Bugun fena cuvalladim :(?

Arkadaslar ben bir dil kursuna gidiyorum ama ingilizce degil. Ingilizceyi hemen hemen bildigim icin de beni arada cevirmen olarak kullaniyorlar. Bugun de oyle bir sey oldu ama bildiginiz konusamiyorum. Diger dille de anlatmam mumkun degil cunku tarif edebilecek bir kelime bilmiyorum. Anladilar neyin ne oldugunu ama yuzlerini gormeliydiniz. :( Rezillikti resmen. Ne yapabilirim? Gercekten cok utanc vericiydi. Ingilizceyi anlayabilirim, yazabilirim ama konusamam. Oyle bir sorunum var. Sacmalamisim bildiginiz. :(

Güncellemeler:
...
Sorudan ne anladiniz gercekten bilmiyorum. Bende biliyorum su an da durumuz izah edemedigimi ancak siz de fazla onyargilisiniz. Ingilizce bildigimi yazmamin sebebi bilmem. Ego degil. Ben hicbir zaman ortama atlamadim zaten ben biliyorum diye. Ve herzaman da soylerim ingilizce konusamadigimi. Ben size unutmak icin ne yapabilirim diye sordum, beni elestirmenizi soylemedim. Saga sola saldiracaksaniz bunu internette, gunluk hayatiniz da hicbir zaman karsilasamayacaginiz insanlara uygulamayin. Manasi

0|0
47

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...