Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi (Resimli)?

Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi? Siz hangi seçimi yaparsanız yapın bu sözler hayatınızda şekil oluyor bence , özellikle kızlarda.Taciz ve tecavüzlerin asıl sebebi bu sözle açıklanabilir mi (Resimli)?

• Söze katılıyorum erkek ve kızlar tesettürlenmeli.
    69% (9)57% (4)65% (13)Oy Ver
  • Söze katılmıyorum isteyen istediği gibi yapsın taciz ve tecavüz kaçınılmaz olsun.
    8% (1)14% (1)10% (2)Oy Ver
  • Ben görüş bildireceğim.
    8% (1)14% (1)10% (2)Oy Ver
  • Güzel soru.
    15% (2)15% (1)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Söze katılıyorum erkek ve kızlar tesettürlenmeli. Yorumları gördüm de kızlarda ar, haya denilen bir şey kalmamış...
    #Vesselam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya allah aşkına, ne soluyorsunuz? Kadınlar kapanmak zorunda değil! erkekler açık geziyor üstlerine atlıyor muyuz? Oysa bebeğe, hayvanlara tecavüz edenler, din alimi diye gezinip çocuklara taciz, tecavüz konusunda çığır atlayanlar var!!!

0|0
    0|0
    • 22gün

Kapanin demedim ve bu soz sadece kızları kapsamiyor sözü tam olarak okumadiginiz bariz belli.

• 22gün

Bakın erkeklerin gözüne gelecek tesettür yine soyut bir şey. Tüm somut zorunluluk kadınlara atfediliyor. Erkeklerin gözünde tesettür olup olmadığı aksiyona geçmediği sürece bilinemez ama kadınınki bilinir. O yüzden yine ve yine sorumluluklar, zorunluluklar kadına yükleniyor. Merak etmeyin bu konularda sözleri tam olarak okuyorum. Belli ki bazılarına derdimi anlatamıyorum.

• 22gün

kiz olup o tesettüru şerefle takmak isterdim bu sereften kendinizi cok yoksun ediyorsunuz.

• Kimse kapanmak zorunda değil
    Erkekler biraz adam olsunlar da bir kadınla evlenip hayatlarını onunla geçirmeyi bilsinler
    Çocuklara da tecavüz ediyorlar
    Ne yapalım çocuklara da mı türban takalım?

0|0
    0|0
    • 22gün

sozu ram olarak okumadiginiz belli.

• 22gün

kardeşim kimsenin giyimine karışamazsın ben bunu diyorum sana
      çocuklara bile tecavüz ediyorlar el kadar bebeğe bu da mı türbanla alakalı yapma gözünü seveyim

• 22gün

kardes deme bana o lafindan sonra istediğini yap bana ne tecavüze ugre ugrama bana ne

Erkekler Ne Diyor 1

• Sebeb değil durım tasviri olarak doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...