Eşim askerde ailesiyle kalıyorum herşey çok zor?

Esim askerde yeni evliyiz uc ay oldu kacarak evlendim esimi cok seviyorum annesi babasi da cok iyiler ama esimi cok ozluyorum evde cocuklar var kucuk iki tane cok yaramazlar hic durrmuyolar bisey desem ben suclu oluyorum hic temizlik bilmiyolar sesden evde durulmuyo o kadar bunaldim ki ailemden de uzakdayim hic tanimadigim bir yerdeyim evden disari ciksam hemen dedikodu oluyo esim de yok yanimda cok zor zamanlar geciriyorum cocuklar o kadar bunaltiyolar ki sonucta benim cocugum değil katlanamiyorum katlanilcak gibi de deiller ya iyice daraldim bana bir akil verin esim sirnak da askerlik yapiyo bu durumlara bunaliyorum sonra esime catiyorum kiziyorum biliyodun kardeslerini beni niye getirdin diyorum cocuklara kizip ondam cikartiyorum o da cok uzuluyo agliyo bazende bilmiyorum hic burda arkadasim da yok birine bisey anlatsam dedikodu oluyoo

0|0
18|24

Erkekler Ne Diyor 24

• Mecbur sabredeceksin baska yolu yok

0|0
    0|0
  • Akılsız başının derdini daha çok çekersin gibime geliyor. Eşin donse de sıkıntıların devam eder senin.

0|1
    0|0
  • Sabır kardeş gerçekten çok zor günler...

1|0
    0|0
  • Zor durum baya.. Yinede başarabilirsin kardeşim ;) Askerlik kolay birşey değil yansıtma enişteye yoksa askerliğini zor yapar aman dikkat..

0|0
    0|0
  • Neden kactin sabretseydin biraz daha ha kactiysan da o cocugu bunalima sokma doguda askerlik farklidir.

0|0
    0|0
  • sabretmelisin eşini de uzmememen gerek askerde evli kişilerin psikolojisini tahmin edemezsin senin durumunda zor bir şey ama dayanmalisin

0|0
    0|0
  • bak guzel bacim simdi sana ee niye oyle yaptin niye boyle yaptin demicem. Ailenden birileriyle konusmaya calis onlardan biri seni rahatlaticaktir ailenin yanina gitmeye calis

0|0
    0|0
    • 24gün

Oyle yapmayi dusunuyorum tesekkur edrm

• hım durumlar her türlü vahim desene
    cinsel dolulukta sende sinir yapar illaki
    bide o durum var tabi

0|0
    0|0
  • eee ama madem askere gidecek, gelince kaçsaydınya sen de ona, neydi bu acele. şu anda katlanmaktanbaşka çare görünmüyor

0|0
    0|0
  • sakin ol eşinede yansıtma askerlik kolay bişey değil hele doğuda bari onu bunalıma sokma

0|0
    0|0
  • Kaçarak evlendin çekeceksin yapacağın birşey yok

0|0
    0|0
  • Adamin askerliginide zehir etme. Cocuklara biraz disiplin verin. Planli yapin.

0|0
    0|0
  • keske bastan hesaplasaydin bunlari. yapacak biseyin yok gibi

0|0
    0|0
  • Durumun zormuş gerçekten. Allah yardımcın olsun, umarım en kısa zamanda düzelir...

0|0
    0|0
    • 24gün

tesekkur ederim sag ol

• Ananin babanın rızasını almadan mutlu olacağını mı sandın. ..

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamazsan dertlesebiliriz konusabiliriz ;)

0|0
    0|0
  • sabredeceksin kaçarak evlenmeyeydin ailenin evinde olurdun şimdi sus ve istediğin hayatı seç

0|0
    0|0
  • allah yardimcin olsu

0|0
    0|0
  • Kal işte toton kalkmasin

0|0
    0|0
  • en güzeli iş bul çalış

0|0
    0|0
  • iç guveysi olunca oluyo.. iyide acelen neydi neden kaçtin.. kaçtın madem fadekarliklarin sabirin olacak arkadaşım.. işin zor allah sabır versin

0|0
    0|0
  • Oncelikle seni cok iyi anliyorum. Benim de askerdeyken yolumu gozleyenler oldu. Burda yapman gereken esine fazla belli etme durumu. Cunku erkek mantigi cozum bulmaya odakli calisir. Siz derdimi dinlesin anlasin istersiniz ama erkek o derde derman olmaya calisir. Askerde eli kolu bagliyken derman da olamaz ve kendini yer bitirir. Daha da yazacagim da smdi musait degilim. Askere gidecegi belli miydi ani mi gelisti?

