Sürekli karısından bahseden patron?

İş yerimde patronum bana sürekli karısından bahsediyor, en son grip olduğu için 3 gündür iğne vurduruyormuş "kadın delik deşik oldu, iğneden de çok korkuyor bağırmaktan sesi kısıldı görende bir şey yapıyorlar zanneder" gibi cümlelerle sabah yine bahsetti. Daha öncede "iki kadeh içse kendini kaybediyor yanında başkası yatsa ben olmadığımı anlamaz o kafayla" gibi şeyler söyledi. Ben mi kötü düşünüyorum yoksa bana bir şeyler mi ima etmeye çalışıyor?

0|1
6|7

Kızlar Ne Diyor 6

• Insan sevdiginden bahsedermis.. kötu niyetli degil bence de hos degil durmadan özel birinden bahsetmesi.. belli ki farkinda degil bunun

0|1
    0|0
    • 26gün

hmm art niyet arama diyosun

• 25gün

Lütfen kirletme o güzel temiz zihnimi :D seni pis düsüncelerinle basbasa birakiyorum😂

• 25gün

insan zihninin temiz kalması imkansız :) beyin o kadar hassaski herşeyi algılıyo ama bazı şeyleri karanlık tarafa atıyo gün yüzüne çıkartmıyo :)

• çenesi düşük sadece. bir şeyler ima ettiğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 26gün

emin olmak için ne yapmalıyım?

• 26gün

Sövmem yazdım sevmem demiş otomatik tamamlama sağolsun

• 26gün

benim öyle bir niyetim yoktu ama futbolu bilirim rakibi ciddiye alıp pozisyonu yakalarsan golü atacaksın :) yani dürüst olayım gördüm karısını ve affetmem açıkcası imkanım olursa

• valla bilmiyorum art niyet olabilir de olmayabilir de sen tanırsın az çok şerefsizse başka bir niyeti de olabilir

0|1
    0|0
  • Şerefsiz bir adam orası kesın

0|0
    0|0
  • Desene manyak çok sen aldırış etme bence

0|0
    0|0
  • Bence ima var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7