Uyku gelmiyor😕😕😕😕😕😕😕?

7 de kalkmam gerek ama uyku yok. Okula mecbur uyumadan gitcem. Canım sıkılıyor. Can sıkıntısı giderecek onerileriniz varmi? Muzik oyun vb. Film onermeyin?

0|0
3|5

Kızlar Ne Diyor 3

• yalnız değilsin benim de gelmedi bir turlu.

0|0
    0|0
  • yanlız değilsin shsnshsdhd

0|0
    0|0
    • 24gün

Biliyorum benim gibi bir ton insan var şu an uyuyamayan

• 24gün

şu an okula 1 saatlik uykuyla gidicem ve sınav var...

• 23gün

Bende cok gittim sinav zamani oyle. Cok kotu oluyor durumunu anlayabiliyorum

• Geliyo da yatmak iste giyook

0|0
    0|0
    • 24gün

Bence de bu saatten sonra yatma zaten erken kalkacaksan tabi benim gibi

• 24gün

Pek sayılmaz daha güzelleri var 😐😊😅😳😞🙃

• 24gün

Tabi. Beterin beteri oldugu gibi iyinin de iyisi vardir mutlaka. Yinede her halimize şukur

Erkekler Ne Diyor 5

• Okulu asman en iyisi.

0|0
    0|0
    • 24gün

Ya zaten isteksiz gidiyorum. Ama gitmem lazim yoksa bu saatten sonra yatiyorum ikindi anca kalkiyorum

• 24gün

Bu saatte yatanın ikindide kalkması çok normal.

• 24gün

O yuzden buraya geldim ki vakit gecireyim. Sagolun valla sizde cevap atiyorsunuz vakit azda olsa geciyor 😃

• Senin okul benim iş.. Allah yardım etsin. Müzik olarak komando marşları dinle youtubeden kafanı rahatlatırsın duygulan.. :)

0|0
    0|0
  • aynanin karsina gec gozlerine bak su anki kameralarla kiyasla bir düşün beyninle mevcut olan bilgisayrlArin ustunde gonjlden sorgula allah seni karsilayacak emirllere uy yeter

0|0
    0|0
  • benimde kanka merhaba adamsın bu arada :D müzik lsot on you dinle

0|0
    0|0
  • Ben de sıkıntılardan uyuyamadım bir türlü kalktım yeniden stres atmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • 24gün

Ayni dert bende de var kardes

• 24gün

Çözülemeyen sorunlar insanı feci bunaltıyor. Gündüzleri bir şekil gidiyor düşünmemeye çalışıyorum ama geceleri her yerimi sarıyor ve uyutmuyor.

• 24gün

Haklisin. Gunduzleri iş, okul vs. Durumlardan dolayi akla pek gelmiyor ama gece oldumu akildan cikmiyor. Sonra uyu uyuyabilirsen

Yükleniyor...