0|0
    0|0
    • 24gün

askerdeyken kactk 😢

• 24gün

bisey desem hemen agliyo

• kendi düşen ağlamaz

0|0
    0|0
  • Canın geceleri bişeyler çekmiyor mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Durumun zor, Allah yardımçın olsun

1|0
    0|0
  • Bazı durumları iyisiyle kötüsüyle düşünülmedwn hareket edildigindw böyle zor durumlar olabikiryor, olan olmuş artık. emek olmadan yemek olmaz mantıgıyla hareket ediceksin artık çocuklara kendini sevdir laf dinletmen daha kolay olucak adamıda askerde sıkma o biraz olsun rahatlamak için sizi arıyo bunlatmayın hepden

0|0
    0|0
  • Kolay gelsin sana zordur tahmin edebiliyorum.

0|0
    0|0
    • 24gün

evet o kadr zor ki bir cocuklara dur diyemiyolar yasadigim evde bir baraka gibi ayni babamin evini oyle ariyorum ki duramiyorum burda

• 24gün

ailesinin durumu cok kotu kendi evleri bile yok ev eski rize de yaricilik yapiyolar

• 24gün

esim ben gelene kadr sabret bnim icin gelince gitcez evimizi kurcaz diyo ama gelmesine 6 a var ve ben cok bunaldim burada

• NE diye kaçıyın bu yaşta, işte uzaktan davulun sesi hoş geliyor ciciko miciko evlenince böyle gerçekler acıtıyo.. ne önerelim? Sabr et. Madem yedin bir halt, başka hata yapma. Bekle eşin gelsin. 3 ayda bunaldıysan 15 sene çekenler napsın?

0|0
    0|0
  • Adamı böyle sıkmaya devam edersen evliliğiniz pek iyi bitmez

0|0
    0|0
  • Kaçmadan önce düşünüp göze alacaktın bunları

0|0
    0|0
  • Keşke kaçmasaydın ama olmuş. Aynı annemin yaşadıklarını yaşıyorsun. zamanında o da çekmiş. Üstelik o işkence çekiyormus allah sabır versin. Dayan kardeşim allahlarından bulsunlar

0|0
    0|0
  • Bence kaçtıysan işin zor ama illa ki en yakın arkadaşın vs vardır ona derdini anlat. Mesela benim kuzenimin askerdeki sevgilisi de kuzenim oluyor, benim sevgilim de askerdeki kuzenimin en yakın arkadaşı. biz hep kuzenimle dertleşiyoruz. Ya da sevgilimin ablasıyla veya annesiyle. İlla derdini anlatacak biriler vardır ya ypksa da ben derdini dinlemeye hazırım 😊😊

0|0
    0|0
    • 24gün

sag ol valla ama yok benim cunku birine bsy anlatsam simdi hemen herkez kacti pisman der aslnda bu pismanlik değil cunku esim bana cok sahip cikiyo cok seviyo beni bende onu seviyorum ama sorunlar ev cocuklar ve esm yok yanimda

• 24gün

Cemile takip attım sende bana takip atar mısın bir

• eşini bırak bunları anlatıp üzmeyi asıl onun seni üzmesine sabır göstermelisin. çünkü askerde insanın fazlasıyla psikolojisi bozuluyor. lütfen onu üzme. sen artık evlisin bir ailesin güçlü bir kadınsın.

0|0
    0|0
  • Zor durumun üzüldüm

0|0
    0|0
  • pekki sen neyapmayi dusunuyosun

0|0
    0|0
    • 24gün

bak ben sana ne anlatcam benimde sevdiyim var her insanin piskolojisi bozulmustur zaman zaman hatta bben gidecem buralardan bu kelimeyi bile kac kere demis olabiliriz sevdiyimi test amacli dedimki yanina kacsam olurmu hayir dedi ben seni ailenden isticem yoksa yuvada hayir olmaz dedi okadar korku vardiki icimde aileme nasil aciklicam diye ama söyleyincede gelsinler DEGINCE ozaman anladimki ben kendim buyutuyorum ve bu pazar gelecekler istemeye ;))

• Sen yurtdışından tr yemi gittin

0|0
    0|0
  • Kacmasayıdın keşke

0|0
    0|0
  • Evleneli 3 ay olmuş 3 ayda iki tane çocuk mu fırtlattın? Helal olsun

0|0
    0|0
    • 24gün

Yanlış anladım pardon ya

• 24gün

benim cocugum yok esimin kardesleri

• Sabret askerden gelince ayri eve cikarsiniz😊

0|0
    0|0
  • sabret esin gelsin yoluna girer hersey sabrin sonu selamettir esine de cok yansitip uzme onada yazik asker bide

0|0
    0|0
  • yapıcak bir şey yok eğer seviyorum diyorsan katlanıcaksın ya da ailenle barışmaya çalış sonra onlarda kal eşin gelene kadar ama eşini beni niye buraya getirdin diyerek suçlaman saçma sonuçta boğazına bıçak dayamadı seni oraya getirmek için

0|0
    0|0
  • Zor durum ama bunu esine yansitma yazik zaten sirnak gibi zor sartlarda askerlik yapiyor sabrediceksin

0|0
    0|0
    • 24gün

evet ama bende dayanamiyorum kske boyle olmasaydi

• 24gün

Esini seviyorsun tesellinde ona kavusacan gun olsun zaman cok cabuk geciyor

Yükleniyor...