Sevgilisi olan kızlardan bir ben mi iğreniyorum?

Sarmaş dolaş gezen, el ele tutuşan, öpüşen bir çift görünce direkt olarak sövüyorum. Bir de tesettürlü ise iyice nefret ediyorum. Böyle kızların Allah belasını versin. Evlenmeye hevesim de kalmadı sayenizde Türk kızları.

0|0
13|8

Kızlar Ne Diyor 13

• Ayy gotum

5|1
    0|3
  • O zaman bunlarin yasak oldugu ülkeler var. Oray gidebilirsin

4|1
    0|1
  • Sorma!.. hergun kampuste kapali olup cocugu zorla (!) open kizlar goruyorum. ama onlarin yerinde olsak biz de nefsimize yenilebiliriz belki.

0|1
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar bizi ilginlendirmez sende sana yakışanı yapar evlendiğinde el ele tutuşup dolaşırsın bir güzel 😊

0|1
    0|0
  • Hep yalnızlıktan bunlar

1|1
    0|1
  • Seninki nefret etmek değil kıskanmak

2|1
    0|1
  • yanındaki erkeği gorunce bende de bir igrenme oluyo👍

0|1
    0|0
  • kesinlikle bende hiç tasvip etmiyorum...

0|1
    0|0
  • gel senı su alnından öpecem aynı fikirdeyız artık üzgün ilişki kalmadı cıvık cıvık ilişkiler

0|1
    1|0
  • Tam canımsın kız kendi kendine çıkıyor snki. Ayrıca sen nefret edersen et çokta umrumuzdaydı.

0|1
    0|1
  • Yabancı kızların sevgilisi olmuyor hep bekar mı geziyorlar sanki neden türk kızlarına laf atıyorsun

2|1
    0|0
  • Türk erkekler çok farklı sanki

0|0
    0|1
  • aynen benimde artık kusasım var. kocalarının yüzüne nasıl bakıcaklar acaba

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 8

• O gördüğün tesetturlu olanlar gerçek değil sadece iyi görünmek için kapaniyorlar ama alttan alttan da herhalde yiyorlar bende sinir oluyorum sevgiliyiz seviyoruz ayağına kızlar erkeklerin altlarına yatiyorlar ayrildiktan sonrada beni kandiri yalanı uydurmaya calisiyorlar ben evlenmiyecem de evlenmeye kalksam evlenemem yani

0|1
    0|0
  • Öyle, sarmaş dolaş olmak bizim de tarzımız değil.
    Ama herkesin tarzı var işte, yapacak bir şey yok ki.
    Milletin içinde sevişip öpüşmesinler yeter.

0|1
    0|0
  • ben eskiden iyi bir adamdım daha az düsünürdüm ve ben insanları tanıdıkça iki yüzlü olmalarından daha çok nefret eder oldum.
    bknz: hepinizin canı cennete ben cehennemimde huzur isterim ;)

0|1
    0|0
  • Senin gibileri görmek beni de rahatsiz eder öyle çiftleri de. Neden kendin gibi olanlarin mekaninda gezmiyorsun? Neden ks de takiliyorsun? Herkesin yaşantısı degerleri kendisine? Milleti yargılamak sana extra large bir durum.

0|0
    0|1
  • Bazen bende iğreniyom tiplerini görünce 😁

0|1
    0|0
  • kendine birde şöyle sor bakalım güzel bir kız bana arkadaşlık teklif etse ona hayır diyebilir miyim

1|0
    0|1
  • Kıskançlık sezdim

1|0
    0|1
  • kedi ciğer

1|0
    0|1
Yükleniyor...