En fesat hain pislik fikirler buraya 😜 ?

Kısaca yazıcam en yakın arkadaşım olacak güzel kardeşim 6 ay kanser hastasıyım diye bizi yedi üstünden 3 4 ay geçti elimdede şu an çok güçlü bir uyku ilacı var intikam fikirlerinizi alalım 😄 Mümkün olduğu kadar hain pislik fikirler verirseniz sevinirim 6 ay süründük lan

0|0
3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahah bende mı bızımkılere yapsam :) uyutun sonra dansoz kıyafetı gıydırın en ıslek yere bırakın cezası o olur bana yapanın :)

0|0
    0|0
    • 26gün

Ben baxırla sahile bu bırakmayı düşünüyorum ama dansöz kıyafetide güzelmiş bak 😄 ya da gelinlik 😁😁

• 26gün

Fotoğraf degil hususi videoya çekip YouTube a atınca atıcam zaten

• 25gün

Ayy yazık ya :)

• uyut nehir gibi su birikintisinin ortasına bir şişme yatakla bırak onu uyandığında kimse olmasın gizli bir yerden izleyin kafayı yesin kalsın orda dönemesinde hatta videosunu çekip sosyal medyada paylaşın

0|0
    0|0
    • 26gün

Buda olabilirde ilaç çok ağır 😄

• 26gün

o zaman onu kullan 😂

• 26gün

Uyanırrr 😄

• İlacı verip gece evi cenaze evine çevirin başına da imam ve görmemezlikten gelin. Videoları var bencr haketmiş

0|0
    0|0
    • 26gün

Ya ilaç çok ağır 3 gün falan uyanmaz bunu alırsa 😄 Bide çakal yemez yani

• 26gün

Yalnız sandığın kadar masum bir uyku ilacı değil. Zaten uyku ilacı da değil şizofreni tedavisinde veriyorlar daha çok üç gün falan da uyutmaz normalde. uyuşukluk taşikardi ve hipotansiyon yapabilir alerji durumu olabilir. Risk almayın masum bir uyku ilacı kullanın

• 26gün

50lik c yel başlayan bir ilaç daha var oda hafif kaçar uyanır

Erkekler Ne Diyor 2

• Sınav haftası 2 veya 3 sınavı olan bir günün akşamı at sınavları kaçırsın. 😂😂

0|0
    0|0
  • uyku ilacından sonra yumurta akı kullanın hahahahha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...