Kaldırımları market ve insanlar tarafından işgal edilmesi sizi de sinir ediyor? Bu konuda yasa falan yok mu?

Kaldırımları market ve insanlar tarafından işgal edilmesi sizi de sinir ediyor? Bu konuda yasa falan yok mu? Bakıyorum adam market mallarını kaldırıma döşemiş biraz ilarde millet kaldırımın tam ortasında duruyor. Böyle durumlarda sinir oluyorum geçecek yer yok.Kaldırımları  market ve insanlar tarafından işgal edilmesi sizi de sinir ediyor ? Bu konuda yasa falan yok mu ?

• Beni sinir ediyor.
    60% (26)68% (17)63% (43)Oy Ver
  • Beni sinir etmiyor.
    33% (14)16% (4)26% (18)Oy Ver
  • Çarpar geçerim.
    7% (3)16% (4)11% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• esnaf bazı semtlerde onun için belediyeye işgaliye ödüyor ama bunun belirli bir ölçüsü olmalı

0|0
    0|0
    • 25gün

İnsan hakları parayla alınmamalı.

• 25gün

adamlar bisiklet yolu yaptılar esnaf bisiklet yoluna cips paketleri reyonunu koydu motosiklet park alanı zannedenler dahi oldu bu biraz anlayışa alakalı

• 25gün

Saçmalık sonra neden satış yaptırmıyor diyorlar sen insanların hakkı olduğu yeri işgal ediyorsunuz be adam

Kızlar Ne Diyor 13

• Aynen yürüyemiyoruz sinir bozucu.

0|0
    0|0
  • Yasa var , zabitalarin ilgi alanlarina giriyor. Once uyari akabinde para cezasi uygulaniyor. Bildirmek gerekiyor. Engelli veya bebek arabalari kullanimi icin cok can sikici bir durum.

0|0
    0|0
  • Arabalara ayar oluyorum ben

0|0
    0|0
  • Niye sinir oluyor sunuz anlamadım kaldırım da piknik mi yapacaksınız kenardan geçin gidin
    Türkiye de her yer yol çalışması millet yol bulamıyor siz kaldırım dan bahsediyor sunuz

0|0
    0|0
  • işlerini yapıyorlar ekmek parası onların yerine kaldırımda araba park edenleri konuşalım bence

1|0
    0|0
  • Ne boş insanlarsiniz lan. dilense suç, zor durumda kalıp hırsızlık yapsa suç. ulan aptallar adamlar helal yolla ekmek parası kazanıyor sagda solda dilenmiyor hirsizlik yapsalar daha mi iyi... rahatiniz bozuluyor diye hay sizin insanliginiza

1|0
    0|0
  • Zabıtanın umrunda değil.

0|0
    0|0
  • Çok sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Kaldırımlardan da yürüyemiceksek zaten

0|0
    0|0
  • Balat'ta yolun ortasina kafelerin masa koymasida dahil sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • sandalye cekip oturan esnaflar var gelen geceni kesen onlar sinir ediyor

0|0
    0|0
    • 25gün

Ben burada insan haklarından bahsediyorum korka korka yoldan yürüyoruz zaten İzmir kaldırımları küçük ve bol bir şehir. Birde bu şeyler eklenince.

• valla ya sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Beni sinir ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aynı durumdayım..
    kaldırımı neden yapmışlar yayalar için
    ama dükkan önlerindeki tezgahlar..
    yüzünden yolda yürüyorsam
    bir kaza olsa suçlusu kim olacak?
    belediyeler biraz daha çok çalışmalı

0|0
    0|0
  • Sinir ediyorlar insanı.

0|1
    0|0
  • Türkiye'de kaldırımlar yayalar için değildir. Ya tezgah açmak için vardır ya da araç park etmek için. Öğrenemediniz gitti, SİZİN DEĞİL ORALAR

1|0
    0|0
  • Her halk hak ettiğini yaşar.. O ve başka sebelerden ben zaten yaşadığım semtte belediye olan partiye oy vermiyorum.

0|0
    0|0
  • birde aracını park eden öküzleri ekleyelim anlayışsız sığır sürüleri

0|0
    0|0
  • Kaldırımlar kamu malıdır.

Araç park edilemez, ürün istiflenemez

0|0
    0|0
  • Biliyorum konu ile alakasız ama geçen gün instagramdan bir sayfadan @analizteam. iddaa sayfasından iddaa kuponu aldım 8000TL civarı para kazandım parayı ne yapayım hayır kurumuna felan bağışlasam sorun olur mu? Abilerime çok teşekkür ederim @analizteam. iddaa

0|0
    0|0
  • Sıctığımın belediyecileri esnafa kiralıyorlar o çocukları araba park ediyor ve bazı kaba etler babasının malı gibi kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle belediye el atmalı.

0|0
    0|0
  • Gereksiz yere işgal
    sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • tek derdimiz bu kaldı zaten. tebriklerr

0|0
    0|0
  • bununla en çok mücadele edenlerden biriyim. Çevremde adım ihbarcıya çıktı. özellikle kaldırıma park edenleri online şikayet ediyorum polise ama hiçbir şey yapılmıyor

0|0
    0|0
  • Bizim orda yasaklandı belediye kararı ile

0|0
    0|0
  • Beni sinir ediyor.

0|0
    0|0
  • Bir de azar işitiyoruz onlardan😂

0|0
    0|0
  • Hiç muhatap olmam