

1|0
    0|0
  • turkıye cumhurıyetı yapısı ıcın uygun olmaz gıbı ama belkı de olabılır sonucta herkes herkesın seyıne karısamaz. s. s. ss :D

1|0
    0|0
  • Öncelikle istenen başkanlık sistemi değil TÜRK TİPİ BAŞKANLIK SİSTEMİ. ayrıca içeriği nedir bilen yok ama hıyarım var diyene tuzu alıp koşan çok

1|0
    0|0
  • Hiç iyi bir şey değil. Meclis var ama son sözü başkan söyleyecek. Yani mebus meclisi ya monarşiye dönecek işlerimiz

1|0
    0|0
  • Hiç bişey

1|0
    0|0
  • hicbisey

1|0
    0|0
  • biliyonuz mu gelen baskanlik sistemi nasil olacak? sahsen bilmiyorum o yuzden iyi veya kotu diyemiyom. amerika gibi de olacagini sanmiyom

1|0
    0|0
  • Diledigi gibi cirit atacak ulkede birileri. Kesinlikle gelmemeli

1|2
    0|0
  • Şu anki Cumhurbaşkanı için uygun değildir başkanlık.

1|0
    0|0
  • büsbütün bence gerek yok sadece seçim sistemi barajını bize uygulasalar sıfıra indirseler gerisi lazım değil bende olumsuz bakıyorum

1|0
    0|0
  • Türkiye Cumhuriyeti için uygun olmadığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • İnşallah milletimize faydalı olur yani konuya rte olarak bakmamak lazım genel değerlendirildiğinde çok faydası olur

1|0
    0|3
  • Hiç olumlu bakmıyorum

1|0
    0|0
  • Şart oğlu şart.

0|0
    1|2
  • bir an önce gelmesi gerek çok yavaş meclis

0|0
    1|2
  • Gelmeli ve gelicek