Bir insanın /müslümanın bir günü nasıl geçmeli?

Böyle gelmiş böyle gidecek mi, yoksa ben ot gibi gelip ot gibi gitmemeliyim bir farkım olmalı kendime güvenim olmalı düzenli bir hayatın olmalı boşa zaman geçirmemeliyim ardımda iz bırakmalıyım belkide... yaşlandığımızda çok pişman olacağız sanırım...
Düzenli hayat neden bizde yok?

Mesela bir günümüz nasıl olmalı?
Uyandım namaz kahvaltı spor duş bulmaca çöz haberlere bak ev işi yemek kitap oku Kuran oku namaz kıl ailenle ilgilen kendine bak maske yap gündüz azıcık uyu gece 6 saat falan uyu evli olanlar sekkks yap...

Sizce bir günümüzde neler olmalı?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Unvden sonra ozellikle hayatim şu; sabah namazi az kurrani kerim okumak, mumkun oldugunca goz zinasindan korunarak işe gitmek işimi yapmak, is yerinde namazlarimi kilmak, elimden geldigince Allah rizasi icin insanlara yardim etmek, hayirli bir kismet beklemek, dua edip sabir gostermek...
    Modern cagda yapacaklarimiz maalesef ki kisitli..

1|0
    0|0
  • allah derki bir işini bitirdiysen diğerine geç bizler allaha ibadet etmek için varız aslında yaşama sebebimiz budur ama allah bu hayatıda salın bırakın demiyor tabikide gün içerisinde hayatla ilgilide işlerimiz var nebilim evli çiftler okul okuyanlar sınırsız şeyler. normal şartlarda 1 gün o günki görevlerini yapman ve allaha ibadet etmenle geçmeli ama kimimiz hiç birini yapmıyoruz malesef umarım bişeyler anlatmışımdır... hayat bu geliş amacımız var allaha ibadet ve insan olduğumuz içinde gündelik sorumluluklarımız işler , sorunlar var. ama tabikide arasıra insanoğlu bunalabiliyor. allah güç kudret versin ne diyim...

1|0
    0|0
    • 20gün

Allah zaamnı akıllı kullanmayı nasip etsin

• Önce gerçek muslumanlik öğrenilmeli ki musluman nedir bilmeli insan
    Diyanet bu halkı kandırıyor

1|0
    0|0
  • sorundaki ayrımclıktan dolayı senin gibi insanlar yaşamamalı

0|0
    0|0
  • Olamsi gerekenleri yazmisin zaten daha fazla ne soylenirki bunun ustune