Kapat

Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi (Resimli)?

Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi? Siz hangi seçimi yaparsanız yapın bu sözler hayatınızda şekil oluyor bence , özellikle kızlarda.Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi (Resimli)?

• Söze katılıyorum erkek ve kızlar tesettürlenmeli.
    69%(9)65%(13)Oy Ver57%(4)
  • Söze katılmıyorum isteyen istediği gibi yapsın taciz ve tecavüz kaçınılmaz olsun.
    8%(1)10%(2)Oy Ver14%(1)
  • Ben görüş bildireceğim.
    8%(1)10%(2)Oy Ver14%(1)
  • Güzel soru.
    15%(2)15%(3)Oy Ver15%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Söze katılıyorum erkek ve kızlar tesettürlenmeli. Yorumları gördüm de kızlarda ar, haya denilen bir şey kalmamış...
    #Vesselam

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya allah aşkına, ne soluyorsunuz? Kadınlar kapanmak zorunda değil! erkekler açık geziyor üstlerine atlıyor muyuz? Oysa bebeğe, hayvanlara tecavüz edenler, din alimi diye gezinip çocuklara taciz, tecavüz konusunda çığır atlayanlar var!!!

0|0
    0|0
    • Kapanin demedim ve bu soz sadece kızları kapsamiyor sözü tam olarak okumadiginiz bariz belli.

• Bakın erkeklerin gözüne gelecek tesettür yine soyut bir şey. Tüm somut zorunluluk kadınlara atfediliyor. Erkeklerin gözünde tesettür olup olmadığı aksiyona geçmediği sürece bilinemez ama kadınınki bilinir. O yüzden yine ve yine sorumluluklar, zorunluluklar kadına yükleniyor. Merak etmeyin bu konularda sözleri tam olarak okuyorum. Belli ki bazılarına derdimi anlatamıyorum.

• kiz olup o tesettüru şerefle takmak isterdim bu sereften kendinizi cok yoksun ediyorsunuz.

• Kimse kapanmak zorunda değil
    Erkekler biraz adam olsunlar da bir kadınla evlenip hayatlarını onunla geçirmeyi bilsinler
    Çocuklara da tecavüz ediyorlar
    Ne yapalım çocuklara da mı türban takalım?

0|0
    0|0
    • sozu ram olarak okumadiginiz belli.

• kardeşim kimsenin giyimine karışamazsın ben bunu diyorum sana
      çocuklara bile tecavüz ediyorlar el kadar bebeğe bu da mı türbanla alakalı yapma gözünü seveyim

• kardes deme bana o lafindan sonra istediğini yap bana ne tecavüze ugre ugrama bana ne

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Sebeb değil durım tasviri olarak doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...