Hiç anne ya da baba dayağı yedinz mi? Yediyseniz suunuz neydi +1?

Hak ettiğinizi düşünüyormusunuz?

0|0
7|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Bütün aile tarafından hakettiğim konusunda ortak görüş var. tabi hakkımıda teslim etmiş anne ve babam 😁😁

1|0
    0|0
  • Hiç yemedim

1|0
    0|0
  • sopayla yiyyordum sebebide hergün öylen uykusuna yatmadigim icin yemeği az yedigim icin evde bardak falan kirdigim icin pazarda oyuncak istedigim icin nasil iyi mi

1|0
    0|0
  • çooook hepsini de bileğimin hakkıyla hak ederek yedim pişman değilim

0|1
    0|0
  • En son ilkokul 5 te babam dövmüştü beni o kadar dayağı haketmemiştim

1|0
    0|0
  • Annemden yediğim bir dayak var ufakken paraları pek bilmiodum bildiğim sadece 250 000 lerderdi şimdinin 25 krş en çok o parayı seviomuşum bir gün yine para istemişim 25 krş olmadığı için annem 50 krş vermiş başlamışım ağlamaya işte kadın diomuş bu daha fazla benim inatlığım tutmuş yok illa 25 krş olacak diye sağlam bir dayak yemişim o zaman. :D :D :D

0|0
    0|0
  • sokakta top oynamak 🙁

1|0
    0|0
  • Babam iyi dayak atardı eskiden tekme tokat yumruk hoşaf ederdi en kral adamı g... t yemezdi karsısında durmaya.. şimdi yaslandı eski gücü yok.. Anamda oklava kırardı belimizde babam eve oklava almaktan bıkmıştı.. birde banyoda kalıp sabunla dayak yedim ben yanii.. bunlar hayatın gerçekleri.. ;)

0|0
    0|0
  • çok eskidendi kızın babası bızım eve geldi senin oğlan kızıma takılıyor dıye 1 2 tokat yedim :D

0|0
    0|0
  • İngilizceden 36 aldım diye sağlam geçirmişti babam

0|0
    0|0
  • babamdan çok annem dövdü beni 😂

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • Baba değil de anne bazen atardı. Hem de kabloyla, ince bir çubuk bulurdu onla kovalardı.

0|0
    0|0
  • Sunu ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 12.13 yaşında yemiştim en son herhalde hatırlamıyorum ama hak etmişimdir muhakkak :D

1|0
    0|0
  • Annemden çok tepik tokat vs yedim ama suçlarımı hatırlamıyorum 😬😂

1|0
    0|0
  • karpuz caldım haketmedım cunku o zamanalarhırsızlıgın ne demek oldugunu bılmıyordum cok kotu dayak yemıstım

1|0
    0|0
  • ana dayagi terligi yemisligim var :D yaramazlik iste nolsun :D

1|0
    0|0
  • yillar once yemistim baba dayagi oda hatirlayamiyorum

1|0
    0|0
  • Evet, küçükken yerdim

1|0
    0|0
  • Yedim küçükken😂