Ağır bunalımdayım ne yapmalıyım?

Hayat çok manasız geliyor, çalış çalış öl bu mudur yani? Henüz çalışmayanlar anlamaz ama o kadar boğuluyorum ki insanların yakasına yapışasım geliyor ne oluyoruz böyle diye. İnsan niye yaşamayı seçer mesela? İntihar çok abes görülen bir şey ama böyle bir dünyada abes görülmesi bana çok abes geliyor. Haftanın 6 günü çalışan, 12 saat çalışan insanlar bunu abes görüyor bir de.

Neyse, hayatımdan hiç memnun değilim. Üniversite okuyorum, vizelere hiç çalışmadım ve kalacağım galiba. Başka bölüm tercih edeceğim. Başka daha ne yapayım bilmiyorum. Hiçbir idealim yok. İdeallerin ben ta.. Enerji sömürmekten başka bir işe yaramayan şeyler. Kafamda hiçbir plan yok, günübirlik yaşıyorum. Arada çıkıp yürüyorum ama yok arkadaş, böyle bir hayat olamaz. Çok bunaldım, sanki duvarlar beni sıkıştırıyor böyle. Ölsem de kurtulsam bari şu hayattan en azından karın doyurma derdim olmaz. Çalışmayı da çok denedim ama yok abi kavga ediyorum insanlarla. Köle gibi çalıştırmaya çalışıyorlar, çatışıyorum ben de. Sanki üniversite okusam bitirsem farklı mı olacak diyorum, haksız mıyım? Eğitimli bir köle olurum, o da ne kadar eğitimli çalış vizeye geç onun dışında kitabın yüzüne bakma. Off, ne yapacağım bilmiyorum. Soru soru olmaktan çıktı aman ne yaparsanız yapın silin isterseniz banane.

0|0
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence idealindeko hayalindeko bölumu oku eger tersini yaparsan ömür boyu mutsuz olursun tekrar sinava hazirlan ve oku istedigin bolumi sonradan keske deme

0|0
    0|0
  • Yavaş git şampiyon

0|0
    0|0
  • Üsenmedım okudum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ateş et

0|0
    0|0
  • oyalanacak bisey bul kendine ve 12 saat calismayi brak kurumsal bir firmaya ise gir 8 saat calis kalan zamaninida guzel bir hobi edin onla harca mesela ben muzik yapiyorum ve cok iyi geliyor 😊

0|0
    0|0
  • ayni ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...