Bugun fena cuvalladim :(?

Arkadaslar ben bir dil kursuna gidiyorum ama ingilizce degil. Ingilizceyi hemen hemen bildigim icin de beni arada cevirmen olarak kullaniyorlar. Bugun de oyle bir sey oldu ama bildiginiz konusamiyorum. Diger dille de anlatmam mumkun degil cunku tarif edebilecek bir kelime bilmiyorum. Anladilar neyin ne oldugunu ama yuzlerini gormeliydiniz. :( Rezillikti resmen. Ne yapabilirim? Gercekten cok utanc vericiydi. Ingilizceyi anlayabilirim, yazabilirim ama konusamam. Oyle bir sorunum var. Sacmalamisim bildiginiz. :(

Güncellemeler:
22gün ...
22gün Sorudan ne anladiniz gercekten bilmiyorum. Bende biliyorum su an da durumuz izah edemedigimi ancak siz de fazla onyargilisiniz. Ingilizce bildigimi yazmamin sebebi bilmem. Ego degil. Ben hicbir zaman ortama atlamadim zaten ben biliyorum diye. Ve herzaman da soylerim ingilizce konusamadigimi. Ben size unutmak icin ne yapabilirim diye sordum, beni elestirmenizi soylemedim. Saga sola saldiracaksaniz bunu internette, gunluk hayatiniz da hicbir zaman karsilasamayacaginiz insanlara uygulamayin. Manasi

0|0
4|7

Erkekler Ne Diyor 7

• never mind, first you can be fail but next time improve yourself

1|0
    0|0
  • Kendini ben ingilizce biliyorum diye aşılarsan milletin kafasina aha böylr kalirsin ortada.. Kendini begenmişlik yapmişsin elinde patlamiş egon

0|0
    0|0
    • 22gün

Ben ingilizce konusabildigimi iddia etmedim hicbir zaman. Altta ki cevabimi okuyun yeterli.

• 22gün

Ne demisim ki. :) Soru benim sorum zaten, siz susarsaniz yeterli. Engelleyebilirsiniz de bir zamanlar vardi gizli engelleme butonu hâlâ buradadir o buyuk ihtimal. Iyi geceler. ✋

• 22gün

Ya şaka yapiyorum be sende 😂 Adı üstunde dil kursuna gidiyosun ogrenmek icin.. Hiçte rezil olmadin sanki onlar cok mu iyi.. Zaten herkesin sorunu ingilizceyi iyi okuyup yazabilmek fakat konusamamak.. Bunun icinde senin yurtdisina gidip orada pratik yapman gerekiyor.. Ingilizce konusan insanlarla iç içe olursan dilin gelisir konusmayi sökersin.

• Yazmak okumak bir yana cidden konuşmak en önemlisidir. Bu yüzden okullarımızdaki ingizce eğitiminde konuşmaya önem vermeliler. Herşey yazmakla okumakla olmuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Pratik yapman lazın

0|0
    0|0
  • Maydanoz gibi atlarsan
    ben biliyorum ben biliyorum diye, işte öyle rezil olursun çevirmencikk seni 😀😀

0|0
    0|0
    • 22gün

Rahatladim su an da benden daha rezil insanlar varmis diye inan, tesekkur ederim. Belki Eig secilirsin bekle. Ben atlamadim zaten biliyorum diye. Cok fazla ogrenci yok ozel egitim gibi birsey. Kadin benimle ingilizce anlasiyor, ben atlamiyorum. Ki bende kadina bizzat soyluyorum ben en üst seviyesinde degilim diye. Simdi uza.

• 22gün

Ne oluyor laaaaa 😂😂😂 saniyesinde kompozisyon yazdın..
      İngilizceyle kendini tüketiyorsun.
      Edebiyata takıl yaşariye nuriye Güntekin filan olursun 😉

• amaerican kursumu. d

0|0
    0|0
    • 22gün

Hayir hayatim da hic ingilizce kursuna gitmedim. Sorunda bu zaten.

• 1600 euro 3 ay maltada dil kursu gşt kap gel konuşmadan pratik olmadan öğrenilmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pratik yapma şansın olmadığı için çok normal

1|0
    0|0
  • Evet şu an anlatırken bile çuvalladın yaşanırken düşünemedim. Anlayan biri tercüme etsin nolmuş?

0|0
    0|0
  • Sen ingilizce bilmedigini soyledigin halde neden seni cevirmen olarak sectiler?

0|0
    0|0
    • 22gün

Cevirmen olarak secmek degil tam manasiyla. Yalnizca bazen beni araya koyuyorlar cevir diye. Maalesef bende anlayamiyorum. Bir daha olursa israrla soyleyecegim ki zaten bu da birden oldu. Yoksa kabul etmem mumkun degil cunku konusamiyorum.

• Anliyor yaziyor ama konusamiyor ee ne anladim bu isten !!

0|0
    0|0
    • 22gün

Diyalog kuramiyorum iste.

Yükleniyor...