Erkekler kadınlara göre daha mı basit düşünüyor?

Biz kadınlar en ufacık detayı sorgularken erkekler bu konuda daha mı rahat davranıyor?
Erkekler kadınlara göre daha mı basit düşünüyor?

0|0
7|45

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak evet , benim için sonuç önemlidir. Detaya inmem için ilgimi çeken 1 konu olması lazım. Mesela kadın 😃 Al 1 tane koy karşıma 6 hafta aralıksız onu anlatırım 😎

1|0
    0|0
    • 19gün

Anlatsana beni assfs

• 19gün

Hadi gidelim sipirminim biraz da spesifik özelliklerden bahsederim burda olmaz ayıp olar şimdi herkesin içinde askdkf

• 19gün

Töbest assgs

En İyi Kız Görüşü

• Erkek sonuç kadın detay odaklıdır. Bu yüzden erkek beyni basit düşünürken kadın beyni detaycı düşünür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Basit demeyelim de pratik diyelim

https://youtu.be/69APrvDO-X0

2|0
    0|0
  • Genel anlamda evet

1|0
    0|0
  • Allah beni bin kere dünyaya gönderseydi, her seferinde de erkek olarak yaratılmak isterdim. Sanırım ne demek istediğimi anladı herkes...

1|0
    0|0
  • Genelde erkekler sonuca kestirmeden ulaşmak isterler , kadınlar ise bütün nedenleri toplayarak bundan keyif ala ala sonuca varırlar

Ama herkes için öyle olmayabilir. çünkü bende detaycıyım

1|0
    0|0
  • Zaten tüm sorunda burdan çıkıyorya. Kadın bir olayıdan kırk ayrı sonuç çıkarıp erkeğinse aman boş ver demesini kabullenemiyor. Al sana kavga sebebi..

2|0
    0|0
  • Bu yazımda kadınların daha detaycı ve erkeklerin yüzeysel olduğunu anlattım. Okursan eğer soruna cevap bulacağına inanıyorum

kiwanchgamer.blogspot.com.tr/.../...ler-solcu.html

1|0
    0|0
  • Basit düşünce sadece kültür düzeyine göre oluşan bir durum kız erkek fark etmez.. Aklını ve zekasını kullanamayanlar her zaman basit kalır ve basit düşünür..

1|0
    0|0
  • eh erkekler daha düz düşündügü dogrudur
    düz insanız biz biraz ne yapacaksın

1|0
    0|0
  • Basit düşünmüyor aslında kolayı seçiyor..
    Bir de kadınlar abartıya meraklı oldukları için daha derin düşünebiliyorlar..

1|0
    0|0
  • Mühendis olmamdan mı bilmiyorum ama ben detaylara çok önem veriyorum.

1|0
    0|0
  • Daha çok sonuç odaklı bir düşünme tarzı var. Hatta sonuca ulaşmak isterken bile ister istemez birilerini ezerek yola devam edebiliriz :D

1|0
    0|0
  • Aynen öyle siz detayci sonuç odakliyiz

1|0
    0|0
  • Detaylar Detaylar Detaylar... Çok detaycı olduğunuz zaman iş buna dönüyor :D
    https://www.youtube.com/watch?v=wn8uB0C95co

1|0
    0|0
  • kızların yüreği çok

1|0
    0|0
  • Siz detaylarda boğulurken biz o detaylarda boğulmadan sonuca ulaşabiliyoruz. Bu yüzden sayısal konularda ve araba kullanmada sizden daha iyiyiz.

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir mesela ben her zaman yapacağım biseyde kotu tarafını dusunurum ve savunma amaçlı dusunurum. cunku iyi olursa harika olur iyiden zarar gelmez ama kötüyü dusunup gelmemesi için tedbir alırsın.

1|0
    0|0
  • Aslında değil. Farklı konulardaki detaycıyız sadece.

1|0
    0|0
  • ufak detaylara önem veririm

1|0
    0|0
  • Kadınlar daha detaycı.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • düşünmüyoruz bile o kadar raadıızz sorumsusuz :D

1|0
    0|0
  • Kadınlar düşünmek icin varlar galiba. Ulan azicik hayati yasayin. dusun dusun nereye kadar.

2|0
    0|0
  • yani belki biraz daha pratik

1|0
    0|0
  • Tabi ki de farklılıklar var. Bir erkekte kendisini geliştirebilir detayları önemser lakin yaratılış gereği duygusallığa nadir döker. Ayrıca detaylara sürekli takılan bir erkekle de yaşam yürümez zaten detaycı bir kadını var 😊. Düşüncelerine ortak olup onu umursamak daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Evet düz mantığız:)

1|0
    0|0
  • Hangi erkek o dediklerin? Ben de kadınların çok basit düşündüğünü çocuksu olduklarını herşeyin farkında olmadıklarını kendilerini gereksiz yere kurnaz ve akıllı sandıklarını düşünüyorum.

1|0
    1|0
  • normalde evet ama kendimi ornek gosterirsem hayir kizlardan bile detayciyim malesef...

2|0
    0|0
  • Basit degilde sonuc odakli dusunuyoruz

1|0
    0|0
  • Düz mantık fıkrasını biliyon mu?

1|0
    0|0
  • Bende detaycıyım valla diğerlerini bilmem 😄

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

• yok yaa erkeklerin de ayrıntılı düşüneni düşüncelisi var kadının da basit düşüneni var karakter meselesi bence

1|0
    0|0
  • Bence erkekler daha detaycı biz kızlar bir süre sonra bize yapılmasını istemediğimiz davranışı sevdiğimiz insana yapmıyoruz baskıya maruz kalmamak için ama erkekler öyle değil sonuç odaklı oldukları için en net cevabı detayda ararlar onların sözde kestirme yolu bu.

1|0
    0|0
  • Erkegine göre degişir bazıları kızdan beterdir

1|0
    0|0
  • yesss

1|0
    0|0
  • Evet, erkekler bizim kadar takıntılı değiller..

1|0
    0|0
  • Evet erkekler cok düz ayrıntıcı değil bu yuzden erkekler👍

1|0
    0|0
Yükleniyor...