Sizce basimi kapatiyimmi?

Ben aslinda hic istemiyorum ama soyle bisi var daha 18 yasindayim birini cok seviyorum o beni sevmiyo ailesede kapali gelin istiyo belki kapansam ne azindan ailesi ustune gider sunu al diye 😢yoksa ben hic istemem 😞😞😞

Güncellemeler:
25gün Zaten kapanmak istemedigim icin beni tek mutlu ede rabbimi mutlu etmek olucak

0|0
15|23

Erkekler Ne Diyor 23

• Kapanmak birinin isteğiyle değil; kalpten gelerek, samimi duygularla yapılması gereken bir emirdir.
    İsteğiniz olmadığı halde sırf bir "insan" için kapanmak akla ve mantığa aykırıdır.
    Çünkü İslamda asıl mevzu yapılan ibadeti isteyerek, inanarak ve kalpten yapılmaktır; bunun dışında yapılanlar ya kişiyi tatmin etmez ya da süs niyetine yapıyor olur.
    Allah celle celaluhunun rızası olsun diye sırf onun hüküm vermesinden dolayı kapanacaksanız; olayı hiç uzatmayın hemen kapanın.
    Lakin bir insan istiyor diye kapanacaksınız; evet kapanırsınız ama bu kapanmak sadece bedensel olur. Kalben açık kalmışsınızdır.
    Daha 18 yaşındayım demişsiniz; hayır kardeş kapanmanın yaşı yoktur.
    Nasip meselesidir. Allah celle celaluhu kalpten, isteyerek kapanabilmeyi nasip eylesin diyelim sizin için.
    Çok hayırlı bir husus inşaALLAH sizlerede nasip olur.
    Selam ve Dua ile.

0|0
    0|0
  • ailesi için
    sırf birisine begenilmek için
    başını örteceksen hiç örtme.. gizli genç kardeşim
    seni oldgu gibi kabul etmeyen bir adamıda sevme

1|0
    0|0
  • Allah için değildi Allahın yarattığı kulu için bunu yaparsan o iş hiç olmaz

1|2
    0|0
  • Oha ya kıza bak Allah için kapanmıyor da sevdiği çocuk için kapanıyor. Hell yeah

1|1
    0|0
  • Kapat

0|0
    0|0
  • Çocuk aklı bu ilerde kişiliğine yakıştırmaz tekrar açılırsın zaten ice oyuncak ettiniz arkadaşlar dininizi

0|1
    0|0
  • 18 zaten çok erken fikirlerinin değişme ihtimali çok yüksek. İstemediğin bir şeyi yapma zira daha sonra yapamaz da açarsan daha çok laf ediliyor çoğu kesimde.

0|0
    0|0
  • Kendin için isteyip yapmadığın şeyi başkası için yaparsan yarın kaybeden sen olursun. Kendilerine benzeyeni bulsunlar sende neyi nasıl yapmak yaşamak istersen öyle yap ve yaşa

0|0
    0|0
  • başkası için kapanacaksan hiç kapanma

1|1
    0|0
  • Bir erkek için baş kapatmaya beyinsizlik gözüyle bakıyorum ama keyfin bilir nasıl istiyosan.

0|0
    0|0
  • Kapanma güzel kardeşim. O çocuk gelip geçici senin geleceğin daha önemli. Daha 18 yaşında çocuksun

0|0
    0|0
  • güncellemen doğru olmuş

0|0
    0|0
  • Başkası için kapancaksan hiç yapma

0|0
    0|0
  • Seni sevseydi seni degistirmeye calismazdi. Oldugu gibi sevmemis

0|0
    0|0
  • Bir sebep için takıyorsan hiç takma ondan daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • :))))

0|0
    0|0
  • yazık etme kendine. bırak kendileri gibi birini bulsunlar.

0|0
    0|0
  • Kendini zorlama kapanma

0|0
    0|0
  • sen yarın kötü yolada düşersin

0|0
    0|0
  • saçmalama.

0|0
    0|0
  • gerek yok

0|0
    0|0
  • Hiç örtünme

0|0
    0|0
  • Güzel bir kız değilsen çabalama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Iki ay sonra ne o basortusu kalacak nede cocuk Allah sizi islah etsin yobazlar😡 Sen Allaha mi inaniyorsun cocugami? Allah aski icin kapanacagina cocuk icin kapanıyor pislik Allah affetsin

0|1
    1|0
  • Sen ilk ailen için tesettüre gir. Bu devirde herkes başını kapatıyor önemli olan avrad-i yerleri kapatmak. Bence ilk Allah için kapan daha sonra seni kabullenen zaten bir şekilde kabul eder canım.

0|1
    0|0
  • kapanma sebebin bu olmamalı

0|0
    0|0
  • Pişman olursun başkası için kapanma

0|1
    0|0
  • Zorla kapanma açılırsın diyelim ayrıldın acilçan mı? bence kendi içinden gelirse kapan

0|0
    0|0
  • Başkasına yaranmak için istemediğin bir şey yapma

0|0
    0|0
  • Allah rızası için kapan, başkası için değil..

0|1
    0|0
  • Kwndi istedigini yap

0|0
    0|0
  • Allah icin kapanacaksan kapan baskasi icin kapanilirmi ya

0|0
    0|0
  • Kapatma mümkünse içinde yoksa kapananları görüyoruz altta dae paça üste kısa tunik gitmiş deve hörgücü gibi topuz bence kapanma içinden geliyosa o ayrı

0|0
    0|0
  • baskasi icin yapma icinden geliyosa allah rizasi icin kapaniyorum diyeceksen kapan

0|2
    0|0
  • 9 yillik iliskimi sirf bu yüzden bitirdim cok sacma düsünüyorsun

0|0
    0|0
  • Nur suresi 31 ayet te emr olunduğu için örtün

0|2
    0|0
  • İstemiyorsan hiç kapanma

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya